pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dzień zakochanych

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

jeżeli chodzi o meżczyzn oni nigdy nie przywiązuja wagi do takich dni, takie mają podejście i juz... Dziewczyny z reguły bardziej uczuciowe pamiętają o walentynkach i zresztą walentynki to moze być pretekst do spędzenia z partnerem całego dnia w jakiś szczególny sposób :mrgreen:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie przywiązuje wielkiej uwagi do tego święta. Jak dla mnie, to dzień jak co dzień.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

to jest coś takiego jak Walentynki? Myślałam, że to tylko legenda.
A tak prawdę mówiąc - dzień jak dzień. Szału nie ma. :|
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ni mnie ziębi, ni grzeje. Choć jeśli idzie o wystawy rażące różowością i masą przeuroczych serduszek - bardziej ziębi. No, ale samej idei się nie czepiam. Mamy dzień chorego, dzień dobroci dla zwierząt, dzień kierowców ciężarówek, dzień dziwaka, dzień kota (<3) - to czemu nie dzień zakochanych?
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Osobiście walentynki mam codziennie, wiec wielkie święto to nie jest, ale bardzo denerwują mnie ludzie narzekają na to "beznadziejne" święto.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Oj ja nigdy nie obchodziłem i nie będę tego dnia obchodził bo mnie on śmieszy swoją tadetą i swoim prostactwem związanym z tym że próbóje się ludziom narzucać kiedy to mają kochać a kiedy nie. Przecież to jest chore i ja się na takie coś nie piszę. Ale również ta komercyjność tego święta mnie śmieszy bo nie ma to nic bardziej żałosnego od tego dla mnie. Ale spoko mniejsza z tym wszystkim i tak jak dla mnie powinno to święto trwać 365 dni w roku. Wtedy może ja przestałbym się czepiać tego wszystkiego
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

próbóje się ludziom narzucać kiedy to mają kochać a kiedy nie
Co za bzdura. Nikt nikomu nie narzuca, tylko po prostu ludzie sami sobie stworzyli taki jeden "szczególny" dzień. Taki sam jak Światowy dzień walki z rakiem. Co nie oznacza, że tylko tego dnia ludzie na świecie walczą z rakiem, nie?
komercyjność tego święta mnie śmieszy bo nie ma to nic bardziej żałosnego
Komercję też stworzyli ludzie, więc nie ma co tutaj obwiniać "świąt".
ODPOWIEDZ