pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Obietnice

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Obietnice

Post autor: kashmira »

Zdarza Wam się obiecywać coś samemu sobie np. ze się zmienicie, ze zrobicie coś? Czy udaje Wam się to zrealizować?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Często sobie obiecuję :roll: Że dorosnę, zmienię się na lepsze, a i tak w efekcie nic z tego nie wychodzi :roll: Nawet postanowienia noworoczne, słaba wola..
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja jak na razie postanowienia noworoczne staram się realizować, ale nie zawsze tak jest... Zawsze obiecuję sobie, że dorosnę, wezmę się ostro za naukę i przestanę świrować, ale to akurat mi nigdy nie wychodzi.
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

przeważnie tak. jeżeli coś sobie postanowię, to realizuje to. jednak nie jeśli chodzi o naukę, tutaj moje ambicje znikają ;)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Zależy co sobie obiecuję i kiedy :)

Zawsze obiecuję sobie na nowy rok że będę się pilnie uczyć. I tak jest, przez pierwszy miesiąc, bo później jakoś nie wychodzi. Ale teraz się zawzięłam i naprawdę się staram :)
Kiedyś chciałam zmienić trochę moje zachowanie próbować być opanowaną i bardziej spokojną. Ale za nic mi to ni wychodziło :) Później przestałam się starać, ale no i tak się zmieniłam, a raczej zmieniło mnie wiele nieciekawych wydarzeń z mojego krótkiego życia. Więc i tej obietnicy nie zrealizowałam :)

Obecnie nic sobie nie obiecuję :) jakoś nie mam głowy do tego.
mery304
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-02-24, 20:59

Post autor: mery304 »

ja sobie obiecałam (ze względu na Wielki Post) że do świąt nie będę jadła słodyczy ( a akurat od tego, jestem uzależniona [; ) i proszę. minął już tydzień a ja żadnego ciastka nie zjadłam xD a co do noworocznych postanowień to hmm.. taaak - przez pierwszy okres, starałam się przestrzegać, ale o niektórych pozapominałam i jest jak jest;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Wiele sobie obiecuję, jednak niestety gorzej z realizacją. Zawsze obiecuję sobie z roku na rok, że będę bardziej przykładać się do nauki, no ale za nic w świecie nie umiem tego zrealizować :P Natomiast jeżeli chodzi o inne obietnice, dotyczące na przykład zachowania, to można powiedzieć, że udaje mi się to realizować :) Pomału pomału, ale daję radę :>
Awatar użytkownika
Marta
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-06, 10:26

Post autor: Marta »

Ja sobie wiele obiecuje, rzadko wychodzi :)

maadzia13, masz w podpisie ten wspaniały fragment! :mrgreen: Już Cię lubię ;)
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Mi osobiscie sie zdarza ;) tylko nie zawsze dotrzymuje tej obietnicy nie zawsze mi wychodzi ;)
WerO.Onka xD
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2009-03-06, 20:46
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: WerO.Onka xD »

Ja sobie obiecywałam, żeby wkońcu zapisać sie na break dance ^^
Ale mam teraz mnóstwo roboty w sprawie testów końcowych i jakoś tak nie wychodzi...

i obiecywałam, że nie będę przeklinać...
Nawet po spowiedzi mi sie to nie udaje...
Chyba naprawde jestem uzależniona...
x/
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Moje obietnice są bardziej celami niż obietnicami, chce innym a przede wszystkim sobie udowodnić, że mogę i chce coś zmienić. Czy mi to się udaję, nie zawsze.
Obiecywałam sobie, że rzucę palenie długa to była droga, ale jakoś się udało, żałuje że chyba za późno zabrałam się do pracy w ostatnim roku szkolnym, ale po części moja obietnica do co nauki jest satysfakcjonująca.
Co do tych bardziej "ambitnych" obietnic, powoli ale coś w sobie zmieniam, ale przeszłość czy nawyki trudno jest zmienić, ale wystarczy chcieć a to już dużo.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

hehe no tak... ja to sobie obiecuje że nie będe jadła chipsów....no np. z 2 tygodzie temu właśnie to sobie obiecałam i dziś były chipsy....oczywiście sama sobie ich nie kupiłam ;)
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Duszyczka pisze:hehe no tak... ja to sobie obiecuje że nie będe jadła chipsów....no np. z 2 tygodzie temu właśnie to sobie obiecałam i dziś były chipsy....
hehe na początku pomyślałam ze ja to napisałam mam identycznie! ;p po prostu jestem chipsożerna i raczej nic tego nie zmieni ;p
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

niewidzialna oj ja to bym wolała to zmienić (chipsożecstwo) ;)
jacek321.34
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-02-15, 13:28

Post autor: jacek321.34 »

Obietnice są po to by ja łamać.Niestety tacy już jesteśmy.
ODPOWIEDZ