pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przeklinanie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Czasami mi się zdarza... Szczególnie gdy mnie nerwica weźmie. Tak, to staram się nie klnąć, bo to ordynarne ^^.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Agatha18 pisze:Moim zdaniem ludzie przeklinają po to by ktoś ich zauważył-manipulują tym samym przy tym ;]
Lub,bo nie znają innych wyrazów ;]
Nie tylko po to, wszystko jest dla ludzi, trzeba tylko umieć prawidłowo to zastosować, na dodatek z umiarem. Przekleństwa mogą podkreślić nasze emocje, a nawet, dodać smaku jakiejś zabawnej sytuacji.

A mnie rażą błędy ortograficzne ;)
Agatha18 pisze:żadko
Rzadko;)
Joanna2803
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2009-09-09, 23:00

Post autor: Joanna2803 »

Ja sie w sumie odzwyczaiłam przeklinać, a to wszystko przez to że musiałam wyjechać do Anglii, a przy mamie nie będę przecież przeklinała...
Lecz gdy byłam w tym roku na wakacjach w Polsce pękłam, ale używałam przekleństw gdy byłam zdenerwowana, albo chcialam podkreslic dane uczucie ktore darze niektore osoby. ; d

Ale moim utrapieniem, można by powiedzieć ' nałogiem ' jest słowo ' zajebiś**cie'.
Wręcz polubiłam to słowo. ; d ;)
Awatar użytkownika
tera0706
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-20, 11:39

Post autor: tera0706 »

zbyt częste przeklinanie razi, jednak czasem mogą się one ukazać co w moim przypadku znaczy że jestem mega zła lub zażenowana sytuacją.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Przeklinam nie ukrywam w ten sposób okazuje emocje pozytywne jak i nie i tak mi lepiej rozładować napięcie ,ale mam swoją kulturę i wiem co jak i kiedy można a co nie. Nie robi mi różnicy czy przeklina facet czy babka wszystko zależne jest od tego jak , kiedy i gdzie to robi no i oczywiście po co.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

przeklinam dużo i często. Nie przeszkadza mi to.
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

przeklinanie? no ołkej, toleruję, ale nie gdy pada co drugie słowo -,-
staram się ograniczać.
na obozie w tym roku gadam z mamą i coś tam:
-...ku***
ale na szczęscie nei usłyszała bo mówiłam bardzo szybko, uf;d
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

przeklinam. z przezyczajenia już napewno nie przestane a i nie czuje jakiegos tam przymusu zebym miała przestać. szczerze.? lubie przeklinac :P
raza mnie przekleństwa dla popisu w ustach dziecka lub kiedy jakas laska przesadza z przeklinaniem i co chwile kur kur kur.... :? odrazające.
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Przeklinam najwięcej w złości. Tak przeklinam też dużo ,ale raczej nie dla lansu, czy szpanu. Denerwują mnie małolaty, które idą ulicą i mówią 'k.. bo k... no wczoraj no k... sie na...am, k... i ten no k...' ... najczęściej idę i się śmieję z ich głupoty.
Awatar użytkownika
Buziaczek
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-09-17, 19:16

Post autor: Buziaczek »

Kiedyś przeklinałam dużo, teraz już mi przeszło.
Zazwyczaj robię to w złości.
Awatar użytkownika
espaniolala
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-12-17, 20:30

Post autor: espaniolala »

ja tam lubie troche pobluzgac :) jak jestem zla i np w lozku :)
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

espaniolala pisze:i np w lozku :)
W łóżku to ja wolę inne rzeczy robić.

On topic.
Podobno przeklinanie pomaga oddać prawdziwe oblicze sytuacji, czy też lepsze wyrażanie uczuć.
Dodatkowo czasami łatwiej powiedzieć, że ktoś jest "zaje*** wkur***" niż, że strasznie Cię irytuje. Które ze zdań bardziej obrazuje rzeczywistość? No też właśnie. ;D

Jednak nie zważając na słowa wyżej, przekleństwa świadczą o ubogim słownictwie osoby przeklinającej. ; )
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja przeklinam tylko wtedy kiedy czuję taką wewnętrzną potrzebę, najczęściej zdarza się to wtedy kiedy jestem bardzo zła.
Wiem jednak to brzmi z ust dziewczyny, czasami jak się stoi w tramwaju czy na ulicy i słyszy się urywki tych rozmów to aż uszy więdną. Dlatego staram się ograniczyć wszelkie przekleństwa do minimum i nie przeklinać w miejscach publicznych, bo to świadczy tylko o kulturze danego człowieka.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Zdarza mi się.
Zwłaszcza pod wpływem emocji.Przeklinam jednak tylko i wyłącznie w towarzystwie,w którym wiem,że mogę sobie na to pozwolić.
Awatar użytkownika
Flowers.
-#
-#
Posty: 194
Rejestracja: 2009-07-20, 13:32
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Flowers. »

Oj niestety zdarza mi się, nawet zbyt często, lecz potrafię nad tym zapanować. Przeklinam zazwyczaj kiedy przebywam ze znajomymi >D
ODPOWIEDZ