pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jeden chłoopak w klasie.

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
takonek
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2010-05-18, 18:36

Jeden chłoopak w klasie.

Post autor: takonek »

Ale się wpakowałem. Jestem jedynym chłopakiem w klasiee. Przepisać się na inny profil ? Może coś poradzicie ?
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

Jakbym chodził do szkoły jeszcze i był "rodzynkiem" w klasie to bym się z tego powodu ucieszył. Czemu, bo wszystkie oczy pań, dziewczyn byłyby skierowane w moją stronę i zawsze można by było "pobajerować" z jakąś ;)
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Nie powinieneś patrzeć na to, czy jesteś jedynym chłopakiem w klasie, tylko na to, czy ten profil Ci odpowiada, ale rozumiem, że masz prawo czuć się niepewnie.

Nielegal, przedstawił bardzo pozytywny scenariusz, jaki może Cię spotkać, choć z drugiej strony możesz być częściej brany do odpowiedzi, bo to tak, jakbyś miał na imię Fryderyk i każdy nauczyciel chciałby sprawdzić kim właściwie jesteś, albo w późniejszym czasie po prostu będziesz pierwszą osobą, jaka nasunie mu się na myśl, podczas wyciągania do tablicy. Wiesz o co mi chodzi?

Wypisz sobie wszystkie za i przeciw, a potem zdecyduj.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Z jednej strony jest to fajne doswiadczenie bo zawsze będziesz tą wyjątkową osobą. Z drugiej strony zawsze będziesz się rzucał w oczy No ale najważniejsze jest to czy ci dany profil odpowiada :)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

nie przejmuj się tym, znam taką jedną klasę co jest w niej jeden chłopak na około 20 dziewczyn i traktują go tam jak jakiegoś króla. Ja miałam w klasie trzech chłopaków i było fajnie :D
basil
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-21, 21:46
Lokalizacja: dalekoo

Post autor: basil »

ja mam 4 chłopaków na 28 dziewczyn i żaden się jeszcze nie skarżył. więc jeśli to miałby być jedyny powód przepisania się, to nie rób tego ;) chyba że źle by takie towarzystwo na Ciebie wpłynęło. :p
Awatar użytkownika
Darisabelly
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-07-29, 21:26

Post autor: Darisabelly »

Lepiej tam zostań ; ) Będziesz czuł się wyjątkowy.
ODPOWIEDZ