pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Reinkarnacja wierzyć czy nie?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
mila
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-06-01, 17:52

Reinkarnacja wierzyć czy nie?

Post autor: mila »

Nigdy nie zastanawiałam się na temat zycia po życiu ale ostatnio przeczytałam artykuł: http://naturaswiata.pl/index.php?lng=1& ... ists&id=15 w którym autor opisuje reinkarnacje w dość wiarygodny sposób, twierdzi, że istnieje na jej istnienie szereg dowodów. Sama nie wiem...dla tego pytam Was o opinie. Co o tym sadzicie? Kim chcieli byście zostac w następnym wcieleniu??
JustynaUnito
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2012-08-31, 12:31

Post autor: JustynaUnito »

Jestem zdania że gdy nie mamy pewności że coś istnieje, lub nie jesteśmy naukowcami - to nie można stwierdzić że reinkarnacja istnieje lub nie. Uważam że ludzie zbyt drążą to, co nie powinno ich interesować. Mamy wiedzę na temat tego, co powinniśmy wiedzieć. Reszty dowiemy się w swoim czasie.... każdy sam się przekona co jest po śmierci, lub czy w ogóle coś jest....
Awatar użytkownika
waldek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-10-29, 11:07

Post autor: waldek »

Nie ma czegoś takiego jak reinkarnacja, ja w nią nie uwierzę. A jeśli jest, to chciałbym zostać sobie żółwiem i pływać przez 300 lat :P
Jeśli przyda Ci się dobry kredyt gotówkowy to znajdziesz go na stronie porównywarek kalkulator.pl
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

może jest, może nie ma ..... wszyscy się kiedyś dowiemy :)
marix
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-11-18, 18:55

Post autor: marix »

Idea reinkarnacji jest trochę chybiona - co ci z tego, że twoja energia przybiera inne ciało, jak i tak chodzi o pamięć. Jak nie pamiętasz kim byłaś wcześniej, nie będziesz pamiętać obecnej siebie to to i tak nie ma znaczenia, bo to już nie jesteś TY. Tak mi się wydaje...
spajlar
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-21, 14:05

Post autor: spajlar »

Ja w to nie wierzę. Wydaję mi się, że jednak to jest nie możliwe, że później jesteśmy czymś innym po śmierci.
gruszkamelisa
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2012-11-28, 20:54

Post autor: gruszkamelisa »

marix pisze:Idea reinkarnacji jest trochę chybiona - co ci z tego, że twoja energia przybiera inne ciało, jak i tak chodzi o pamięć. Jak nie pamiętasz kim byłaś wcześniej, nie będziesz pamiętać obecnej siebie to to i tak nie ma znaczenia, bo to już nie jesteś TY. Tak mi się wydaje...
no i właśnie dlatego buddyści prawią o nirwanie. Bo po co ciągle przybierać nowe ciała, wcielenia?
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

wierzyć czy nie wierzyć, jak i tak się potem nie pamięta to bez różnicy chyba :)
zimka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-01-10, 11:16

Post autor: zimka »

Nie wierzę w reinkarnację. Poza tym jest to niezgodne z naszą wiarą.
_________________
Kołobrzeg apartamenty
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Z tego co widzę to niestety nie ma reinkarnacji (mogę się mylić). Śmierć wygląda tak jakbyśmy szli spać, tyle że bez snu, nigdy się nie wybudzamy.




_________________
Miód Manuka zdrowie z NZ
bromisz
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-07, 12:44

Post autor: bromisz »

Też nie wyobrażam sobie tego, że reinkarnacja istnieje. To dziwne, że człowiek może po śmierci być jakimś zwierzęciem. Ok. Niech nawet sobie będzie, ale jak dane zwierze zginie to co wtedy dzieje się z naszą duszą ?
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Bardzo bym chciała żeby coś takiego istniało ale jakoś ciężko mi uwierzyć :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Nie wierzę, chociaż wczoraj zażartowałam, że mój pies w poprzednim wcieleniu musiał być kotem, bo ma wiele kocich zachowań w sobie :P
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Chciałbym wierzyć, żeby coś takiego jak reinkarnacja istniało naprawdę ale chyba raczej nie mamy na to liczyć ;)
_________________
sale konferencyjne warszawa mokotów
ODPOWIEDZ