pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prostytucja

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Prostytucja

Post autor: Bu. »

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
2. Czy uważacie ze powinna zostać zalegalizowana, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego ?
3. Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
I wreszcie;
4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa" ?
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
Ja kompletnie nie wiem dlaczego ja mam usprawiedliwiać kogokolwiek ;) Nie moje krocze, nie moja sprawa. Ile ludzi tyle pojęć moralności, dla jednego seks to wyraz największej na świecie miłości i czeka z tym do ślubu, dla innego to czysta fizyczność, którą fajnie zaspokoić raz dziennie.
2. Czy uważacie ze powinna zostać zalegalizowana, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego ?
Doskonale radzi sobie bez legalizacji, ale wydaje mi się, że legalizacja dużo by pomogła - głównie zwiększyła bezpieczeństwo prostytutek.
3. Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
No tu już zdanie gorsze niż o prostytutkach, ponieważ nawet znalezienie dziewczyny stricte do łóżka nie jest trudne ;) Nie chce teraz nikogo obrazić, ale taki typowy klient agencji to dla mnie brzydki, gruby i pryszczaty gamoń, który boi się odezwać do dziewczyny, ale go ciśnie w rozporku.
4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa" ?
Odsyłam do punktu pierwszego. Jeżeli babka nie robi tego wbrew sobie to jest ok, gorzej jak to robi, bo nie ma innego wyjścia...
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
Sądzę, że jest zła i bezsensowna - jak można tak nie szanować własnego ciała i zniżać się do bardzo niskiego poziomu, takich półgłówków. Prostytucja nie ma sensu, takie rzeczy powinno się robić co najwyżej ze swoim mężem/żoną, a nie zmieniać co chwila partnerów, o ile takich w ogóle można nazwać partnerami.. Takie rzeczy służą do pokazania, ze się kogoś kocha i to w pewnym stopniu opisuje nasze uczucia, a w przypadku prostytucji - z pewnością nie.
Jeżeli jest się zmuszanym do niej, to może zostać usprawiedliwiona.
Bu. pisze:2. Czy uważacie ze powinna zostać zalegalizowana, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego ?
Nie powinna. Prostytucja to głupota i bezmyślność ludzi, która w ogóle nie powinna istnieć, a tym bardziej być legalna.
Bu. pisze:3. Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
Głupota, bezmyślność.. Szkoda na takie rzeczy pieniędzy, zresztą pisałam w pkt. 1 co o tym sadzę...

Nocturn pisze:4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa"
Jeszcze gorsze niż o ich klientach. To jest pomiatanie samym sobą - swoim ciałem, intymnością - każda powinna mieć szacunek i porządną pracę, a nie takie coś..
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

1. Kiedys ktoś gdzieś napisał że jego zdaniem prostytucja jest usprawiedliwiona jeśli matka w ten sposób chce np. uzbierać na leczenie chorego dziecka. Ja się z tym oczywiście nie zgadzam. Pieniądze można zdobyć w bardziej czysty sposób.

2. Co do legalizacji- nie mam zdania. Jest nielegalne a jednak jest. Więc legalizacja tego jest w sumie zbędna.

3. O osobach korzystających z takich usług w sumie nie mam zdania. Jak napisał Nocturn, są ludzie brzydcy i może mają coś z głową. Czują potrzebę to niech im ulży (lepsze to niż jakby taki koleś miał zgwałcić jakąś biedną dziewczynkę. tak się przynajmniej na prostytutce wyżyje). Ale dziwię się mimo wszystko takim ludziom. Ja bym się na ich miejscu brzydziła.

