pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przeszłość kryminalna

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Przeszłość kryminalna

Post autor: Empatia »

Czy bylibyście w stanie związać się z osobą o przeszłości kryminalnej?
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Zależy. Jeśli miałoby to być coś słabego, np. picie alkoholu w miejscu publicznym czy nie zapłacenie mandatu/przekroczenie prędkości... to chyba nie miałabym nic przeciwko. Oczywiście są granice. Natomiast nie związałabym się z osobą, która kogoś zabiła, torturowała, gwałciła itp... Nie wiadomo, co siedzi w umyśle takiego człowieka. Po prostu, po ludzku, balabym się.
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

Mój kumpel kiedyś stwierdził ze ja chodzę z chłopakami tylko takimi którzy mają kuratorów. Oczywiście nie wiedząc o ich wyczynach. Niezbyt dobrze się to kończyło. Na szczęście już się to zmienia.
no różnie to bywa. I jak to mówią z charakterem się człowiek rodzi : )
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Przeszłość kryminalna to dość szerokie pojęcie. Wiadomo są błahe sprawy i te naprawdę poważne. Na pewno bałabym się związać z mężczyzną, który siedział za gwałt czy zabójstwo.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Sądzę, że tak. Oczywiście jakieś lęki zawsze się ma, wiele zależy również od rodzaju tej kryminalności. Ale od razu nie spisywałabym tych z ciemniejszą przeszłością na straty. Zapewne byłabym bardzo ostrożna w takich znajomościach, ale dawałabym szansę na przekonanie mnie, że to co było jest gorszym etapem życia, za który się żałuje. Niektórzy ludzie mądrzeją po jakimś czasie. Wierzę w to. Wierzę również w możliwość nowego życia. Choć przyznaję, na przykład jeśli chodzi o gwałciciela to... Cóż, miałabym ogromne opory. Zależy od tego co ten ktoś kiedyś zrobił.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Hmm, ciężkie pytanie. Nigdy nie stanęłam przed takim wyborem i nie sądzę, żeby taki moment miał nadejść. Wszystko tez zależy od popełnionego przestępstwa. Choć niekoniecznie...Przestępstwo jest przestępstwem. Trudno zaufać osobie, która dopuściła się czegoś okropnego/haniebnego/niemoralnego. I nie jestem przekonana do tego, że ludzie się zmieniają. Trudno jednak wyrazić opinię nie będąc w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Na dzień dzisiejszy nie związałabym się z osobą z jakąkolwiek przeszłością kryminalną. I przypuszczam, że nigdy się to nie zmieni. Miałam z taką osobą do czynienia - nie zmieniła się, przeciwnie, było jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Sama mam za sobą przeszłość kryminalną. Nigdy nie byłam skazana, po prostu większość spraw w sądzie była zakładana przeze mnie. A to różnie zostaję odebrane.
Mam chłopaka, któremu zostało odebrane prawko za jazdę po pijanemu. Wiedziałam to od początku i nic to nie zmieniło. Wyrok i tak dawno przestał mieć ważność.
Jasne, że byłoby bardzo trudno związać się z osobą która ma za sobą 'odsiadkę' za przemoc w rodzinie, gwałt czy nawet pedofilię. Nie, za takie czyny skreśliłabym taką osobę i już.
ODPOWIEDZ