cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Inwestowanie w Opcje Binarne

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
franek
VIP
VIP

Inwestowanie w Opcje Binarne

Post autor: franek »

Hej,

Ostatnio trafiłem w internecie na Opcje Binarne. Jest to odmiana inwestycji na giełdzie.

Miał ktoś z Was z tym do czynienia? Jest to opłacalne?

Awatar użytkownika
efen
-#
-#

Post autor: efen »

Świetny temat jak na forum młodzieżowe. Gratuluję.

błętkina krew
-#
-#

Post autor: błętkina krew »

Nie wiem, o co w tym chodzi, kojarzy mi się z informatyką ;P ja ostatnio zainteresowałam się rentownością obligacji skarbu państwa, ale jak tak czytam to tylko utwierdzam się w przekonaniu, że lepsze będą obligacje korporacyjne.

Efen, nie wiem, o co Ci chodzi, mój kuzyn zaczął inwestować w wieku 18 lat bo miał do tego smykałkę, dziś ma już niezłe źródełko finansowe. Takie mamy czasy, że pieniędzmi trzeba zacząć wcześnie się interesować.

Awatar użytkownika
Grrrruuubas
-#
-#

Post autor: Grrrruuubas »

efen pisze:Świetny temat jak na forum młodzieżowe. Gratuluję.
Dlaczego ? Ja w wieku 17 lat zainwestowałem w swoje pierwsze obligacje korporacyjne, zbierałem na nie troszkę, ale nie rozumiem co ma do tego to że to jest forum młodzieżowe ;)

pomidor6
VIP
VIP

Re: Inwestowanie w Opcje Binarne

Post autor: pomidor6 »

Pieniądze można w różnorodny sposób inwestować. Obecnie chyba najlepiej inwestować w złoto albo jakieś obce waluty. Dlatego ja zainwestowałam w systemie XTB i teraz mam pewnosc ze moje oszczędności sa bezpieczne i nie dopadnie ich inflacja :)

ODPOWIEDZ