pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Alkohol w tym wieku ? Świat schodzi na psy...

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
rockman991
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2011-10-22, 21:15

Alkohol w tym wieku ? Świat schodzi na psy...

Post autor: rockman991 »

Witajcie... od razu powiedzcie czy dla was jest to normalne ,zeby 14 latek pił piwo ? ... Tak też zachowuje sie połowa mojej klasy. (jesteśmy w 2 gimnazjum)
Ale nie o to mi glównie chodzi. Mam pewnego dobrego kumpla ,można by rzec przyjaciela. Znamy sie od... dzieciństwa :D Niestety ostatnio zaczęło sie mieczy nami psuć a wszystko przez...alkoHol i imprezy. Ja nie jestem imprezowiczem i rzadko chodze na imprezy a głównie ze wzgledu na niego bo mnie prosi. nie czuje sie z tym towarzystkie. Ja lubie spokój ;-) Czasami jestem zły ,że chodzi na imprezy ale... chyba dobrze robie ,ze mu nie zabraniam nie? Na jednej z imprez dał sie skusić na piwo i... chyba to polubił. Teraz na każdej imprezie pije przynajmniej 2-3 piwa. Ostatnio sie pokłociliśmy z tego powodu... nawet nie odzywałem sie do niego 2 dni ale doszliśmy do wniosku ,że nie ma sensu sie kłócić skoro sie lubimy. Ogólnie jest tak jak było tyle ,że ostatnio zrobił sie troche ,,zdemoralizowany,, stał sie bardziej wulgarny no i lubi wypić na imprezach. Nie chce ,żeby zrobił sie taki jak niektórzy, czyli wulgrani, pijący, palący no wiecie o co chodzi... Teskie za nim takim jakim był jeszcze na wakacjach... fajnym, spokojnym i dobrym kumplem...
Czuje ,iż gdy dalej to zajdzie i bedzie robił inne głupie rzeczy (pił ,palił, klnał) to bede musiał zakończyć
tą przyjaźń, czego ani ja ani on nie chcemy robić.

Od razu mówie ,iż rozmowa tu nic nie da bo powiedział ,żebym sie nie martwił bo,,wiecej niż 3 piwka nie wypije i na imprezy chodził bedzie,,
I mówcie co chcecie ale dla mnie takie rzeczy w tym wieku to przesada...

Alkohol przez samo "h"!/Emp.
Ostatnio zmieniony 2011-11-29, 19:43 przez rockman991, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Szczerze? Tak to już jest normalne. Sama w tym wieku już imprezowałam, tyle, że za moich czasów ludzie się z tym chowali, kryli. Teraz już 8 latek stoi pod blokiem i pali. Swoją drogą spotkałam jakiś czas temu dzieciaka, który zaczepił mnie i wyleciał z tekstem ' sory masz może szluga? ". Myślałam, że padnę.

Wiem jak to jest gdy imprezy są na poziomie dziennym i tak naprawdę one są w życiu najważniejsze. Sama miałam podobnie koleżanką z którą razem imprezowałam, ale ja miałam 'stop' a ona nie i to nas poróżniło do dnia dzisiejszego.

Jednym, tak jak mi, przechodzi z wiekiem, znudziły mi się po prostu takie częste imprezy i nawet żal mi teraz ludzi, którzy w tak młodym wieku się marnują. Niestety niektórym to zostaje i pogłębiają się w tym.

Dopóki człowiek sam nie zobaczy swoich poczynań to może nie zrozumieć tego, że posunął się zbyt daleko.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Ja wiem... u mnie w gimnazjum też się piło piwo, choć chyba to faktycznie było za wcześnie bo dla mnie piwo było paskudne i gorzkie. Jak widać trzeba do niego dorosnąć. :/ Ale na imprezy to mnie po prostu rodzice nie puszczali.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Znam osobiści chłopaka który jest w 5 klasie podstawówki jest już uzależniony od papierosów więc mnie nic nie dziwi...
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

