pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co obejrzeć w TV?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja nie oglądałam dwóch pierwszych odcinków "Dzwonów Wojny", akurat trafiłam na 3 ostatnie bo było święto niepodległości, więc myślałam, że to jakiś dokument w klimacie. Okazało się, że nie, ale serial też dobry. Tylko żałuję, tych dwóch zaległych. Mam nadzieję, że za rok też będą puszczać, to obejrzę już w całości :P
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy pisze:Na 11 listopada był super mini serial w tvp - Dzwony wojny, nieżła lekcja histrii, ale nie takije szkolnej tylko prawdziwej - co wojna robi z ludźmi, nie utarczki jakiś przywódców przy wódce, tylko smierć, kłamstwo, zryta psychika!
Ale recenzja. :D No ale w sumie racja. Tyle się mówi o np. tych syndromach jak żołnierze wracają z walki, to nie mogą się pozbierać do kupy, a potem ogląda się filmy wojenne, gdzie oni sobie dziarsko strzelają i nie przejmują się tym. I też to zawsze umyka, że żołnierze nie są robotami z kosmosu, każdy poległy, to trauma dla czyjeś rodziny.

mickeymouse - raczej szybciej niż za rok, a może go u siebie udostępnią, albo coś w tym stylu. Mam nadzieję, bo chce jeszcze do niego kiedyś wrócić.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja chyba jestem aż skrajną pacyfistką i uważam, że żadna polityka nie powinna prowadzić do tego, aby ludzie byli zmuszeni wzajemnie się zabijać i torturować. Przecież wszystko idzie o władzę, wpływy garstki ludzi, no i pieniądze. Ktoś się w końcu na tym wzbogaca - pożyczki, broń.. W wojnie interes jednego staje się ważniejszy od życia milionów - MASAKRA.

Ale prawda jest taka, że każdy film i serial, który opowiada o losach, tych ludzi pozwala mi docenić to w jakich czasach żyjemy teraz. Pozwala pamiętać, to najważniejsze. Ci ludzie zasługują, by o nich pamiętać, bo poświęcili najwięcej.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Też oglądałem Dzwony w święta i jestem pozytywnie zaskoczony. Dobrze zrealizowany, wierny realiom serial, młodzi aktorzy grali autentycznie no i zakończenie świetne, z przesłaniem. Oby więcej takich polskobrytyjskich produkcji.
Ibrakadabra
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-12-12, 13:49
Kontakt:

Post autor: Ibrakadabra »

Ja oglądam w tv tylko Kubę Wojewódzkiego :) i Ligę Mistrzów jak pokazują na tvp :) mało mam kanałów więc nic dobrego nie mogę zobaczyć :D
Yolka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-18, 09:46

Post autor: Yolka »

A macie jakieś info co szykuje telewizja na święta dobrego jeśli chodzi o filmy?Czy raczej nie będzie co oglądać?
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

Mnie się marzą święta bez TV. I bez komputera. I bez tabletu gdyby ktos miał wątpliwości.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Wczoraj oglądałam Służące. Genialny film.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Widziałam kiedyś ten film, bo na film webie miał wysoką notę. Faktycznie świetny! generalnie rzadko oglądam TV - szkoda mi czasu. Jak już to jakiś film na DVD.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja tam nie włączam telewizora. I tak nic nowego człowiek tam nie znajdzie.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Ja w końcu może obejrzę za tydzień Django, na Pulsie ma lecieć, a to akurat u mnie taka zaległość, którą już dawno miałem nadrobić.

[ Dodano: 2015-10-30, 02:11 ]
No i jeszcze myślę Muppety oglądać też na Pulsie, ale to już w listopadzie jak czas pozwoli.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

A ja już wiem, że w wigilię będę oglądać "Jack Hunter i zaginiony Skarb". Będzie lecieć w wigilię o 11:35 na pulsie, a potem się wezmę za robotę bo już mam w zasadzie większość rzeczy przygotowaną.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Jutro ma być fajny film na tv puls- akcja - W obronie własnej http://tvpuls.pl/filmy/w-obronie-wlasnej o 20.00 Mam nadzieje że go nie przegapię:) Bo tak u mnie czasami bywa jak coś chcę bardzo obejrzeć.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Odnoszę wrażenie, że teraz w telewizji puszczają tylko Gwiezdne wojny. Jak dla mnie tego filmu jest zdecydowanie za dużo.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

No to może Protektor z Jasonem? Akurat dzisiaj będzie leciał o 20:00 na pulsie, ja z chęcią go zobaczę.
ODPOWIEDZ