4. No i nareszcie. Prostytutki. Mogłabym dużo brzydkich słów użyć ale one no i tak w pełni nie oddadzą tego co o nich myślę. Kijem przez szmatę bym takiej kobiety nie dotknęła. Dno i zero z takiego człowieka. Może ktoś lubi to robić, bo przecież kasa z tego duzo a dla niektórych to jeszcze przyjemność. Ale to jest brak szacunku dla własnej osoby. I dla tego ja też takich pań nie szanuję. Nie mogę powiedzieć czegoś w stylu "to ich ciało ich sprawa". Tak jest, ale to nie znaczy że mam takie cos pochwalać.
Dobry ze mnie człowiek, ale gdybym spotkała jakąś prostytutkę to miałabym ochotę plunąć jej w twarz.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Bu. pisze:1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
To jest praca. Z tym wyjątkiem, że towarem staję się ciało. Czy można to usprawiedliwić? Wszystko zależy dlatego kobieta zdecydowała się na taki "zawód", jeśli została do tego zmuszona, czy można ją potępiać? A jeśli tak chciała.. cóż nie będę tutaj czyimś sumieniem - jej ciało ;)
Bu. pisze:Czy uważacie ze powinna zostać zalegalizowana, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego ?
Dla mnie fikcja, nie którzy powiedzą że przyjemniej będą płacić podatki. Już widzę tirówki z kasą fiskalną, które będą wydawać swoim klientom paragony czy faktury.. W teorii to się widzę, ale w praktyce.. Nie.
Bu. pisze:Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
Nic mi do tego, niektórzy nie umieją powstrzymać swoich popędów, a prostytutki umieją spełnić każde życzenie za kasę. To tylko zwykły seks bez uczuć.
Bu. pisze:jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa" ?

To jest najprostszy sposób zarobieniu pieniędzy. One były, są i będę potrzebne w naszym święcie. Chętnych nigdy nie zabraknie. Obojętne mi są.
inny
-#
-#
Posty: 57
Rejestracja: 2009-04-30, 22:53

Post autor: inny »

1.Nie byłbym z dziewczyna ktora sie puszcza za kase bo uwaza seks za sport,no nei ma szans ; D ale ludzie moga miec rozne poglady i wypada to uszanowac
2.A dlatego że 'każdy orze jka może' puszczająsie? prosze bardzo, nic nikomu do tego. Anarchia.o! xD
3.sam nie wiem czy w przyszlosci nei skorzystam, ale raczej nie. Jeśl ine ima sie nikogo na stale to nic strasznego jesli sie skorzysta.Chociaż lepeij mieć od tego kolezanki xD bo żeby placic za seks to takie troche niemoralne no i jeszcze zagrozene itymi chorobam iroznymi
4.w wielu przypadkach biedne,zagubione kobiety, ale sa pewnei tez takie ktorym sprawia to po prostu przyjemnosc a dodatkowo maja niezly zarobek, no wiec ja z kobieta o takim podejsciu bym sie nei zwiazal ale nie skreslilbym jako kogos kto jest skazany na stracenie :)
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Re: Prostytucja

Post autor: Buziaczek »

Bu. pisze:1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
2. Czy uważacie ze powinna zostać zalegalizowana, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego ?
3. Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
I wreszcie;
4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa" ?
1 Nie, prostytutka to prostytutka bez wyjądku
2 Nie, ponieważ to nie jest normalny zawód.
3 Zakompleksione, nie potrafiące znaleźć sobie normalnego partnera.
4 Dziwki, są warte tyle im się płaci.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Bu. pisze:1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
Prostytucja... Cóż, zawód jak każdy inny. Owszem, dla mnie to coś obrzydliwego i niewyobrażalnego, ale dla innej osoby może to być sposób na życie jakich wiele. To tak samo jak z sekcją zwłok. Nie mogłabym, nie byłabym w stanie jej przeprowadzić, bo się brzydzę, ale ktoś inny zrobiłby to bez mrugnięcia okiem. Dobra, może złe porównanie, ale wiadomo o co chodzi.
Bu. pisze:2. Czy uważacie ze powinna zostać zalegalizowana, jeśli tak to dlaczego, jeśli nie to również dlaczego ?
Zalegalizujmy, prostytucja jest na tyle... rozpowszechniona, że jej zalegalizowanie niczego nie zmieni.
Bu. pisze:3. Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
I wreszcie;
4. jakie jest wasze zdanie na temat samych "pan do towarzystwa" ?
Nie chciałabym tu nikogo oceniać, bo nie od tego jestem, ale osoby korzystające z takich usług... Nie, naprawdę nie mam o takich osobach zdania.
Co do pań do towarzystwa - ależ proszę bardzo. Nie moja wagina, nie mój problem. Mogę się tylko dziwić dlaczego, mając do wyboru wiele innych zawodów, wybrały właśnie ten. I wykazać mój totalny brak zrozumienia i akceptacji dla braku szacunku do własnego ciała. Nic więcej.
DarKPrinzeS
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2009-11-15, 20:14
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: DarKPrinzeS »

