pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Potęga snów

Tematy i posty związane ze zjawiskami niewytłumaczalnymi, paranormalnymi.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Nie pamiętam zazwyczaj swoich snów, a jak już pamiętam to jest strasznie głupi ;p dlatego nie przywiązuje do tego wagi ;p chociaż zdarzyło mi się kilka razy mieć prorocze sny :P
Awatar użytkownika
RoZp
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2009-06-04, 21:49

Post autor: RoZp »

ee , nieraz śniło mi się , że spadam z windy i się łamie ... prawdziwe marzenie :) :shock:
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Mi się nieraz śnią marzenia, ale czasami wręcz ich odwrotności...
Często też jak mi się coś śni, to spełnia się odwrotność tego snu...
Kiedyś pamietam, ze czekalm na wiadomość od koleżanki która bardzo lubie, przez tydzien, jak czekalm na wiadomosc od niej snila mi sie, w osatni dzien jednak - snila mi sie ze sie poklocilysmy, ostro mi wtedy nawrzucała... a tu proszę w ten sam dzień - odezwała się z propozycją spotkania xD
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Śnią mi się różne rzeczy i nie do końca się one sprawdzają. Ale kiedy śni mi się śnieg to jest pewne, że dostanę wiadomość, bo to sprawdza mi się od dziecka.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie wierzę w to, że sny się spełniają, chociaż czasami tak jest, albo spełnia się odwrotność tego snu. możliwe, że sny to nasze skryte marzenia albo największe lęki, ale ja nie wiem co o tym myśleć.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Nigdy zbytnio się nie przejmuję snami, jeżeli coś śni mi się tylko raz.
Chociaż miałam tak, że kilka nocy pod rząd śniła mi się przyjaciółka ma, więc zapytałam, czy u niej wszystko okej. Jak się okazało miała jakiś problem i bardzo chciała ze mną pogadać w cztery oczy.
Teraz znowu tak mam, od kilku nocy śni mi się były. Wszyscy mówią, że pewnie o mnie myśli, ale ja zastanawiam się, czy do niego nie napisać.
A jak śniła mi się zmarła babcia, to uznałam, że trzeba iść na jej grób. Poszłam i był spokój. Nie wiem, może to siła sugestii, ale jak mi się sen powtarza - zaczynam się przejmować.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

większość snów pozapominałam. Pamiętam tylko jeden, dość mgliście. Chyba jeszce nie miałam proroczych snów, zazwyczaj są dziwne i surrealistyczne.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Wg mnie sny to właśnie nasza podświadomość, która daje nam w kość. Wyciąga z naszej pamięci najwspanialsze lub najstraszniejsze sceny.
Ja już wolę te straszne od tych sielankowych. Wolę obudzić się z krzykiem niż płacząc.
To drugie niestety często mi się zdarza.
Te sny są takie piękne! /Dopóki śpię. Bo rano budzę się i płaczę ponieważ to był tylko sen!

Bo ja zawsze pamiętam moje sny! I to jest straszne. Dręczą mnie przez cały dzień, lub dłużej. :?
dadexix
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-05, 16:52

Post autor: dadexix »

Hmm... sny? coz... widze w nich, po czesci zwykly proces fizjologiczno-chemiczny, a po czesci.... no wlasnie, rzecz w tym ze ten proces to juz calkiem nie zaleznie od nas, i co najwazniejsze - moze oddzialywac na nas takze w realnym zyciu...;)

Ale, jak Was to pocieszy, gdyby nie sny, zycie bylo by caaalkiem inne, i zapewne co najmniej trudniejsze, sen to swego rodzaju sposob..defragmentacji[sory, zboczenie zawodowe:D] naszej podswiadomosci, jak i nie wiadomo czego, moze i pamieci?

