pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Finał sagi Zmierzch!

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Finał sagi Zmierzch!

Post autor: Justynian »

Za chwile (16 listopada) wchodzi ostatnia część Zmierzchu "Przed Świtem".
Pamiętam, że jak pojawiła się pierwsza część parę lat temu to miałem mieszane uczucia ale zdążyłem polubić Belle i Edwarda.:) A jak jest u was?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

W sumie to byłam na wszystkich częściach więc na tą też na pewno pójdę Filmy mi sie nawet podobały.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Mój kolega dzisiaj powiedział, że dziewczyna go prawie że siłą wyciągnęła na ostatnią część "zmierzchu". Po czym powiedział, że to naprawdę dobry film, dużo się dzieje i w sumie przyznał się, że pomimo tego, że on był zawsze tym który z tej sagi się raczej podśmiewał to teraz sam chce obejrzeć wszystkie części. Wnioskuję..że musi być dobra :D sama na nią idę ;p
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Coś jest w tym filmie, że strasznie wkręca i trzeba obejrzeć całą serię - ja przynajmniej tak miałam, mimo, że nie przepadam za książką. Widziałam przed świtem już w kinie i teraz śledzę wszystko co się łączy z tym filmem - szał jakiś normalnie ;)
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

to dobrze, że finał. Finały zwykle są smutne, ale ten jest radosny.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

A to zależy. :) Pod sam koniec filmu raczej wszyscy się zastanawiali o co chodzi:) Przecież wcale nie było wesoło. To był genialny pomysł, żeby tą końcową scenę rozbudować. Żeby nie było, to bodajże to było ponoć konsultowane z autorką. No moim zdaniem to najlepsza część. Tak dużo się dzieje, ze nawet będąc osobnikiem płci męskiej wyszedłem zadowolony.:)
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Jackie Day. pisze:to dobrze, że finał. Finały zwykle są smutne, ale ten jest radosny.
o dokładnie :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jak dla mnie to było ominięte dużo ważnych wątków no ale to urok filmu a nie książki :P W sumie to ja bym sie nie zorientowała ale mój chłopak który tego nie czytał to wielu rzeczy nie rozumiał i nie wiedział o co chodzi. Scena końcowa po prostu wymiatała Film był naprawdę fajny :)
aniaz1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-12-06, 16:26

Post autor: aniaz1 »

Oglądałam i prawde powiedziawszy zawiodłam się
kobza1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2013-02-04, 15:23

Post autor: kobza1 »

Ta ostatnia część była jak dla mnie zdecydowanie najlepsza:)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ja nie oglądałam żadnej, ale może kiedyś ;-)
ODPOWIEDZ