pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Instrumenty muzyczne

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Screw pisze:Co do miejscowosci-w mym zadupiu nie ma zadnego kursu na gitare basowa, jestem totalnym samoukiem
Hm, wątpię czy takie beztalencie jak ja pod względem muzycznym poradziłoby sobie z samodzielną nauką, no poza tym dochodzi do tego jeszcze cena perkusji..
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Może w te wakacje uda mi się w końcu kupić wymarzony bas, też zamierzam być samoukiem.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

Empatia pisze:
Screw pisze:Co do miejscowosci-w mym zadupiu nie ma zadnego kursu na gitare basowa, jestem totalnym samoukiem
Hm, wątpię czy takie beztalencie jak ja pod względem muzycznym poradziłoby sobie z samodzielną nauką, no poza tym dochodzi do tego jeszcze cena perkusji..
Czasami juz od 700zl mozna dorwac uzywana perke w dobrym stanie. ;)
Pamietam jak ja czatowalam na basowke godna mego zainteresowania. Czasem warto szukac.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Screw, jaki masz bas?
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

NAwiedzonA pisze:Screw, jaki masz bas?
Hohner B Bass, swietne wiosło.
Obrazek
Lecz w kolorze pieknej czerwieni... ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Właśnie też słyszałam, ze to świetna gitara, ale ja raczej przymierzam sie do Ibaneza.
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

NAwiedzonA pisze:Właśnie też słyszałam, ze to świetna gitara, ale ja raczej przymierzam sie do Ibaneza.
Pewnie ibanez gsr 100.
powiem ci tak, ibanezy do 2 tysiecy zl to nie gitary basowe-to jedynie drewno na ktorym zawieszone sa strunki.
Patrz na sprzety uzywane, proponuje tez unikac drewna zwanego agathisem ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jeszcze nie wiem jaki model, ale dzięki za rady, pewnie się przydadzą ;D A Ty gdzie swój kupiłaś?
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

NAwiedzonA pisze:Jeszcze nie wiem jaki model, ale dzięki za rady, pewnie się przydadzą ;D A Ty gdzie swój kupiłaś?
Na pewnym forum dogadalam sie z przemilym panem, ktory odsprzedal mi to cudo.
Jezeli masz jakies pytania-wal smialo, chetnie pomoge, bo akurat metoda prob i bledow w tej kwesti...no zbyt duze koszta ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Dzięki wielkie na bank sie zgłoszę tylko nie w najbliższym czasie. Nareszcie ktoś miły na tym forum xD
Awatar użytkownika
Screw
-#
-#
Posty: 173
Rejestracja: 2010-03-29, 19:55

Post autor: Screw »

NAwiedzonA pisze:Dzięki wielkie na bank sie zgłoszę tylko nie w najbliższym czasie. Nareszcie ktoś miły na tym forum xD
Mily to zbyt duze slowo, poprostu pomagam, bo ja takowej pomocy nie otrzymalam, a kupe kasy poszlo sie przez to walic ;)
A porozmawiac o gitarach-i bez tego moge, lubie to, wiec chetnie sie wiedza podziele.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Raz, że ja nie mam żadnego talentu muzycznego i zero dobrego słuchu, a dwa nie mieszkam w dużym mieście i raczej nie miałabym możliwości nauki
Talent jak talent.Najważniejsze jest wyczucie rytmu.


Jak już wcześniej wspomniałam nie gram tak by grać dobrze bądź też nazwać siebie muzykiem.W moim środowisku gra większość osób, przeważa gitara basowa i elek. , równie dużo jest także pałkerów.W domu mam dwa wiosła.Bas i akustyczną.Od biedy coś zagram,ale ewidentnie nie mam do tego zapału.Wolę słuchać gdy gra ktoś inny.
ODPOWIEDZ