pompy abs, abs pump

wiercenie studni

czy z to jest przyjaźń?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Agnes_0
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-28, 19:28

czy z to jest przyjaźń?

Post autor: Agnes_0 »

Hej, piszę tu o sprawie, która mnie dręczy od dłuższego czasu. Opiszę mój problem...
Od paru dobrych lat znam się z Anetą, na początku to wiadomo, koleżanki i nic więcej, ale po roku, jak się kumplowałysmy,wiedziałam, że mogę jej się wyżalić na ramieniu z wszystkiego co mnie dręczy..nawet był taki czas kiedy to była przyjaźń, dla mnie czas to był nie zapomniany, gdyż mogłam na nią zawsze liczyć. Po tym jak każda z nas teraz poszła w inną stronę(tzn czas studiow) nie poznałam drugiej takiej osoby jak ona. Były momenty kiedy poprostu kontakt się urwał, jak to młodzież nie znamy się bo po co, nikt nie powie pierwszy cześć itp. Ale nadal gdzieś tam głęboko dla mnie to jest przyjaźń..tylko nie wiem chciałabym jej powiedzieć o tym,że byla dla mnie prawdziwą i jest nadal choć ten kontakt jest mniejszy przyjaciołką..tylko nie wiem, czy jest sens do tego wracać, co ona powie, bo każda ma teraz swoje życie, kolezanki itp. wiadomo, że to juz tylko zwyczajne kolezanki z nas, ona ma lepsze towarzystwo,ale chcialabym powiedziec jej o tym, ze była to dla mnie prawidziwa przyjaźń. Czy sądzicie, że powinnam powiedziec, czy to bedzie miało sens po takim czasie, czy lepiej zachowac to dla siebie i iść dalej przez życie, spotykac sie z nia czasem..? Prosze o rady,wszystkie będą dla mnie pomocne :)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Sądzę, że lepiej się spotkać za jakiś czas i porozmawiać "normalnie". Typu "Co u Ciebie słychać? Dawno się nie widziałyśmy, co nowego w Twoim życiu?". Na razie nie wyskakuj z tekstem, że jest Twoją przyjaciółką nadal. Jak coś miałoby z tego wyniknąć, to stopniowo, tak, jak buduje się przyjaźń od podstaw - przecież od razu nie jest się przyjaciółmi. Zobaczysz, jaki będziecie miały kontakt, a nuż coś wyjdzie.
Ale nie podoba mi się to... Moja niby była przyjaciółka też mnie olewała, w wakacje rozmawiałyśmy, a teraz znów ani cześć ani pocałuj mnie w dupę.

Nie widzę tego dobrze, ale warto powoli próbować. Powodzenia. (:
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

Zgadzam się, warto odnowić kontakt - skoro tak Ci na tym zależy. Jednak nie mów jej od razu że potrzebujesz przyjaciółki bo się speszy, mogła też się znacznie zmienić .... Umówcie się na kawę, pogadajcie na luzie ...może z czasem kontakt się odnowi.
ODPOWIEDZ