pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Solarium

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Solarium

Post autor: maadzia13 »

Chodzicie do solarium? Czy wolicie naturalne słoneczko? :>
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Chodzicie do solarium?
Nie, nie podoba mi się wygląd skóry po solarium, wolę samoopalacze albo balsami brązujące. Naturalna opalenizna wygląda dużo lepiej, ale na nią trzeba czas i słońce. A brakuje tego i tego.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Raz byłam, dawno temu. Teraz bym chciała, ale ze względów zdrowotnych jak narazie nie moge.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Nie, nie chodze. W ogole jakos nie opalam sie, uwazam, ze nie musze, a po za tym po co przez ladny wyglad mam chorowac/marnowac pieniadze?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Chodzić, nie chodzę. Jestem uczulona na słońce, więc może w wakacje się skuszę na solarium, ale wolę naturalną opaleniznę.
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

Nie byłam i nie chcę z tego korzystać.
Gorzka pisze:nie podoba mi się wygląd skóry po solarium
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Bylam raz,nigdy wiecej! kocham swoja bladosc ;> Nienawidze jak faceci chodza na solarke;/
Awatar użytkownika
biedroneczka
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-03-25, 19:53

Post autor: biedroneczka »

Ja też nie chodzę... A poza tym nie lubię się opalać i nawet latem jestem prawie tak blada, jak w zimie, mimo że przed słońcem się nie chowam. :P
ewka329
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2009-02-22, 20:15

Post autor: ewka329 »

Jakoś solarium i słońce źle na mnie wpływają.
Awatar użytkownika
Pasta
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-04-05, 22:05

Post autor: Pasta »

a ja chodze od czasu do czasu i nie uwazam zeby było aż tak szkodliwe. fakt jak jakaś niunia biega co 2 dni na 15 min no to ok ładnie raczej nie wyglada, ale jak ktoś jest blady i chce sie troszeczke w zime opalic to czemu nie.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

NIGDY! xD
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja nie uznaję solarium, i nigdy w życiu tam nie byłam i nie pójdę. Zdecydowanie wolę naturalne słoneczko i jest to najlepszy sposób na opalanie xD
eSka
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2009-05-14, 22:55

Post autor: eSka »

Byłam raz na solarium i to ze zwykłej ciekawości :)

normalnie nie chodze, w sumie to nie potrzebuje bo mam ciemną karnacie a mocną opalenizne łapie już szybko w zasadzie na poczatku wiosny :)

Właściwie nie mam nic przeciwko solarium, jeżeli ktoś chodzi tam z umiarem w celu delikatnego opalenia ciała...ale zółtoskóra dziewczyna z spaloną twarzą nie wygląda zbyt atrakcyjnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zmieniłam zdanie od mojego ostatniego postu, uczulenie na słonce jednak bardzo mi dokuczało i postanowiłam się jakoś naprawić. Chodziłam na solarium przez pewien okres czasu, do uzyskania odpowiedniego efektu. Po tym czasie przestałam, bo nie chciałam, żeby widać było nienaturalną opaleniznę solarium. Bardzo ładnie mnie opaliło, stopniowo, więc nawet nie rzucało się w oczy. Niedługo będę musiała powtórzyć to znów - efekty słabną ;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Byłam dwa razy w życiu...Bardzo słabo mnie wzięło. Raczej już nie pójdę, ponieważ wolę naturalną opaleniznę. Solarium jest bardzo szkodliwe, oczywiście przebywanie na słońcu też nie jest zdrowe, ale przynajmniej mniej szkodliwe. Jeżeli się chodzi do solarium, trzeba umieć z niego korzystać. Jak widzę niektóre dziewczyny, które wyglądają jak '"spalone żywcem"...Wygląda to strasznie.
ODPOWIEDZ