pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Zelda17
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-03-28, 10:49

Kosmetyki

Post autor: Zelda17 »

Mam pytanie: czy znacie kosmetyki Under Twenty, używaliście lub znacie czyjąś opinię? Mam zamiar sobie kupić Anti Acne, waszym zdaniem warto?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Słyszałam o tych kosmetykach, ale nigdy ich nie używałam. Wolę raczej kosmetyczne marki albo dobrą i tanią Ziaję.
andruszczyk
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-14, 15:21
Kontakt:

Post autor: andruszczyk »

Ziaja jest spoko :) Pracuję na kasie w sklepie kosmetycznym i biorą dziewczyny ten under Twenty , znajoma miała i później po niego wróciła więc raczej dobry.
robson12
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-12, 13:09

Post autor: robson12 »

osobiście używa kremów ziaji i perfum adidasa :) Więc mogę je polecić
husar-lift.pl - Windy Osobowe.
telkomtor.pl - serwis GSM.
aniamarcel
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-05-27, 19:58
Kontakt:

Post autor: aniamarcel »

Ja polecam sklep z kosmetykami naturalnymi http://www.pachnaca-kraina.pl/olej-arganowy są bardzo dobre i maja niskie ceny
Zobacz https://www.devilart.pl
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Używam płynu miceralnego z yoskine. Bardzo dobrze usuwa makijaż i zanieczyszczenia na twarzy, razem z kremem przeciwzmarszczkowym 30+ widzę też różnicę jeśli chodzi o głębokość zmarszczek - na plus. Jestem zadowolona z działania płynu i bardzo odpowiada mi estetyka opakowań tej marki.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Z Yoskine mam peeling enzymatyczny i też bardzo go lubię. To chyba całkiem niezła marka, jeżeli chodzi o jakość kosmetyków.
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

A co polecacie z olejków do kąpieli? Macie jakieś sprawdzone typy? Znajoma korzystała z Emolium i była bardzo zadowolona :) Znalazłam taką stronę http://www.e-zikodermo.pl/category/olej ... apieli,476 ale nie mogę się zdecydować, nie za bardzo się znam na kosmetykach a nie chce kupować bubla :roll:
Pozdrawiam forumowiczów!
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Jeśli chodzi o codzienna pielęgnacje twarzy - mam krem vichy z nowej serii liftactive supreme. Lubię jego zapach i konsystencję. Wchłania się szybko. Stosuję miesiąc i czuję efekt liftingujący - skóra jest bardziej napięta. To moje prywatne odczucia i jeśli ktoś miałby wątpliwości ja bym poleciła.
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

Ja uwielbiam kosmetyki ziaja, głównie seria masło kakaowe :) a do mycia buzi żel z garniera, ten w niebieskiej butelce :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ostatnio bacznie zaczęłam czytać składy kosmetyków i dużo już wyrzuciłam. Mam tłustą cerę z niedoskonałościami i używałam garniera, ziai in. kosmetyków drogeryjnych. Okazało się jednak, że zawierają silikony, które dodatkowo zatykały mi pory oraz alkohol, który wysuszał skórę, przez co w efekcie jeszcze bardziej się świeciła... Teraz szukam kosmetyków idealnych, stawiam na dermokosmetyki.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Z Ziaji wolę masło waniliowe :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Masło waniliowe brzmi przepysznie :D
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

Ja polecam kosmetyki marki Bielenda są tanie, a jednocześnie wydajne i skuteczne. Ja używam i jeszcze nigdy się nie zawiodłam ;)
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

A ja kocham kosmetyki Vichy :) Teraz mam chrapkę na tę wodę termalną http://www.zdrowie.com.pl/woda-termalna ... prayu-2938 Na inne marki nawet nie patrzę.
ODPOWIEDZ