pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wierzysz w Boga, a co z horoskopami?

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
elka621
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-03-14, 23:45

Wierzysz w Boga, a co z horoskopami?

Post autor: elka621 »

Chcesz poznać swoją przyszłość? Ta strona to najlepsze horoskopy w sieci! Sprawdziły się już wielu osobom! http://bralloso.com
Wejdź, a nie pożałujesz! Ta strona zmieniła życie nie jednego człowieka, który twierdził,że nie da się poznać przyszłości zapisanej nam przez Boga. A jednak zdarzają się wyjątki? Czy i wam sprawdził się ten horoskop?
kamila9991
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-05-14, 10:08

Post autor: kamila9991 »

a znam , korzystam niemal codziennie , więc również mogę śmiało polecić http://bralloso.com/
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Nie czytam tego bo mnie denerwuja.
Nie dość że pisze tam cały czas to samo to jeszcze zbyt ogólnikowo.
Zresztą nie interesuje mnie to co ma sie stac to i tak się stanie a wy i tak nie bedziecie mieć na to żadnego wpływu.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

bujdy i bałwochwalstwo :)
ale jeśli ludzie nie mają co robić, cóż, ich sprawa...
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

To jest SPAM. Mają po 1 poscie, rejestruja sie na forach, wrzucaja link i tyle ich widzieli...

Ale, jeśli ktoś jest wierzący, horoskopy są dla niego strasznym grzechem... ;]
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

otwierają tylko drzwi, żeby gorsze świństwo mogło wejść...
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Nie znam i nie korzystam z horoskopow, lubie jak zycie mnie zaskakuje ;) i nie chce wiedziec co mnie czeka w przyszlosci
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

To jest jedna z zagadek skoro chrześcijaństwo zabrania nam wierzenia w horoskopy, wróżki etc. ludzie wierzą. To co z nich za chrześcijanie :)






_________________
krzem organiczny - sprawdź jego właściwości.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Wiecie, wśród dziennikarzy w wielu czasopismach jest taki konkurs. Kto ostatni przychodzi do pracy, ten pisze horoskop. Czytając w wielu czasopismach horoskop odnosi się wrażenie, że nie ma w nim nic sensowego. A co do wiary, chodzi bardziej o stawianie Tarota, szukanie odpowiedzi w innych siłach.
Nella
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-09-01, 19:12

Post autor: Nella »

Każdemu z was bardzo polecam drogę opartą na własnych doświadczeniach. Bo przecież dzięki nim nie popełniamy tych samych błędów. Buddyzm odmienił moje życie! Jestem świadoma, że ja to ja, że posiadam duszę..I dzięki tej drodze odnalazłam sens życia i wszystko teraz robie z uśmiechem na twarzy, nic nie sprawia mi problemów.Dla rozszerzenia swojego rozwóju wewnętrznego stosuje medytacje. Pamiętajcie Kochani, dobro powraca :) Serdecznie pozdrawiam, wszystkiego najlepszego dla was.
truxax
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-09-13, 11:15
Lokalizacja: gdynia

Post autor: truxax »

Nie wiem jak można wierzyć w horoskopy. Przecież to stek bzdur, które piszą osoby, które spóźniają się do redakcji. Gdyby każdy horoskop miał się choć w połowie sprawdzać to już powinienem być dawno bogaty, mieć 4 apartamenty i tyle samochodów ile bym tylko chciał.
dzastinka00
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2013-10-17, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dzastinka00 »

Zgadzam się horoskopy to tylko rozrywka i tak trzeba je traktować, a nie jak wyrocznię, która musi się spełnić. W gazetach horoskopy tworzy się tak: biorą horoskopy z ostatnich kilku miesięcy i miksują treści, w efekcie powstaje nowy tekst, nowy horoskop dla danego znaku. Cała tajemnica.
majeczkamaj
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-12-03, 13:21

Post autor: majeczkamaj »

Horoskopy to pic na wodę , każdy może je układać a że akurat w tym czasie komuś coś wyjdzie to przypadek. Nie wierzę w to i nawet ich nie czytam.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Wierzę... a horoskopy i tak czytam, bo mam z nich niezły ubaw ;-) ;-) ;-)
Halldor
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-03, 13:54
Lokalizacja: kraków

Post autor: Halldor »

21 wiek a ludzie dalej wierzę w horoskopy i jakieś łańcuszki szczęścia... jak plemiona zulusów ech
ODPOWIEDZ