pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wiek

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Jeśli chodzi o młodsze dziewczyny to interesują mnie te młodsze najwyżej o rok. Starsze to o dwa trzy lata. Taka różnica wieku nie stwarza problemu. Z upływem czasu niewielkie różnice wieku(trzy, cztery lata), zacierają się, więc z czasem zapewne moje stanowisko w tej kwestii się zmieni.
Awatar użytkownika
Chandi
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2010-11-05, 07:51

Post autor: Chandi »

ad 1. to znam związki (po ślubie), w których między partnerami jest 7 - 11 lat różnicy i są to naprawdę szczęśliwe pary ;) Poznałam też małżeństwo polsko-rosyjskie, w którym ta różnica wynosiła 20 lat... Cóż, odniosłam wrażenie, że to wieczna miłość :D
ad 2. czasami 14-latka może naprawdę się zakochać, w przeciwieństwie do starszych koleżanek - to wszystko zależy od osoby :)
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Wiek nie ma znaczenia jeśli potrafisz się z kimś dogadać;) w moich poprzednich związkach różnica wieku była od 5 do 6 lat. Może i jestem młoda i mało jeszcze wiem o życiu ale ani mnie ani moim starszym partnerom to nie przeszkadzało bo właściwie nie dostrzegało się tej różnicy. Może oni byli tak dziecinni, a może jak tak poważna nie wiem;P ale mój aktualny chłopak jest o rok starszy i jednak muszę stwierdzić, że łatwiej było mi się dogadać ze starszymi...
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Spotykam się z facetem starszym o 11 lat. Dobrze się z nim rozumiem, dobrze się przy nim czuję, poznał mnie ze swoimi znajomymi i nie chodzi mu tylko o jedno, co już obala kilka stereotypów. Co z tego będzie - jeszcze trudno powiedzieć, to wciąż ta początkowa faza "umawiania się" i może być różnie. Nie wykluczam jednak nawet związku. Moja mama o nim wie i nie robi mi problemów, sama nawet już mówi o nim "twój chłopak". ; )

A, i dla jasności: ja lat 17 i pół, on 28.
Awatar użytkownika
Valerie
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2011-07-26, 20:35

Post autor: Valerie »

Różnica wieku nie jest istotna, gdy partnerzy są już dorośli. Ale jeśli chodzi o młodzież, to zależy. Wydaje mi się nie na miejscu związek 15-latki i 25-latka. Różnica wieku, sama w sobie aż tak bardzo nie zawadza, chyba, że mówimy o dorosłym mężczyźnie i nastolatce.
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

Jestem podobnego zdania niż przedmówczyni. Dobrze to ujęła.
Dodam jeszcze to, że niektóre młodsze kobiety mówią bardziej z sensem niż te starsze i to jest bzdura :młodsza - ma mleko pod nosem:. Mam kilka takich znajomych kobiecin i często mnie zaginają... A to na plus rzecz jasna.
Awatar użytkownika
Darisabelly
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-07-29, 21:26

Post autor: Darisabelly »

Wiek nie ma znaczenia, jeśli uważają, że to prawdziwa miłość i chcą być razem. Obojętnie czy różnica jest 10 czy 30 lat. Jeśli to miłość. Jest to bez znaczenia. Jeśli chodzi o związki 12 latków, wątpię, że przetrwają. Moim zdaniem, w tym wieku nie zdają sobie sprawy, co to jest miłość. Ale mogę być oczywiście w błędzie ;)
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Jak dla mnie wiek nie ma znaczenia. Serce nie sługa, więc nic nie można poradzić, jeśli się w kimś zakochamy... Sama mam przyjaciół, którzy są już po ślubie, choć ona jest starsza od niego o 7 czy 8 lat. Są szczęśliwi i to najważniejsze. Więc po co szukać problemu?
Awatar użytkownika
Werewolf
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2011-09-26, 22:29
Lokalizacja: Kutno

Post autor: Werewolf »

W sumie, zawsze podkochiwalem sie w starszych o pare lat lub w mlodszych o 3-4 lata. Wiem, dziwny mam gust :] Ale coz poradzic. Jakos nie kreca mnie moje roczniki, a przynajmniej nie ma w tym wieku takiej laski.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Werewolf pisze:W sumie, zawsze podkochiwalem sie w starszych o pare lat lub w mlodszych o 3-4 lata.
Ja miałam bardzo podobnie, zawsze albo starszy, albo młodszy - ale w końcu znalazłam kogoś kto mnie "kręci" w moim roczniku. ;)
maniek111
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-27, 11:10

Post autor: maniek111 »

Na miłość nie ma reguły, wiek nie ma większego znaczenia jednak chciałbym kobietę w swoim wieku, góra rok, dwa młodszą
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Niby wiek nie ma znaczenia, ale byłam z równieśnikami, nigdy nie byłam ze starszym. I cóż, mogę powiedzieć, że rówieśnicy są wg mnie zbyt niedojrzali. Teraz wolę jednak starszych, ale wiadomo, ilu ludzi na świecie, tyle charakterów.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Według mnie wiek ma niewielkie znaczenie. Jeżeli z kimś dobrze się rozmawia, miło przebywa, ciekawie przebiegają spotkania, jest wszystko dobrze/fajnie/super, to po co miałby to ktoś niszczyć tylko ze względu na różnicę wieku? Ja nigdy nie odrzucam i nie przekreślam ludzi młodszych ode mnie, rówieśników ani starszych. Dla mnie liczy się to, co ktoś sobą reprezentuje, jaki ma światopogląd, w jaki sposób myśli. Zresztą, wiek ma często niewiele wspólnego z dojrzałością.
czy w wieku około 12 lat, można być naprawdę zakochanym?
Wszystko zależy od dojrzałości psychicznej i emocjonalnej. Jednak myślę, że 12-latce/latkowi bliżej do zauroczenia niż miłości.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Na pewno ma jakieś znaczenie. To niesmaczne i nie zdrowo gdy dziewczyna ma naście latek a facet spokojnie mógłby być jej ojcem.
Albo babcia z wnukiem, to również nie ciekawe połączenie.
Inaczej różnica wygląda gdy obydwie osoby są dorosłe.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

W pewnym wieku wiek am znaczenie :) później już nie. 14-latek bardzo się emocjonalnie różni od 18-latka. Z facetami w tym wieku gada się zwykle jak z młodszym bratem :p ale kiedy już ma się 30 lat to już za bardzo nie robi różnicy.
ODPOWIEDZ