pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nasza-klasa.pl

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

destrukcyjna pisze:poblokowałam większość "bajeranckich" opcji i niech sobie konto jest.
Ja też.
Nie usunę konta, bo uważam, że sam portal jest ok, a dostosowuje się tylko do poziomu użytkowniku. Nie było by prezentów, gdyby nikt ich nie kupował, a jednak ludzie kupują.
Skończyłam szkołę, a forum klasowe jest wciąż oblegane. Umawiamy się tam na ogniska, grille klasowe. Obgadujemy jak kto zdał maturę, gdzie kto się dostał na studia.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Ja mam, ale strasznie denerwują mnie te ciągłe zmiany
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Mam konto już od dawna, ale teraz coraz rzadziej tam zaglądam. Denerwuje mnie tam wszystko. Szkoda, że robi się z tego kolejna fotka.pl bo na początku portal był niczego sobie :)
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Mam konto... wkurza mnie ta cała komercja na nk ale nie zamierzam usuwać konta bo dzięki niemu mam kontakt ze znajomymi, z którymi innego kontaktu nie mam.. a po drugie przez nk idzie wiele spraw załatwić jeśli ktoś inny nie ma np gg czy poczty...
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Kiedyś miałam nk.
Usunęłam bo to już nie jest to samo :/
Bezsens. Czysta komercja.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mam konto. Jakiś czas temu zastanawiałam się czy go nie usunąć, ale w końcu zrezygnowałam z tego pomysłu, bo mimo wszystko czasem nk się przydaje. Zawsze jakiś kontakt z ludźmi, których dawno się nie widziało.
A co do milionów zdjęć niektórych użytkowników, setek znajomych, zaproszeń od osób, które się pierwszy raz na oczy widzi nauczyłam się to ignorować. Przyjmuję kogo chcę i zaglądam tam gdzie chcę. Ot.
Grzyb
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2009-09-29, 22:37
Lokalizacja: ST-CE/świętokrzyskie

Post autor: Grzyb »

Zazwyczaj olewam te wszystkie słiciaki piszące słiciakowe komentarzyki, znaczy się. Ja dużo z naszej-klasy korzystam, pisząc z koleżankami, znajomymi z warsztatów wokalnych, etc. A że lubię szydzić z ludzi, to niezłe fazy są w związku z naszą-klasą.
Portal jako portal nie jest zły.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

nie kiedyś portal był fajnyy .
mam tam konto. wchodziłam codziennie, było ciekawie.
a teraz to sie robi z tego druga fotka ... i do tego dzieci neo posługują sie tym portalem zaśmiecając ''łańcuszkami'' itp . ;/
i denerwują mnie głupie dziewczynki ktore wychodza na miasto robić foteczki aby pochwalic sie jakie mają koleżanki na nk.
albo mali chlopcy korzy cykaja fotki z piwem zeby sie pochwalic jacy z nich kozacy bo wypili 3 piwa. żenada .. :/
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Nie mam, ale chyba będę musiał założyć.. :/
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Konto mam. Miałam zamiar kiedyś usunąć, ale nie zrobiłam tego z racji, że z niektórymi znajomymi mam kontakt tylko przez naszą klasę.
Awatar użytkownika
Chloe
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-01-01, 17:40

Post autor: Chloe »

Mam konto, w marcu miną chyba 3 lata odkąd mam konto :D Wtedy jeszcze nie każda osoba miała nk a na pewno nie każdy wiedział co to jest. Nie będę usuwać konta tylko dlatego że z biegiem czasu portal staje się coraz bardziej komercyjny, ja wiem dlaczego mam tam konto, znalazłam nawet znajomych z przedszkola, a wtedy kiedy się wyprowadziłam mam kontakt i nawet dzięki temu portalowi odbudowałam bardzo ważną znajomość, nie brzmi to dumnie :P Ale chodzi o fakt, przez nk głównie kontaktuje się ze starymi znajomymi, bo na co dzień nie mam też z nimi kontaktów, a te wszystkie opcje typu albumy czy oceny lub komentarze pod zdjęciami zablokowałam, wiem, że na zdjęciach ładnie wyglądam, więc tego typu komentarze, które zdarzają się najczęściej na nk są mi zbędne, znajomi mają dostęp do komentarzy na profilu głównym. Też mnie denerwują chłopcy i dziewczynki, którzy dają zdjęcia jacy to oni są piękni po przeróbkach w paincie, na łańcuszki nie zwracam raczej uwagi, a ludzie, którzy traktują nk jak wyrocznię to już w ogóle ;] Jeśli ktoś ma tysiące zdjęć niech ma :P Ja ich oglądać nie muszę, chociaż czasami lubię, pod warunkiem, że każde nie jest takie samo. Poza tym uważam że nk powinna być od pewnego wieku, np. od 16 roku życia.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

A ja właśnie usunęłam. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Początkowa nasza-klasa była w miarę normalnym portalem, który różnił się np, od fotka.pl
Głównie polegał on na tym, że można było znaleźć znajomych ze starych lat i obecnych i utrzymywać kontakt. A teraz pełno fikcyjnych kont typu fani tego, anty fani tamtego, piękni i piękniejsi, oceny zdjęć a'la fotka.pl, śledziki, prezenty, gąbki. Co raz więcej tych 'bajerów', które tak naprawdę są zbędne. Przesadzają z tymi dodatkowymi opcjami.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

właśnie myślę nad usunięciem, bo zaczyna mnie już śmieszyć i denerwować. Takie puste się to zrobiło, druga fotka.pl
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Mam konto.Czasem tam bywam.
Podoba mi się ,że odnalazłam wielu swoich znajomych oraz ,że łatwo mogę z nimi nawiązać kontakt.
Oczywiście,że portal ma coraz więcej wad,ale to po prostu kwestia pieniędzy oraz dostosowywanie się do tej "najmłodszej młodzieży".Jednak nie powiem,aby wyjątkowo mi to przeszkadzało,albo po prostu nie czuję potrzeby przejmowania się tym.
ODPOWIEDZ