A najlepsze jest to, ze po prostu, nie jest to zbadane, nadal;)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

a mi się śnią bardzo dziwne rzeczy :P
często mam sny z osobami z ktorymi czesto przebywam lub o ktorych mysle przed snem. śnią mi sie też miejsca w korych czesto jestem . jednak sytuacje nigdy sie nie powtorzyly ze snu. wieze w senniki .
Dzoana
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-10-01, 22:07

Post autor: Dzoana »

Sny? ciekawa sprawa. Dla mnie to fajna rzecz! xD każdy sen zazwyczaj po przebudzeniu pamiętam... xD różne są, ukazują różne 'sceny z życia' czy też jakieś fikcyjne opowiastki. Raz są śmieszne i przyjemne innym razem traumatyczne i straszne... xD Nie raz zdarza mi się zobaczyć kogoś znajomego w moim śnie, rozmawiać z nim czy coś. Często występują osoby które znam, i dzieją się na prawdę dziwne i zwariowane rzeczy wtedy... xD które miały by racje bytu w rzeczywistości, jednak są one wysoce 'zbyt zwariowane' xD To jest takie przeniesienie w nieco inną rzeczywistość... jednak wszystko w niej wydaje sie realne...czynności zwyczajne ( nie mówimy o lataniu, nieśmiertelności itp. ). A niekiedy mam sny fikcyjne - co własnie albo latam xD albo skacze xD albo jestem super-bohaterką xD innym razem zupełne przeniesienie w świat bajek i magii xD jestem którymś z bohaterów xD umiem rzucać czary, umiem skumulować swoja energię i puścić ją w kogoś xD skakać jak kot, i przemieniać się w rózne postacie... xDD

Niekiedy gdy sie obudze analizuje sen... i takie lekkie refleksje z niego mi pozostają...

Ha! ale każdy ma za pewne inaczej... xD
Awatar użytkownika
Wilku
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-01-07, 17:27

Post autor: Wilku »

wieze w senniki .
co do senników... jak już pisałem wcześniej tylko osoba śniąca może naprawdę zinterpretować sen. nikt nie zna Cię tak dobrze jak Ty sama. Twoje sny są odzwierciedleniem Twojego umysłu a nie kolesia który napisał 300 stronową książkę która istnieje tylko po to by zedrzeć kasę z ludzi. Bo co tu dużo mówić interpretacje zawarte w sennikach są tak banalne... Że ręce opadają.
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman »

Czy sny się sprawdzają?
Chyba nie, wydaje mi się, że to zbieg okoliczności.

Co ciekawe senniki często podają inne znaczenia dla tych samych rzeczy, więc teoretycznie zawsze coś można dopasować.

Co ciekawe jeśli śni się komuś tabaka to jeden sennik tłumaczy to tak:
ważny interes przeprowadzisz do skutku
mieć - jasny pogląd na rzeczy
zażywać - miła znajomość.

Określono co znaczy jeśli się ją ma, jeśli się zażywa a do czego jest pierwsze?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mam bardzo dziwne sny.
Ale już chyba z trzy czy cztery razy - sprawdziły mi się. Ostatnio śniło mi się, że występuję w mam talent, ciekawe czy to też proroczy sen xd. Czy wierzę w potęgę snów? Myślę, że coś w tym jest. W końcu wytwarza je nasz mózg, a my korzystamy zaledwie z 4% jego możliwości. Kto wie czy podczas snu nie aktywują się jakieś dodatkowe procenty?
W każdym razie lubię śnić. Często mam ubaw z swojej "chorej wyobraźni" 8) .
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Kiedyś czasem czytałam sennik jak na prawdę miałam ciekawy sen.
Czasem moje sny mnie przerażają. Nie, nie wierzę w te wszystkie skryte marzenia, kiedy coś nie daję mi spokoju przyśni mi się coś związane z tym.
Nie pamiętam, żeby jakiś sen mi się sprawdził. A z tym interpretowaniem sennika co bądź można dopasować w wytłumaczeniu snu do siebie.
ODPOWIEDZ