pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dawna miłość

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
zapatillas
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-05-12, 21:00

Dawna miłość

Post autor: zapatillas »

Z moim byłym chłopakiem nie jestem już 1.5 roku. Nie mamy z sobą żadnego kontaktu. Miałam innego, lecz nie mogę zapomnieć o tym pierwszym. Kocham go całym sercem i mimo moich wszelkich chęci, nie umiem zapomnieć. Ponownie zaczyna mi się śnić. Myśli są nieuniknione. Nie mam siły. To już tak długo czasu, a ja nie mogę zapomnieć. Co radzicie?
Biała Dama
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-13, 20:16

Post autor: Biała Dama »

Wiesz, mialam kolezankę w podobnej sytuacji. Szczerze mówiąc to ona nadal czuje to co ty. Ale nie możesz się zalamywać. Mowisz, że miałaś innego chłopaka, to jest oznaka, że jesteś w stanie zapomnieć o tamtym. Nie myśl tyle o nim, zajmij się sobą, wyjdź gdzieś z koleżankami .. poplotkuj. A ważne jest też to, abyś nie odpychała żadnego chłopaka który stanie na twojej drodze. Spróbuj go bardziej poznać .. a kto wie, może to jest ten jedyny .?! : )
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Starych miłości się nie zapomina... więc albo znajdziesz innego księca z bajki, który przyćmi blask tamtego, albo... może pomyśl o powrocie do byłego? :)
alakot4
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-23, 14:01

Post autor: alakot4 »

Nie wiem jak wy ale ja nie potrafiłam przestać kochać mojego byłego chłopaka. Mimo, że mnie zdradził. W końcu do niego wróciłam po wielu miesiącach rozłąki. Nie żałuję.
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

jak tylko poznasz kogoś godnego uwagi, przejdzie Ci!
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Czas leczy rany, choć u mnie pierwsza miłość została w sercu na zawsze. Mam teraz dziewczynę, kocham ją i planujemy ślub. Ale... ale sentyment pierwszej miłości jest nieunikniony.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mi też taki sentyment został Co prawda nie do pierwszej lecz drugiej miłości ( aczkolwiek chyba pierwsza prawdziwa ) :) Nasze relacje jednak sie zmieniły i na dzisiejszy dzień mogę powiedzieć ze kocham go jak brata i mogę dla niego zrobić wiele ale mężczyznę mam tylko jednego i kocham go z całego serca Takie myśli i wspomnienia to chyba nic złego :)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Ale skoro go tak kochalas to czemu z nim zerwalas?
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Może za bardzo porównujesz obecnego chłopaka do byłego. Skup swoje myśli na obecnym, może dostrzeżesz w nim coś, czego brakowało wcześniejszemu
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Miałam identyczną sytuację. Kropka w kropę to samo. Ciągłe myślenie o nim, tęsknota, sny, rozsypujący się z tego powodu związek... Nawet chyba tyle samo czasu minęło od rozstania do mojego "załamania".
Co zrobiłam i nie polecam? Zmarnowałam sobie związek, rozstałam się z chłopakiem, którego kochałam, na rzecz byłego. Jak to się skończyło? Kilkoma spotkaniami, "a może spróbujemy" i wielkim rozczarowaniem na koniec, i "sorry, ale jednak nic z tego nie będzie".
Przekonałam się, że to był zwykły sentyment, nie wiem, może za dobrze mi było w innym związku i potrzebowałam jakiejś dramy. Umówiłam się z byłym i czar prysł. Przypomniałam sobie dlaczego się rozstaliśmy, dlaczego nam nie wypaliło, jak różni przez ten czas się staliśmy.
Doszłam do wniosku, że byłych najlepiej zostawić tam, gdzie ich miejsce - w przeszłości. To, co czujesz to tylko sentyment, można z tym żyć i nie trzeba dla jednego "a co by było gdyby" marnować innych, być może lepszych, związków.
Awatar użytkownika
matip
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-10-12, 19:57
Lokalizacja: Poznań

Post autor: matip »

jeśli były nie ma laski to nie czekaj, tylko rzucaj się na niego i do boju ;D to zawsze działa ;]
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Widać naprawdę Ci na nim zależało i to jeszcze długo potrwa zanim uczucia wygasną, ale myślę, że zawsze będziesz wspominać go z dużą czułością. a czemu się rozstaliście?
Młodaaa
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-10-04, 14:17

Post autor: Młodaaa »

A może to jest tak, że tęsknisz za nim tylko dlatego, że już go nie możesz mieć?
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Jeżeli nie może Ci wyjść z głowy tzn. ze obecny chłopak nie jest w stanie go zastapić
saneczqi
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-10-08, 12:38

Post autor: saneczqi »

Zwykle mamy tenencje do idealizowania tego, co było w przeszłości. Dobrze go wspominasz, ale z jakiegos powodu nie jestescie już razem. Pomyśl o tych powodach, przypomnij sobie dokładnie, co bylo źle, przemysl to, poczuj to jeszcze raz. Czy na prawde uważasz, że to był przypadek, że nie jesteście już parą? Tylko Ty możesz to wiedzieć, jednak nie daj się zwieść urokowi zacierającej się z czasem przeszłości.

Wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. Czy aby napewo?
ODPOWIEDZ