1. Prostytucja... hmmm szerzy się coraz bardziej i to u coraz młodrzych. Czy to jest dobre? na pewno nie. To najstarszy zawód świata, który przybierał różne formy. Kobiety kiedyś wychodziły za mąż dla pieniędzy, nie kochały swoich mężów, to również przejaw prostytucji tylko z jedną osobą. Różne sa powody, ale to jest jeden z szybkich sposobów zarabiania pieniędzy dlatego nie uporamy sie z tym problemem.

2. Prostytucja powinna zostać zalegalizowana, państwo by na tym zarobiło, było by bezpieczniej dla samych pań ale i nażucone byłyby badania i nieszerzyłyby się choroby weneryczne.

3. Faceci korzystający z takich usług to albo zboczeńcy, których normalna dziewczyna nie zaspokoi, albo jakieś ciamajdy. Zdażaja się przypadki, kiedy to z prostytutką tracą prawictwo. Pewnie niska samoocena ich do tego skłania.

4. Jeśli chcą to robić to niech robią. To jest ciężki chleb, naraża na wiele upokorzeń, więc jeśli chcą ich sprawa.
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

Zgadzam się z DarKPrinzeS w 100%
może i jest to jeden z najstarszych zawodów na świecie ale dla mnie to jest pusty zawód bo co to ma być ?
ale wiecie może ktoś sie interesuje tym zawodem aż nad to. jakieś hobby czy coś w tym stylu
Awatar użytkownika
madafaka
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2008-12-30, 10:51

Post autor: madafaka »

1.Jasne jeśli kobita sama z siebie chce zarobić ciałem to powinno sie jej na to pozwolić, jestem też za tym żeby sie zrzeszały i tworzyły wolne związki zawodowe :) Natomiast tu trzba wziąc poprawke na handel ludzmi i zmuszanie do prostytucji bo tak jest pewnie w wiekszosci przypadkow.
2. Jestem za zwalczaniem alfonsinhow ;P A co do chorób wenerycznych to niech sie szerzą w najlepsze, w końcu do prostytutki idzie sie po jakieś emocje ( a nuż ma syfa?)
3. Jeśli są pełnoletnie ( prostytutki :p) a korzystający są wolni to nie mam nic przeciwko :p Przedmówca zapomniał dodac że mogą byc to też samotne ciamajdy :P
4. Zakładam że fajne kobity chociaż pewnie uzależnione od wodeczki i palonka. A nazywanie rzeczy po imieniu (czyli rzucanie obelgami) myśle że im nie przeszkadza :p
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Bu. pisze:1. Co sądzicie o prostytucji, czy uważacie że w pewnych przypadkach może być usprawiedliwiona ?
Nie rozumiem toku myślenia takiej osoby, która zarabia prostytucją. Nie, dla mnie nie ma usprawiedliwienia. Uważam, że to okropne. Brak szacunku do samej siebie, desperacja. Po prostu. Myślę, że zawsze znalazłby się jakiś inny sposób na zarobek, bez ucieczki do takich rzeczy. Legalizacja... Raczej sobie tego nie wyobrażam.
Bu. pisze:3. Co myślicie o osobach korzystających z usług prostytutek?
Nie mam do powiedzenia na ich temat nic pozytywnego.
ODPOWIEDZ