pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Reforma emerytalna poprzez likwidację OFE

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Reforma emerytalna poprzez likwidację OFE

Post autor: jerzyk »

Co sądzicie o reformie emerytalnej która zakłada zmarginalizowanie znaczenia OFE?
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

System emerytalny to nie zabawki. Nie powinni przy tym majstrować. W 1999 r. wprowadzili OFE a teraz to likwidują. Ktoś na tym nieźle się wzbogacił. Odkładanie 100 czy 200 zł miesięcznie przez 40 lat zagwarantuje w przyszłości drugą emeryturę. Warto o tym pamiętać. Poczytajcie sobie też o http://odwroconahipoteka.pl/ - będzie to kolejny sposób na podwyższenie wysokości swojej emerytury.
ganisz
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-12-11, 14:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: ganisz »

Tak szukam informacji o tym, co młodzi sądzą o tym, co zrobią z naszymi emeryturami bo wkrótce minie termin, żeby się zdeklarować jakoś, o ile dobrze zrozumiałem całą tę reformę i trafiłem tutaj :).
Zaintrygował mnie trochę puzon tą odwróconą hipoteką, czy jak jej tam. Na razie jeszcze nie mam zdania, ale dokopałem się do innej stronki o tym. Czytam... dużo tam ekonomicznych informacji. Jak coś z tego zrozumiem ;) dam znać, co o tym myślę. Jak kogoś interesuje tu adres .
Olun90
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-01, 14:06
Kontakt:

Post autor: Olun90 »

ja jeszcze nie zarabiam, ale z tego co widać nie mamy co liczyć na przyzwoite emerytury, mam zamiar wyjechać po studiach z kraju i odkładać na godziwe życie
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

Ja sadzę że w ogóle nie mamy co liczyć na jakiekolwiek emerytury... Przecież to co się dzieje to jedna wielka porażka..
ODPOWIEDZ