pompy abs, abs pump

wiercenie studni

buty w góry

Miejsca które warto odwiedzić
nasta
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-27, 12:34

buty w góry

Post autor: nasta »

Witam wybieram się z rodziną w podróż w góry z dzieckiem i pomyślałem, aby zakupić sobie, jakiej dobre buty, do trekingu, całkowicie nie znam się w tym temacie wiec będę naprawdę wdzięczny za wszelka poradę.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Nie łatwiej byłoby zapytać o to na forum np.miłośników pieszych wycieczek bądź pójść do dobrego sklepu i poprosić o pomoc?
torino
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-06-30, 12:54

Post autor: torino »

W takim wypadku zakładam, że nie będą to długie forsowne wyprawy z ciężkim plecakiem, więc sądzę ze dobrze byłoby zainwestować w buty wyższe chroniące kostkę. Poza tym membrana gortexowa może być przydatna w szczególności przy tym, jakie mamy w tym roku lato. Ja akurat swoją parę kupowałem w dobrym sklepie internetowy, Sarafis ale warto po prostu przejść się do sklepu i spytać o poradę sprzedawcę zwykle dobrze doradzą.
olek77
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-07-17, 14:07

Post autor: olek77 »

buty za kostkę, najlepiej kupić lepsze takie za 200-300 zł, będą na lata:)
harownik
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-08-01, 22:39

Post autor: harownik »

dokładnie buty za kostke sa idealne w góry, ogólnie w sklepach sportowych jest duzy wybór w butach, wazne zeb były wygodne i usztywnione w okolicach kostki
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Popieram koniecznie za kostkę i usztywnione w tym miejscu, bo łatwo w górach o zwichnięcie. Myślę, że materiał też jest ważny, inny na lato inny w zimie, ale to już w sklepie powinni Ci doradzić.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Polecam buty z ecco w góry Chociaż ja biegam po górach w glanach i tez sie sprawdzają :)
ODPOWIEDZ