pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Polski HIP HOP

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Scott
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2011-07-14, 13:04

Polski HIP HOP

Post autor: Scott »

Nie wiem czemu ale lubię Peję a zwłaszcza ten kawałek

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Qk4bBJKLyHU[/youtube]
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

ja też nie wiem czemu.

Oprócz Ostrego i Pezeta nie słucham polskiego rapu./
Awatar użytkownika
Nielegal
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-07-26, 17:31

Post autor: Nielegal »

sensson pisze:Nie wiem czemu ale lubię Peję
Może dlatego Go lubisz, że mówi i po przez swoją twórczość jest bezpośrednim artystą, a nie jak większość owija w bawełnę. Ogólnie słucham Rycha ale głównie pierwszych krążków jako "Slums Attack" jak i najnowszej płyty pt. "Reedukacja", a czemu? Bo jest to coś co warto polecić laikom i takim osobą, które nie mają pojęcia. Wydaje mi się właśnie, że nie ma nic tam "ciężkiego" i kawałki są łatwo przyswajalne przez takowego osobnika który "raczkuje" , na dobrych produkcjach spod ręki Decks-a i jeszcze kilku innych dobrych , młodych producentów. Będę promował Poznańską scenę aż do grobowej deski gdyż jest to specyficzna scena. Kubiszew, który w tym roku wydał swój debiutancki solowy album "Towar z górnej półki" - polecam, gawał dobrego dźwięku który może się podobać. No i mój faworyt "Słoń" z W.S.R.H. - Wojtek jest dość specyficzny i reprezentuje Polski Horrorcore i rodzinę Juggalo w Naszym kraju. Ma dość mocne teksty nawiązujące do Horrorów choćby cały debiutancki solowy materiał pt. "Chore melodie" , czy też "Demonologia" która jak dla mnie jest jedną z lepszych produkcji w Kraju.
Abstrahując od Poznańskiej sceny na zasługę bez wątpienia zasługuję O.S.T.R. zarówno jako tekściarz jak i muzyk. Kto słyszał choć Jego jeden krążek wie, że zapięty jest materiał zawsze na przysłowiowy "ostatni guzik" i dźwięki które sam robi są dopasowane pod odpowiedniego artystę występującego gościnnie czy też pod Niego samego. Wybitny freestyleowiec - bez wątpienia czołówka. Co do Pezeta , nie można mu zarzucić technicznego podejścia do tematu jak również skillsów czy też swojego niepowtarzalnego flow - bo go ma. W bardzo ciekawy sposób rymami opisuje sytuacje i jest dobrym "storytelling-erem".. No ale ogólnie zraził mnie do siebie tym, że kolejną płytę jaką chce nagrać będzie nagrywał z S..Polakiem - który muzycznie jest dla mnie bardzo kiepsko-przeciętną osobą...

.. można tak wymieniać i wymieniać.

W kilku słowach rzecz reasumując nie mamy czego się wstydzić.
Awatar użytkownika
Anku
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2011-08-25, 22:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Anku »

Polski rap jest dobry, jak wie się kogo słuchać :P
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Lubię Pezeta, ale nie tego obecnie bo teraz działa pod publikę sweet nastek. Lubię Gurala, Peję, Słonia, Shellera, Fokusa, Rahima...
Polski hip-hop idzie obecnie złą drogą, teraz jest to new school czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Polski rap jest dobry. Na co dzień słucham Pyskatego, JWP, Pezeta, Peji, Ostrego, Eldo, Małolata i wielu wielu innych. Ogółem wolę starsze kawałki, chociaż nowymi też nie pogardzę. Nienawidzę osób, które mówią, że "polski rap zszedł na psy", bo tak nie jest. Wystarczy poświęcić parę minut i tyle, znajdzie się wiele nowych, dobrych kawałków, świadczących o tym, że polski rap jaki był, taki jest i będzie - dobry i warty uwagi.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Bez urazy ale Pei to się ostatnio nie da słuchać, za dużo przekleństw i cwaniakowania, na treść brakuje już miejsca. Jak dla mnie to tylko Ostry trzyma poziom.
ODPOWIEDZ