pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fotoblogi i inne

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Fotoblogi i inne

Post autor: Nocturn »

Hej ;)

Jakie jest wasze zdanie na temat fotoblogów i ogólnie amatorskich zdjęć zamieszczanych na portalach tego typu? Macie sami takie swoje miejsce w sieci, czy kompletnie nie kręci was fotografowanie? Zaglądacie czasami na takie strony?:>
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Kocham fotografie. Moje małe miejsce w sieci to www.digart.pl. Tam umieszczam zdjęcia swojego autorstwa. Co prawda daleko mi do profesjonalizmu, ale zawsze to coś :>
Gokax
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-01-10, 17:23

Post autor: Gokax »

Uwielbiam forografowanie, jednak nie mam na tyle dobrego sprzetu do tego :D
BTW. nie mam nic przeciwko fotoblogom, jednak fotki i epulsy to kicze, sciagaja ludzi na sile na rozne bajery by zarobic kase. A tak na fotobloga czasem milo wejsc i popatrzec na czyjes zjecia, szczegolnie ladnych kolezanek :D. Jednak nie ktore komentarze mnie rozwalaja. Jak np. do 12 latek pisza ich kolezanki "ale laseczka" itp.
Najbardziej dzialaja mi na uklad fotoblogi na naszej klasie. Ludzie zamiast robic to do czego przeznaczona jest strona to dodaja tam mnusta zdjec.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Nie fotografuję, niestety brak odpowiedniego sprzętu i funduszy na niego, stad nie mam miejsca nigdzie, żeby umieszczać coś, czego nie mam.

Oglądać lubię, szczególnie krajobrazy, zadziwijące/ciekawe rzeczy i wspominać przy zdjęciach stare lata..
Awatar użytkownika
WAMS
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2009-03-20, 18:26

Post autor: WAMS »

Mam fotobloga, digarta i deviantarta. Wszystkie te portale są dobre. Można wiele ciekawych rzeczy o fotografii się dowiedzieć.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Fotografie owszem lubię, ale nie za bardzo na blogach. Na swoim unikam wstawianie jakichkolwiek obrazków itp. Ludzi za bardzo interesuję wygląd a za mało treść. A tego oczekuję widząc czy pisząc bloga. Ale kwestia gustu i lubienia ;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Baaardzo lubie fotografie ale tak amatorsko ;) sprzęt mam nie najgorszy :mrgreen: , a moje dzieła umieszczam na mało profesjonalnej stronie bo no www.garnek.pl
Awatar użytkownika
Liquorice
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2009-05-23, 00:10

Post autor: Liquorice »

Fotografia= moja druga pasja. Gdy najdzie mnie chwila to robię zdjęcia jak szalona. I nie ważne, czy robię je aparatem, czy telefonem. Często nie liczy się jakoś zdjęcia, a ujecie chwili, tego momentu, który chcemy przekazać innym.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Podziwiam fotografów.. Fotoblogi lubię oglądać, ale sama się za to nie biorę, nigdy nie miałam duszy artysty, mam dwie lewe ręce do sztuki. :roll:
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Uwielbiam fotografować naturę ;D czy to jakąś biedroneczkę, czy domek w lesie ;D
sprawia mi to ogromną przyjemność i zawsze pozwala się wyciszyć i odstresować;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Niki pisze:Podziwiam fotografów.. Fotoblogi lubię oglądać, ale sama się za to nie biorę, nigdy nie miałam duszy artysty, mam dwie lewe ręce do sztuki. :roll:
Niki nie martw się, nie jesteś sama :)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

A tak korzystając z okacji moge pochwalć się swojimi dziełami :mrgreen: i zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Przyznam, że najbardziej podobały mi się dmuchawce i mlecz :)
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

tanczenalace pisze:Uwielbiam fotografować naturę ;D czy to jakąś biedroneczkę, czy domek w lesie ;D
sprawia mi to ogromną przyjemność i zawsze pozwala się wyciszyć i odstresować;)
O ! podpsuje się pod tym .
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ma ktoś może konto na digart.pl?
ODPOWIEDZ