PannaPsycho pisze:Znam osobiści chłopaka który jest w 5 klasie podstawówki jest już uzależniony od papierosów więc mnie nic nie dziwi...
Dzieciaki podkradały papierosy ojcom w podstawówce już za czasów mojego dziadka. To naprawdę nie jakiś nowy pomysł. :p
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

u mnie w gimnazjum też się piło piwo,
Piwo? Hm u mnie to było piwo, wino i wódka. :> Tyle, że u mnie imprezy w gimnazjum wyglądały jakoś dojrzalej, sami byliśmy jakoś dojrzali jak na swój wiek.
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Ja może określę jak wyglądają imprezy mojej klasy. Użyję prostego schematu.
ognisko->libacja->orgia->zbiorowe rzyganie i inne rzeczy o których strach wspominać

Osobiście w tym udziału nie biorę, ale wiem o wszystkim z pierwszej ręki. Dzięki temu co tam się działo odkochałem się w niewłaściwej dziewczynie.
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

orgia
<facepalm> to niezłych bajkopisarzy masz w klasie. Co jak co. Wierzę w rzyganie, chlanie na umór i odpierd****** jakiś komedii , ale orgie w wieku 15 lat to wywołuje tylko uśmiech na twarzy, że na to się nabrałeś. Chyba ,że w niecałe 2 lata od mojej 15-stki ludzie aż tak się zmienili.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Chyba ,że w niecałe 2 lata od mojej 15-stki ludzie aż tak się zmienili
Widocznie miałeś ogarnięte towarzystwo. Swego czasu jak ja jeździłam na dyskoteki to widywałam 13,14 latki, które wypinały tyłek dosłownie a kończyło się w kiblu bądź samochodzie. :)
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

kidding-wiesz, mówimy tutaj o klasowych imprezach. To inna sprawa. Sorry, ale 13-14 latkowie , którzy łażą na dyskoteki to raczej nie są osoby "ogarnięte", a stanowią one znikomy % młodzieży w tym wieku (no nie oszukujmy się, 15 lat to jeszcze dzieciaki) Nie wierzę ,że z tymi orgiami to prawda.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Zeby to był jeszcze tylko alkohol, w wieku 15 lat jest sporo osób mających kontakt z narkotykami, jest sporo także takich dzieciaków które się już prostytuowały bo chciały mieć więcej kasy...

Taka jest szara rzeczywistość
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Mnie ciekawi jedno. I co was to obchodzi ?? :D To ,że jakiś dzieciak dał sobie w żyłę was boli ??? Takie zjawiska na zachodzie były już dziesiątki lat temu ( ot, wystarczy przeczytać "My, dzieci z dworca Zoo".) Do nas dotarło to z opóźnieniem ,ale dotarło i nie powstrzymamy tego, a niektórzy się zachowują jakby dopiero się urodzili. Ja osobiście mam wyj***** na jakąś idiotkę, która postanowiła się rozdziewiczyć bo jej na spodnie brakowało, albo na debili, dla których piątek bez rzygania z przepicia to piątek zmarnowany.......Jakbym poważniejszych problemów nie miał.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Mnie ciekawi jedno. I co was to obchodzi ?? :D To ,że jakiś dzieciak dał sobie w żyłę was boli ??? Takie zjawiska na zachodzie były już dziesiątki lat temu ( ot, wystarczy przeczytać "My, dzieci z dworca Zoo".) Do nas dotarło to z opóźnieniem ,ale dotarło i nie powstrzymamy tego, a niektórzy się zachowują jakby dopiero się urodzili. Ja osobiście mam wyj***** na jakąś idiotkę, która postanowiła się rozdziewiczyć bo jej na spodnie brakowało, albo na debili, dla których piątek bez rzygania z przepicia to piątek zmarnowany.......Jakbym poważniejszych problemów nie miał.
Nie każdy jest tak obojętny jak Ty. :)
duży_miś
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2011-06-15, 21:11

Post autor: duży_miś »

Może z tymi orgiami to trochę przegiąłem, ale NAPRAWDĘ BARDZO MAŁO minąłem się z prawdą. Z resztą ja tyle słyszę w moim środowisku, że mnie żadne zachowanie rówieśników nie zdziwi. Wolę już nie opowiadać.
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

Moim zdaniem picie w wieku 14 lat to już normalka. Zresztą sam już zaczynałem w takim wieku (nie ma się czym chwalić), tylko mniej się identyfikowałem z tym (nie wklejałem fotek z puszkami na facebook'u, bądź na nk).
ODPOWIEDZ