pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Teleturnieje

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Teleturnieje

Post autor: Bu. »

Oglądacie teleturnieje?
Jaki jest wasz ulubiony?
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Ćwiczę przy Jakiej to Melodii i Kole Fortuny, ewentualnie Jeden z Dziesięciu (tyen bardzo lubię)

W Jakiej to Melodii drażni mnie prowadzący i puszczanie non-stop tego samego z playbacku, ale na szczęście Jeden z Dziesięciu jest spoko więc się przy nim wyciszam :P
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

A ja lubię "tak to leciało" oraz starą poczciwą "familiadę" :)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Lubię teleturnieje :) Najczęściej oglądane to: "Jeden z dziesięciu", "Tak to leciało!", "Gra w ciemno", "Grasz czy nie grasz". Chociaż tych dwóch ostatnich to dawno nie widziałam :>
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

Oglądam: "Familiadę", "Jaka to melodia", "Jeden z dziesięciu", "gra w ciemno", "awantura o kasę" i inne głupoty, których nie pamiętam :roll:
maadzia13 pisze:"Gra w ciemno", "Grasz czy nie grasz". Chociaż tych dwóch ostatnich to dawno nie widziałam
"Gra w ciemno" leci codziennie (chyba) na Polsacie 2
a "Grasz czy nie grasz" już nie leci, chyba ostatni poleciał jakoś w maju..
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

Czasami oglądam
'Jaka to melodia?', 'Gra w ciemno', 'Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?'[wnerwia mnie prowadząca, ale oglądam, bo na niektórych 'łatwych' pytaniach można sie nieźle wyłożyć.], 'Kłamczuch', 'Tak to leciało'.

I uwielbiałam [chyba na tvn leciało] 'Chwila prawdy'. Boskie było, ale już dłuuugo tego nie ma.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Właśnie, w szpitalu oglądałam ten teleturniej "Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?", bo koleżanka to oglądała i byłam zmuszona. Prowadząca strasznie działała mi na nerwy, taka egoistka straszna,że szok :x
A tak to oglądam najróżniejsze z nudów :roll:
I wkurzają mnie te różne takie - zadzwoń i podaj jakieś tam słowo :roll: Tylko kasę zdzierają. :?
fajnyfranek
-#
-#
Posty: 249
Rejestracja: 2009-02-06, 07:28

Post autor: fajnyfranek »

Amiyo pisze:uwielbiałam [chyba na tvn leciało] 'Chwila prawdy'. Boskie było, ale już dłuuugo tego nie ma.
exactly!
poza tym to chyba tylko "Familiada" :)
"tak to leciało" nie lubię, bo nigdy nie wybierają tego co ja chcę ;d
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Właśnie, w szpitalu oglądałam ten teleturniej "Czy jesteś mądrzejszy od 5 klasisty?", bo koleżanka to oglądała i byłam zmuszona. Prowadząca strasznie działała mi na nerwy, taka egoistka straszna,że szok :x
Chyba wszystkich ona denerwuje...Moja siostra czasem to ogląda, a jak z mamą to widzę to mówimy równocześnie: "Przełącz to":)
Ja uwielbiam Jeden z dziesięciu i Familiadę, choć przyznam się, że ostatnio w ogóle nie oglądam telewizji.
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Często oglądam teleturnieje a najczęściej to Koło fortuny, Jeden z dziesięciu, Familiada i Milionerów
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Bu. pisze:A ja lubię "tak to leciało" oraz starą poczciwą "familiadę" :)
Podpisuje się pod tym.
tanczenalace
-#
-#
Posty: 496
Rejestracja: 2009-05-22, 22:12

Post autor: tanczenalace »

Milionerzy :mrgreen:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Ja i telewizja. No tak. Tyle co siostra włączy i obejrzę jednym okiem ;p. Tak to leciało, Milionerzy, Familiada.
Awatar użytkownika
mała mi
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-06-29, 14:13

Post autor: mała mi »

Oglądam Milionerów. Czasami.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ostatnio nie mogę patrzeć na Familiade. Prowadzący strasznie zaczął działać mi na nerwy.
ODPOWIEDZ