pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Solarium

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Nie chodzę na solarium. Zwyczajnie ta opalenizna mi się nie podoba.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie chodzę. Jestem niemiłosiernie blada i myślę, że nawet solarium by nie pomogło.
A tak po za tym to słyszałam, że chcą zrobić solarium tylko od 18 lat. Co o tym sądzicie?
Wg mnie tak powinno być od początku.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Sama nie wiem, mam podzielone zdanie. Owszem, solarium szkodzi bardzo, ale w niektórych sprawach też pomaga. Sama chodzę od czasu do czasu, ale po tym wielkim szumie o chorobach skóry, aż się boję :unsure:
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ostatnio gdzieś słyszałam, że solarium wywołuje raka skóry.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nie chodzę. ale jak patrzę na niektóre dziewczyny, to dosłownie mają na ciele solarium napisane ;D gdzie tam napisane... wyryte ! Nie znają umiaru i trochę to niefajnie wygląda.
NAwiedzonA pisze:Ostatnio gdzieś słyszałam, że solarium wywołuje raka skóry.
zgadza się. ale zbyt długie przesiadywanie na naturalnym słoneczku też może wywołać raka skóry.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

nigdy nie byłam na solarium ale kiedyś chce spróbować :P
przyjaciółka mnie ostatnio namawia i pomyslałam sobie ze czemu nie :P
chociaz po filmie 'oszukac przeznaczenie 3' mam stracha :mrgreen:
ale oczywiście wole opalac sie na słoneczku ale jak ni ma lata to co zrobić ... ; ]]
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Nigdy nie byłam. Nie widzę potrzeby, skóra się wysusza, kasa ucieka a opalenizna schodzi szybko. Po co? Solarium kojarzy mi się z takimi blond lalami.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nigdy nie byłam i raczej nie pójdę - nie wolno mi , mam dużo podejrzanych pieprzyków.
Nie rajcuje mnie widok zjaranych na solarium lal.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jak dotąd jeszcze nigdy nie miałam okazji pójść do solarium. Ale chyba bym nie skorzystała. Wolę naturalne słońce, a zamykanie się w jakiejś 'trumnie' niezbyt mnie pociąga.
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Chodziłam. Opalanie w rozsądnych ilościach daje ładny kolor skórze. Obecnie nie chodzę. Szkoda pieniędzy.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

byłam chyba 2 razy, ale nie podobało mi sie. Było mi gorąco i w ogóle nie lubię takich rzeczy..
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

byłam kilkanaście razy na solarium Nawet mi się podobało Było całkiem przyjemne ale jakoś mnie do tego nie ciągnie Byłam tylko przed weselami i przed studniówką W sumie to już dwa lata nie byłam Nie mam nic przeciwko ale jesli robi sie to z umiarem i z rozmysłem Solar bijący z 200 metrów mnie odrzuca :/
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nie byłam i nie mam zamiaru się tam wybierać.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Wolę naturalną opaleniznę, wiadomo.
Tylko tej zimy jakoś dziwnie się czuje taka blada i chyba się wybiorę. A tak to nie chodzę w ogóle. Przy czym bardzo przeciwna nie jestem. Nie lubię jak ktoś mocno przesadza z solarium, szczególnie facet... :? Ale tak z umiarem, to czemu nie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ja chodziłam w tamtym roku, jak szłam na wesele w święta, a tak to nie odczuwam takiej potrzeby. Jestem blada i dobrze mi z tym :P to taka arystokratyczna cecha podobno :mrgreen:
Latem naturalna opalenizna to co innego, ale po co mi taka dawka sztucznych promieni cały rok, które nie oszukujmy się nie są dla naszego zdrowia dobre?
A takie laski co na buzi są prawie brązowe to yhh szkoda gadać. Faceci w solarium też są dla mnie nieporozumieniem.
ODPOWIEDZ