pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Takie Homo - niewiadomo :D

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
problematyk123
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-04-27, 17:37

Takie Homo - niewiadomo :D

Post autor: problematyk123 »

Witam wszystkich :-) Bez zbędnego gadania o pierdołach : Jestem takie ,,homo-niewiadomo,, :D tzn. lepiej czuje sie w towarzystwie kumple a dokładniej mojego przyjaciela niż w towarzystkie jakiejś dziwczyny ale jeżeli chodzi już o te sprawy.. no wiecie o co chodzi :D to ten tego wyobrażam sobie tylko z kobietami (jak może robić ,,to,, coś facet z facetem- bleee) Wiec jestem chyba bi . W skrócie : lepiej sie czuje gdy sie przytulam do przyjaciela (niestety coś do niego czuje) ale seksulanie pociągają mnie tylko kobiety. Mam 15 lat. Jestem Bi czy raczej homo ? ;(
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Jesteś teraz w okresie dojrzewania. To taki czas, rok, dwa i przejdzie ;)
T
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-04-19, 22:18

Post autor: T »

Problematyk123, sprawa pierwsza to fakt, że przyjaciela należy kochać, a jeśli się go prawdziwie kocha to nie trzeba być homoseksualistą, żeby się do niego przytulić. Druga to żebyś się nic nie martwił i robił swoje skoro pociągają Cię kobiety, co jest oczywiście zdrowe i wskazane :)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Problematyk - jesteś młodym człowiekiem,jeszcze zdołasz siebie określić,Pociągają Ciebie dziewczyny i dobrze,czyli jest okey,a to,że lubisz się przytulić do przyjaciela,to jeszcze nic nie znaczy.Ja także nieraz przytulam się do dziewczyny i nie jestem kimś innym. Zapewniam Ciebie,że wszystko będzie w normie,to także zresztą i od Ciebie zależy.
Pyskaty
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2012-05-13, 18:40

Post autor: Pyskaty »

Ja jakoś za młodego łebka nie miałem pociągu do moich przyjaciół :O jasne że jesteś nienormalny jakiś jestes wyrzutkiem tego społeczeństwa .
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Re: Takie Homo - niewiadomo :D

Post autor: Lacoste24_pl »

problematyk123 pisze:Witam wszystkich :-) Bez zbędnego gadania o pierdołach : Jestem takie ,,homo-niewiadomo,, :D tzn. lepiej czuje sie w towarzystwie kumple a dokładniej mojego przyjaciela niż w towarzystkie jakiejś dziwczyny ale jeżeli chodzi już o te sprawy.. no wiecie o co chodzi :D to ten tego wyobrażam sobie tylko z kobietami (jak może robić ,,to,, coś facet z facetem- bleee) Wiec jestem chyba bi . W skrócie : lepiej sie czuje gdy sie przytulam do przyjaciela (niestety coś do niego czuje) ale seksulanie pociągają mnie tylko kobiety. Mam 15 lat. Jestem Bi czy raczej homo ? ;(
Jesteś bardzo młody, w wieku w który charakteryzuje się zmianami hormonalnymi i niepewnością swojej orientacji seksualnej. W tym wieku często osoby nie potrafią określić swoich preferencji seksualnych gdyż pociągają ich obydwie płci. Myślę, że wszystko jeszcze może ulec zmianie:)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Jednym słowem,pożyjesz dłużej,sam się przekonasz kim jesteś,a kim chciałbyś być. Na zapas nie ma się co martwić. Jesteś właśnie w takim wieku,że wszystko musi się jeszcze unormować,orientacja także.Powodzenia,a póki co najważniejsza w tej chwili dla Ciebie jest niestety nauka,bez względu na orientację,uczyć się musisz.
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Niemal każdy człowiek w pewnym momencie swojego życia zastanawia się nad tym ... uwierz mi że czas jest najlepszym doradcą - wystarczy poczekać, a odpowiedź sama przyjdzie.
Garden Trading na White House Design.
ODPOWIEDZ