pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak osiągnąć w życiu sukces?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Dla chcącego nie ma nic trudnego - sukces można osiągnąć tylko i wyłącznie pracą, wytrwałością, realizowaniem swoich wcześniejszychz założeń,a do tego potrzeba samozaparcia i wytrwałości. Bo tylko ciężką pracą ludzie się bogacą i...... odnoszą sukcesy
ewelinagrzybows
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-11-06, 09:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ewelinagrzybows »

Niezwykłe madrości :)
Osiągnąć sukces ...
griselda
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-14, 09:36

Post autor: griselda »

W życiu osiągnąć sukces można tylko poprzez ciężką pracę, samokształcenie się, rozwój. Poza tym przyda się upór, konsekwencja w działaniu i cierpliwość.
walaas
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-14, 14:16

Post autor: walaas »

Na pewno motywacji do działania :) , trzeba wiedzieć co umiemy robić i szukać odpowiedniego interesu w tej dziedzinie. Odnaleźć jakąś naszą mocną stronę, czasami się trafia na ludzi którzy nam pomagają a to ważne.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Znam parę małżeńską, której jakoś wszystko szło jak po grudzie,czego by się nie chwycili spalało na panewce. Ale wtedy kiedy już przycisnęło ich porządnie,postanowili wszystko zmienić i zajęli sią stolarką,a ponieważ mieli w spadku Hammera postanowili robić jakieś półeczki,stoliczki itd, sprawa się rozniosła lotem błyskawicy,zaczynali napływać klienci,było ich coraz więcej, w związku z czym byli zmuszeni dobudować do istniejącego w-tu pomieszczenie,dokupili maszyny Feldera znawcy wiedzą w czym rzecz i w tej chwili mogą śmiało mówić o sukcesie.Konto w banku rośnie klientów przybywa i wiedzą, że żyją mimo, że czasami nie dosypiają. To oznacza, że jeśli czegoś się bardzo pragnie i do czegoś dąży - wszystko jest do zrealizowania,tylko trzeba chcieć. :)Bo pieniądze leżą na ulicy,tylko trzeba umieć się po nie schylić.
celerekU7s
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-01-18, 20:04

Post autor: celerekU7s »

Chodzi o to, aby wiedzieć czego się chce i konsekwentnie do tego dążyć. Wiara w siebie i marzenia jest niezbędna :)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Na sukces składa sie wiele czynników, ale bez wątpienia trzeba mieć pomysl i plan jak go zrelizowac zwłaszcza jesli chodzi o biznes.. bez tego ani rusz choć jak zawsze wychodze z zalożenia, ze do do wszystkiego potrzeba jeszcze odrobiny szczęscia, żeby byc w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu..
Godee
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-01-29, 15:42
Lokalizacja: opole

Post autor: Godee »

Sama wytrwałość to za mało do osiągnięcia sukcesu, potrzebne jest jeszcze zwyczajne szczęście :)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

A ja uważam, że warto jest zadbać również o przyszłość ;)
W tym celu koniecznie trzeba wybrać odpowiedni fundusz emerytalny - na tej stronie znajduje się dobry artykuł o tym na co należy zwrócić największą uwagę decydując się na wybrany fundusz...
Radzę nie zostać wylosowanym a samemu się zdecydować ;)
gover
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2014-01-31, 12:18

Post autor: gover »

Zauważyłam, że sukces łączony jest w tej dyskusji ze zarabianiem pieniędzy. Tak oczywiście to można postrzegać. Sukces osiąga się mając określoną sumę na koncie lub pewną miesięczną sumę zarobków.
Z drugiej strony jednak rozumiem sukces bardziej ogólnie. To może być osiągnięcie pewnego celu, jak na przykład ukończenie studiów lub nauka latania na samolotach pewnego typu. Czasem to drugie może być bardzo trudne. Mój bratanek ostatnio osiągnął swój prywatny sukces dostając praktyki w swoim wymarzonym zakładzie stolarskim. Tak długo zasypywał mnie różnymi nazwami, że aż się niektórych z nich nauczyłam. Teraz pracuje na maszynach format4- jak to chwali się całej rodzinie. Dla niego to właśnie jest kwintesencja sukcesu.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Pewnie ze sukces mozna w wieloraki sposob definiować, znam ludzi którzy pracują i zadnej kasy z tego nie maja ( artysci) ai tak sa szczesliwi, choc dla mnie osobiście sukces jest wtedy jesli można obie rzeczy polaczyc, tzn kase z satysfakcja z wykonywanego zawodu
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jasne,że sukces,to nie tylko pieniądze,ale spróbujmy żyć bez nich,mimo,że wielu to się udaje.Ale sukcesem jest absolutnie wszystko -ukończenie studiów, kochający partner/ka,udane małżeństwo,zdrowe dzieci,rodzina,ale najważniejszym wyczynem i osiągnięcie sukcesu jest zrobienie z niczego coś.Tak jak wyżej wspomniałam o parze małżeńskiej,która nie miała nic,ale zaparli się,wzięli życie za rogi,wzięli się i za siebie i w tej chwili mają dobrze prosperujący Zakład Stolarski z odpowiednim wyposażeniem i "ogonkiem" klienteli i to można nazwać sukcesem i to na miarę wszystkiego.Bo jak się do czegoś dąży - a dzisiaj tak trzeba - osiągnie się wszystko.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Super że sie im udalo, ale w zyciu róznie bywa i zawsze trzeba miec na wszelki wypadek plan B ;)
talkk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-03-04, 14:30

Post autor: talkk »

Tyle ma na ten temat do powiedzenia Donald Trump :)

Chyba wie co mowi...

Obrazek
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

To trzeba najpierw się zastanowić, co tak naprawdę dla każdego z nas znaczy sukces. Dla jednego to mieś masę kasy na koncie, a ktoś inny chciałby mieć rodzinę i to oznacza dla niego sukces. Wydaje mi się, że pomocne w tym, szczególnie w kwestii sukcesu zawodowego, mogą się okazać różnego rodzaju szkolenia komunikacja. Tego typu szkolenia mogą bez wątpienia pomóc w osiągnięciu zmiany w naszym życiu oraz określić w którym kierunku chcemy zmierzać.
ODPOWIEDZ