pompy abs, abs pump

wiercenie studni

[nowy] Witajcie

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

[nowy] Witajcie

Post autor: lui13 »

Bardzo wcześnie to robię, bo opisuję siebie dopiero w moim 35 poście na tym forum :P
Na imię mam Luiza, a swoje imię niezbyt toleruję - zdrobniale: lui.
Mam 14 lat, mieszkam w Katowicach.
Interesuję się psychologią oraz biologią.
W wolnym czasie spacery i spotkania z przyjacielem, a także wspólne wygłupy i inne pierdułki, które poprawiają nam obu humor ;) Lubię także pomagać innym i błądzić po Internecie.
Słucham muzyki POP i Disco-Polo.
Moje cechy: nieufna, nieśmiała, inteligentna, przyjacielska, pomocna, opiekuńcza, szczera, skryta, nieraz chamska, leniwa, bałaganiarska, czasem także nieobliczalna i wybuchowa.
W życiu przeszłam już dość wiele złego, proszę nie patrzeć na wiek. Towarzystwa szukam głównie u osób starszych ode mnie, gdyż jak to mi już kilka osób powiedziało: "jesteś na wysokim poziomie dorastania umysłowego, psychicznego, myślowego i nieraz jak z Tobą rozmawiam, mam wrażenie, że masz z 25 lat", stąd ciężko mi się zaklimatyzować i znaleźć swoje miejsce wśród rówieśników, bo jestem trochę inna.
Awatar użytkownika
Ptrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2008-12-22, 14:08

Post autor: Ptrk »

Z Twojego przedstawienia wynika: nie oceniaj ludzi po wyglądzie ani wieku.

Pozdrawiam i witam ; ).
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

W życiu przeszłam już dość wiele złego, proszę nie patrzeć na wiek. Towarzystwa szukam głównie u osób starszych ode mnie, gdyż jak to mi już kilka osób powiedziało: "jesteś na wysokim poziomie dorastania umysłowego, psychicznego, myślowego i nieraz jak z Tobą rozmawiam, mam wrażenie, że masz z 25 lat", stąd ciężko mi się zaklimatyzować i znaleźć swoje miejsce wśród rówieśników, bo jestem trochę inna.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że tak mówi 80% nastolatków w tym wieku?;)

Witaj :P
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Ptrk pisze:Z Twojego przedstawienia wynika: nie oceniaj ludzi po wyglądzie ani wieku.
A no tak, bo tak jest.
Nigdy nie patrzę na wiek, wygląd, ani na płeć - zaprzyjaźniłam się z chłopakiem, ale rozmawiam z nim na wszystkie tematy, jak z dziewczyną - z wiekiem tak samo - różnica jeden rok, ale myślimy niemalże identycznie - wszystko dzięki wnętrzu - to one sprawiają, że z zewnątrz on jest chłopakiem, a w głębi dziewczyną, a wiek też prawdziwy ma się w głębi..
Nocturn pisze:Zdajesz sobie sprawę z tego, że tak mówi 80% nastolatków w tym wieku?;)
wiem swoje :P
niewidzialna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2009-01-26, 15:18

Post autor: niewidzialna »

Witam Cię ;)
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Nocturn pisze:Zdajesz sobie sprawę z tego, że tak mówi 80% nastolatków w tym wieku?;)
coś podobnego miałam pisać :D

Witam miło, mimo że coś mi w Twoich cechach nie pasuje:P
lui13 pisze:nieufna, nieśmiała, szczera, skryta, nieraz chamska, czasem także nieobliczalna i wybuchowa.
niektóre z tych cech tak trochę się wykluczają. moim skromnym zdaniem. no chyba że jesteś kameleon :P
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Bu. pisze:coś podobnego miałam pisać :D
uwzięli se :P

Bu. pisze:niektóre z tych cech tak trochę się wykluczają. moim skromnym zdaniem. no chyba że jesteś kameleon :P
hm.. zależy - w internecie czuję się pewnie i zawsze w nim wydaję się otwarta i śmiała:P
A w realu - zależy z jakiego punktu na mnie patrzysz - część cech dostrzeżesz tylko jako bliska mi osoba, a część tylko z odległości.
Nikt ze znajomych/rodziny/przyjaciół by nie powiedział, że jestem nieśmiała :P
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Witaj ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Spóźnione cześć :D
ODPOWIEDZ