pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niskie libido u partnerki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Niskie libido u partnerki

Post autor: Mercus »

Hej. Drogie Panie, mam do Was pytanie dotyczące Waszej seksualności. Chodzi o to, że od jakiegoś czasu widzę u swojej partnerki spadek zainteresowania seksem. Początkowo myślałem,że to stres, jednak stan ten utrzymuje się już od dłuższego czasu. Zacząłem sporo czytać na ten temat w internecie, próbowałem różnych rzeczy, ale wszystko na nic. Na http://wylecz.to/pl/seks/problemy-z-lib ... ibido.html znalazłem sposoby na niskie libido, i te co mogłem to zastosowałem, jednak niewiele to poskutkowało. Teraz już sam nie wiem, czy może to ja robię coś nie tak. Wyszedłem jednak z założenia, że najlepiej zapytać u źródła, dlatego chciałbym Was zapytać w jaki sposób mam ponownie wzbudzić w dziewczynie zainteresowanie seksem? http://wylecz.to/pl/seks/problemy-z-libido/niskie-libido.html
fitbaby
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-20, 19:15

Post autor: fitbaby »

Zawsze można spróbować urozmaicić życie intymne i wprowadzić do niego wiecie pieszczot przed stosunkiem
kronerr
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-21, 15:13

Post autor: kronerr »

Pewnie że można ale partnerka musi wyrazić zainteresowanie :) wtedy można z czymś podziałać.
GalMonica
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-19, 15:30

Post autor: GalMonica »

Może być to spowodowane tabletkami anty - jeśli je bierze.
Jeśli nie, to można ma teraz jakiś duży stres, z którym sobie nie radzi - musisz się dowiedzieć.
Albo po prostu atmosfera między wami przygasła - a bez żaru nie będzie ognia.
redempszyn
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-22, 13:38

Post autor: redempszyn »

Może jakieś afrodyzjaki?
LilianaL.
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-08-25, 14:33

Post autor: LilianaL. »

Na pewno jest jakiś powód niskiego libido u Twojej dziewczyny.
Koniecznie dowiedź się czy ma jakieś problemy, może ona sama zauważyła że tak jest i być może wie od czego.
Po prostu porozmawiaj z nią szczerze a wszystkiego się dowiesz.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

A nie sądzisz,ze jednak warto byłoby wybrać się do psychologa? Zanim zaczniecie stosować różne farmakologiczne sposoby. Taka wizyta może być bardzo pomocna.
Zerknij sobie na ofertę tego gabinetu psychologicznego:
http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/
Swego czasu również uczęszczaliśmy tam razem z dziewczyną ponieważ straciła libido. Powodem okazała się rutyna, stres, nawał obowiązków domowych.
Jeśli jesteś z Warszawy to warto. Nam pomogło.
pyskacz
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2014-08-28, 19:17

Post autor: pyskacz »

Może porozmawiaj z nią o tym? Na odległość i nie znajac jej - nikt Ci nie poradzi niczego sensownego.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Może przeżywa jakieś stresujące chwile?
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Hormony powodują że libido potrafi gruchnąć o podłogę z niezłym hukiem
pielszy
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2014-11-12, 09:59

Post autor: pielszy »

Ja miałem jedną dziewczynę z takim problemem, ale ona to leczyła u seksuologa. Tu jest kontakt do jej specjalisty http://psychoterapia-kielczyk.pl/seksuolog/. Nadal mamy kontakt, chociaż nie jesteśmy już razem, i wiem, że sporo jej dały te wizyty. Wiadomo, że seksualność zaczyna się w głowie i tam też prawdopodobnie się kończy. Więc jeśli nie ma fizycznych przeciwwskazań, to w umyśle trzeba szukać problemu. Nie każdy potrafi sobie poradzić z tym sam, więc czasami wizyta u specjalisty jest dobrym pomysłem.
zlatanov89
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-02-13, 12:03

Post autor: zlatanov89 »

Moja partnerka miała problemy przez to, że brała tabletki anty. Chyba one nie każdej pasują, więc trzeba uważać :)
madziara
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2015-02-08, 19:12

Post autor: madziara »

Skup sie na kobiecie a nie dawaniu jej jakiś leków. Pieszczenie to podstawa, sprawienie jej przyjemności, zwrócenie uwagi na jej potrzeby.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Cóż...temperamentu nie zmienisz, więc zmienić możesz tylko partnerkę.
cosbioti
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-06-24, 14:21

Post autor: cosbioti »

Odpowiednia dieta powinna pomóc.
ODPOWIEDZ