pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Opisz osobę powyżej ;)

Różnego rodzaju gry forumowe.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Niki - Ma imię którego nie lubi czyli... wiecie jakie xD Lubi dobrą muzykę i jest pozytywnie zakręcona xD
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

NAwiedzonA, Karolcia xD również lubi dobrą muzykę, podpalanie, nie je mięsa, kocha Offusia xD Samo zuo :evil:
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Moja kobieta ^^ świr jakich mało, zakręcona, pełna życia, można z nią porozmawiać na każdy temat. Jest godna zaufania, przyjaciółka taka na zawsze ;*
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

M.
Ma swoje zdanie, wypowiada się mądrze, zawsze ma coś do powiedzenia ;)
Awatar użytkownika
buraczyna
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2009-08-12, 13:55
Lokalizacja: wygwizdowo

Post autor: buraczyna »

Bells...
jest śmiechowa i zakrecona, lubi harrego pottera (chyba) i zmierzch wiec ogółem książki fantastyczne, dla ma wielka wyobraźnie :)
i do tego lubisz kurta !!!!! :D:D:D
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Jest nowa na forum, twierdzi iż jestem śmiechowa [ :huh: ], ma 14 lat i 2 posty na koncie ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Bells. Zadomowiła się na Forum. Ma tutaj siostry, ale pośród nich zaangażowała się w życie w Forum. Jak na swój wiek sporo przeżyła, mądrze się wypowiada. Jest w nowej szkole. No i oczywiście fanka Zmierzchu ;]
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Przyszła studentka, na forum od zawsze. Piszę mądre posty i zjadła literkę w opisie :P
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

Ma z tego co pamiętam 15 lat. (?) Jest dosyć długo na forum. Pisze z sensem.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

siostra Bells, trochę tu już jest. Pisze sensownie
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Została przyjacielem forum wcześniej niż ja :roll:
Ma psa rasy husky
Poszła teraz do 1 liceum.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Bells, bardzo dojrzała jak na swój wiek, ma trzy psy - dwa szczeniaki i jeden doberman; podobna do Bells ze zmierzchu;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki - osoba bardzo dojrzała. Nie widząc jej, raczej każdy stwierdza, że jest starsza ;)
Nosi okulary. Przyjaźni się z M. O ile się nie mylę przyjaźnią się już 1,5 roku. Mam psa, suczkę znaczy^^ Mieszka z mama i dziadkami w domku jednorodzinnym. Mieszka w Kalwarii Zebrzydowskiej, a od czasu do czasu w Warszawie (chciałaby się tam wyprowadzić na stałe). Ma określony gust muzyczny, lubi ostrzejsze brzmienia :)
Jest bardzo dobrą uczennicą. Wierzy w przyjaźń damsko-męską - ma przyjaciela. Choruje (zapomniałam jak się nazywa ta choroba, o fuck).
I w ogóle dużo by o niej mówić :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose, jestem pod wrażeniem ;D

No to jedziemy:

Rose - urodzila się w ostatni dzień roku - szczęściara! ;D, ma chyba dwie siostry, posiadaczka pięknych loków i okularów. Mieszka niedaleko Bydgoszczy, już niedługo będzie tam studiować filologię angielską. Jej mama pracuje w przedszkolu, wciągnęła kilka razy tabakę (Rose, nie jej mama ;D), podoba jej się głos Patrycji Markowskiej. Aaaa, i ma na imię Dominika, jak mogłam zapomnieć! Lubi perłowy róż i buty na obcasie. Paliła kiedyś papierosy. Woli Jacoba od Edwarda.

No i:
Rose pisze:I w ogóle dużo by o niej mówić
;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Niki, Taaa Lubi ostre brzmienia. W sumie ostre to mało powiedziane Przekonałam się jak oceniałam utwór :P Jest świetną osobą. Bardzo mądrą. Jej teraźniejszy avatar jest mega oddałabym wszystko zeby mieć takie włosy :P
ODPOWIEDZ