pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje na Mazurach

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Wakacje na Mazurach

Post autor: misterpop »

Postanowiliśmy ze znajomymi spędzić tegoroczne wakacje na Mazurach. W górach byliśmy w zeszłym roku, nad morze mamy za daleko, dlatego wybór padł na nasze piękne jeziora. Szukamy niedrogiego zakwaterowania, jakiegoś ośrodka, domków, letniska. Kto był ostatnio na Mazurach i mógłby coś polecić?
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

na Mazurach byłem ostatnio z 3 lata temu i to na jesieni, bo latem trzeba było na wyjazd zapracować. Ale jak dla mnie jeśli planuje się wyjazd na mazury to tylko w grę wchodzą domki nad jeziorem do wynajęcia, te wszystkie hotele i pensjonaty nie mają takiego uroku.
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Przypuszczam, że na hotele i pensjonaty nie będzie nas stać, a nawet jeśli, to szkoda kasy na zbędne luksusy. Jedziemy się tam dobrze bawić a nie siedzieć w hotelu ;)
Nikt więcej nie był na Mazurach?
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

no to jak interesują Cię domki nad jeziorem mazury to polecam letnisko Zalesie gdzie byłem właśnie ostatnio, to już minął jakiś czas, ale myślę, że nadal jest tam fajnie, my byliśmy na jesieni właśnie, bo mają tam i domki całoroczne, ale w sezonie pewnie jest jeszcze fajniej, to jest miejscowość Rentyny nad jeziorem Giłwa. Sprzęt do wypożyczania mają, ceny na kieszeń studenta :) jak dla mnie rewelka :)
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Dzięki lektor, no właśnie o coś takiego mi chodzi, jakieś domki, swojski klimat, blisko do jeziora. Fajnie, że jest wypożyczalnia sprzętu, bo do auta niewiele wejdzie. Ceny rzeczywiście niezbyt wygórowane.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Mazury są fajne ale byłem już tam z dziesięć razy. Teraz mam ochotę wybrać się w bardziej orientalne miejsce. Zastanawiam się nad Izraelem. To piękny kraj, ciepły i bliski nam kulturowo. Tanie loty do Izraela zaczynają się od 1100 zł z Wawy. Hmm tylko słyszałem że jak będę miał izraelską wizę w paszporcie to już żaden arabski kraj mnie nie wpuści. No cóż, ich strata :)
Mision
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2022-07-12, 14:54

Re: Wakacje na Mazurach

Post autor: Mision »

W Starych Jabłonkach nie będzie brakowało atrakcji dla najmłodszych, poza tym ośrodki takie jak Gospodarstwo Aktywna Agroturystyka oferują warunki, w których całą rodziną będzie można wypocząć aktywnie nad jeziorami – więcej na ten temat znajduje się na stronie www.starejablonki.pl. Zerknij sobie na ten filmik na youtubie https://www.youtube.com/watch?v=wGHYZcL-NW8
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Wakacje na Mazurach

Post autor: ewbik »

Melanotan https://melanotan.biz/ to moje odkrycie przed wakacjami. Już po krótkim czasie stosowania zauważyłem piękną opaleniznę, a teraz cieszę się promienną skórą bez obaw o szkodliwe działanie słońca.
ODPOWIEDZ