pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wiek

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
ohcrap
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-12-02, 19:54

Post autor: ohcrap »

Wydaje mi się ze facet powinien być starszy aczkolwiek jeśli ludzie się kochają to wiek nie ma znaczenia : )
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

W wieku 12 lat ? Nie. Dziecko nie myśli o zakochaniu .
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Marta pisze:Wiek gra sporą rolę, bo jak każdy wie, chłopcy (prawie wszyscy) są zacofani jakieś 3lata. Więc jeśli jest się z np. w swoim wieku lub rok starszym to praktycznie okazuje się że on jest na poziomie niższym niż Ty. W wieku 12 lat? Uważam, że nie, no ale kto wie.. Ja się "zakochałam" w wieku 7lat i byłam z tym chłopakiem do 14stu więc.. ;)
Jakie bzdury, zacofani o 3 lata, hahahaha, dobijasz mnie niekiedy "chłopycy" są mądrzejsi od dziewczyn ale to tylko znaczy od danego chłopaka.Np. niektórzy chłopcy szukaja sobie dziewczyn przez internet i tam piszą że chą seksu tam samo jest z dziewczynami to zależy od psychiki danego osobnika.
Awatar użytkownika
Inkarnacja
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-01-10, 17:00

Post autor: Inkarnacja »

no fakt, temat strasznieee oklepany oO.
tak, wg mnie wiek ma znaczenie w związku... ale wiadomo, że każdemu co innego pasuje.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Jeśli ludzie się kochają to wiek nie ma naprawdę znaczenia. Mnie i mojego partnera dzieli 5 miesięcy różnicy jedynie :) A moich rodziców np 7 lat różnicy, bardzo się kochają. Także wiek nie ma tu znaczenia :)
Eskaa
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2012-11-19, 20:58

Post autor: Eskaa »

Wiek nie ma znaczenia, jezeli ludzie sie kochaja to beda ze soba pomimo wielu przeszkod
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

W nastoletnim wieku różnica jest istotna, bo dziewczyny dorastają wcześniej. 15-letnia dziewczyna jest znacznie dojrzalsza od swojego rówieśnika, ni mówiąc o młodszym chłopaku. Z upływem lat różnice się niwelują i związek np. 30-letniej kobiety z 25-letnim facetem może być bardzo udany.
ODPOWIEDZ