pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sala Samobójców

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie widziałam jeszcze. Z koleżanka miałyśmy iść na to do kina, ale z powodu zakończenia roku szkolnego nie poszłyśmy. Muszę to jakoś nadrobić.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Nie widziałam, ale wiele osób mi polecało ten film. Muszę jakoś go obejrzeć, czaję się na to od kilku miesięcy.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Widziałem, ogólnie mi się podobał. Fajnie, że ukazywał problemy polskiej młodzieży, zmiany przez otoczenie, nowych znajomych, rodziców, którzy nie potrafią znaleźć czasu dla dziecka. Brak akceptacji przez kolegów na podniecenia typowo homoseksualne.
Jak wytykanie czegoś i nabijanie się z innego człowieka może go zniszczyć, załamać, dobić.
To co mi się najbardziej podobało? Poruszona kwestia życia rodzinnego, zaniedbywanie obowiązków przez rodziców, izolowanie się przez to Dominika i jego życie w świecie wirtualnym.
To co mnie najbardziej denerwowało? Głos Sylwii. Nienawidzę głosu Romy Gąsiorowskiej, jest taki nużący i irytujący.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Film zapowiadał się tak fajnie, że poszłam do kina. W sumie to nie żałuję, dobra naprawdę dobra gra aktorska, ciekawie przedstawione problemy w rodzinie, duża dawka emocji i świetny soundtrack. :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mi również się podobał. Interesująca muzyka, temat skłaniający do przemyśleń, dobrze wpasowane 'wstawki z świata wirtualnego'. Jestem zdecydowanie na tak.;)
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Film ciekawy. Tylko jak byłem w kinie to razem z legionami gimnazjalistów, którzy co druga scenę się śmiali. A to film dobry bo przedstawia problem w dość ciekawy sposób.
Nienawidzę głosu Romy Gąsiorowskiej, jest taki nużący i irytujący.
Tez nie lubię jej głosu.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ech, nie miałam okazji jeszcze w całości obejrzeć tego filmu, ale szczerze mówiąc jakoś mnie do niego nie ciągnie.
ODPOWIEDZ