pompy abs, abs pump

wiercenie studni

prezent dla chłopaka na rocznice

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
wbrewwszystkim
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-24, 18:31

prezent dla chłopaka na rocznice

Post autor: wbrewwszystkim »

hej. mam problem. Jestem z chłopakiem prawie rok. Niedługo nasza rocznica. Chciałabym mu zrobić jakiś prezent. Nie chce nic mu kupić. Nie chce jakiś romantycznych kolacji przy świecach czy coś. Chce coś takiego hmm w stylu posadzena wspólnie drzewa, poźniej doglądania go, zrobienie kłódki na klucz zabranie na most przywiesienie tam tej kłodki i wyrzucenie kluczyka do rzeczki np. Proszę o radę ; **
Młodaaa
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-04, 14:17

Post autor: Młodaaa »

jesteś z chłopakiem rok i chcesz z nim wspólnie sadzić drzewo? wybacz, ale to chyba nie jest dobry pomysł. lepiej idźcie na jakieś gokarty i później spacer i gofry na mieście, zbierajcie razem liście w parku czy karmcie wiewiórki.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Haha sprytnie, teraz z Nim posadzisz drzewo, za rok powiesz, żeby Ci wybudował dom, a za dwa lata, aby spłodził syna? ;-) Dziwne pomysły na uczczenie rocznicy :D
donejr
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-17, 10:09

Post autor: donejr »

A jak dla mnie jest to ciekawy pomysł. na pewno jest to coś innego niż kino, spacer, kolacja itp :P
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Masz rację, pomysł jest oryginalny i to bardzo, tylko chyba nie każdemu by się spodobał ;-)
Awatar użytkownika
misterpop
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-12-09, 11:00

Post autor: misterpop »

Pomysł dość ciekawy, ale chyba jesteście za krótko ze sobą, żeby "składać sobie" takie deklaracje ;)
Proponowałbym jednak kupić jakiś drobiazg i zabrać go do kina. Teraz na allegro są fajne albumy, które mogą stanowić prezent dla dwojga
album "101 pozycji..."
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

może album ze wspólnymi zdjęciami :) ja zrobiłam taki mojemu na 1 rocznicę. Obok zdjęć pisałam różne rzeczy zwiążane z daną fotką ;) podobało mu się i nie raz przeglądamy go razem.

Na tą rocznicę kupiłam sobie seksowną bieliznę (co przy moich rozmiarach jest ciężkie, ale akurat trafiłam na piękny komplet Corin). Oczywiście tez był zachwycony, bardziej niż z albumu nawet, a i dla mnie pożytek ;D
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Mogę Ci napisać, jaki moja dziewczyna zrobiła mi prezent na rocznicę związku. Wynajęła domek w Łebie i spędziliśmy tam weekend. Mimo, że było to w kwietniu w zeszłym roku było bardzo ciepło i był to strzał w dziesiątkę ;)
Myślę, że Twojemu chłopakowi taki prezent również by się spodobał.
oxytocin
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-02-14, 16:03

Post autor: oxytocin »

a ja zamiast po prostu zdjęć polecam obrazki jak np. na www.paperworks.pl
Świetna pamiątka na długo :)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

W sumie tego typu wyjazd też powinien być trafiony,myślę że warto spróbować. A poza tym czym interesuje się Twój chłopak? Bo możesz poszukać jakiegoś prezentu z jego dziedziny, tak aby był zadowolony.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

A ja na 4 rocznicę otrzymałem od mojej narzeczonej taki RazorPit :) Jest to gadżet który wydłuża żywotność maszynek do golenia. Na co dzień korzystam z Gillette Mach 3 Power. Wcześniej końcówka wystarczała mi na maks 2 tygodnie, gdy ostrzę razorpitem spokojnie wystarcza mi na pół roku :D
truxax
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-13, 11:15
Lokalizacja: gdynia

Post autor: truxax »

Na 4 rocznicę twoja dziewczyna mogła się bardziej postarać niż pójść na łatwiznę i kupić ci jakąś maszynkę do golenia.
shaza11
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-05-12, 13:26

Post autor: shaza11 »

Pomysł w posadzeniem drzewa jest dobry albo kup chłopakowi książki jakąś sagę
andruszczyk
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-14, 15:21
Kontakt:

Post autor: andruszczyk »

Myślę że dobry pomysł jest z tą kłódką i mostem :) Macie takie miejsce dla zakochanych w waszym mieście ?
engine.1992
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-05-22, 14:33
Kontakt:

Post autor: engine.1992 »

Dobrym prezentem na rocznicę jest jakiś perfum z "górnej" półki, albo jakiś zegarek np :). W sumie każdy ma inne podejście, więc jak kto woli :D.
ODPOWIEDZ