pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Markowe ciuchy

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

jeśli chodzi o buty - zwracam uwagę na markę, ale ciuchy kupuję bez względu na metkę.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Hmm wolę miec niektórą cześć garderoby oryginalną ;]. Buty muszę mieć firmowe komfort chodzenia jest o wiele większy niż w normalnych butach. Parę koszulek mam też z Pumy i nie narzekam. Oczywiście Polo z Lacoste musi być ;]
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Jeżeli za 'markowe' rzeczy uznamy ciuchy z takich sklepów, jak H&M, Promod, Reserved, czy inne, to tak, ubieram się w markowe ciuchy. Zwykle dlatego, że po prostu mi się podobają, co nie znaczy, że kiedy zobaczę jakiś fajny ciuch, np. w lumpie, nie kupuję, bo 'nie ma metki'.
Nie żałuję tylko na buty - bo markowe są wytrzymalsze.

Natomiast nie rozumiem mojego kumpla. Stać go na najdroższe marki, okej. Problem w tym, że on ich nie nosi, on się z nimi OBNOSI. Jak widzę na tyłku wielki napis DOLCE & GABBANA, a na koszulce ogromne PRADA albo jak kolega podchodzi do mnie i chwali się paskiem z najnowszej kolekcji, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać.
Sztuką jest nosić wszystko tak, żeby dobrze wyglądało nie tylko ze względu na metkę.
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Rozumiem markowe ciuchy ale bez przesady DOLCE & GABBANA. To są ciuchy za które trzeba słono zapłacić. Takie sklepy jak H&M czy męski OXIDE czy damski Orsay. To są sklepy z odzieżą nie markową ale dobrą tak samo wytrzymałą. Ja też ubieram się w takie rzeczy
Ostatnio zmieniony 2009-08-02, 15:12 przez Virgo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie zwracam uwagi na markę. Koniec końców i tak metka jest niewidoczna :roll: Nie wiem po co to komu. Chcą chyba mieć jedynie poczucie tego, że mają na sobie coś droższego od innych.
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

dokładnie tak jak mówisz Bells:)
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Czasami kupuję w markowych ,jeśli trafię na coś ładnego i nie drogiego to kupuję,przeważnie jakieś bluzy.
Awatar użytkownika
Gunia
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2009-07-13, 20:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Gunia »

Ja kupuję chyba tylko w markowych sklepach. Nie zależy mi na metce tylko czy dane ubranie mi się podoba. A w sklepach w moim mieście nie ma chyba NIE markowych ubrań, które by mi się podobały. Jedynie na bazarku jest takie świetne stoisko. :P Ale po pierwsze - Drogo, a po drugie - Beznadziejna jakość.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Nie zalezy mi na metce, ale kupuję takie ubrania, dlatego, bo po prostu mi się podobają. Nie kupuję ubrań ze względu na markę. Podoba mi się- biorę, nie podoba- nie biorę.


Kupuję w takich sklepach jak: Reserved, Marks & Spencer, Cropp, House, Zara, Top secret, H&M, Koara, River Island, C&A, Nine West. Chyba tyle. Nie wszystkie są to jakieś bardzo markowe, ale je lubię. A, i jeszcze z obuwia to najczęściej Inblu.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Lubię kupować ciuchy i buty w markowych sklepach i robię to dosyć często Zwłaszcza jak są jakieś wyprzedaże Poza tym warto zapłacić troszkę więcej i mieć coś naprawde dobrego chociaż wiele razy zdarzyło mi się coś ekstra wyhaczyć w zwykłych sklepach
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

buty lubie kupowac w markowych sklepach, żeby pochodzić w nich a nie kupować od nowa za 3 miesiace następne

a co do ciuchów najważniejsze żeby mi się podobały, nawet w sklepach z używana odzieżą kupuje i jestem zadowolona.
Kleopatra
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2009-08-04, 16:22
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: Kleopatra »

Nie posiadam wiele markowych rzeczy , kupuje w normalnych sklepach czasami nawet na jakims targu , ale nie czuje sie z tego powodu gorsza jak wiadomo nie szata zdobi czlowieka :)
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Mam kilka markowych ciuchów, ale nie przykładam do tego uwagi czy coś jest markowe czy też nie bo czasem te ciuchy nie markowe zazwyczasj są lepsze niż markowe .
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

ppatowa pisze:buty lubie kupowac w markowych sklepach, żeby pochodzić w nich a nie kupować od nowa za 3 miesiace następne
z butami mam tak samo.

Barbie pisze:czasem te ciuchy nie markowe zazwyczasj
bo czasrm zazwyczaj? :s
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Mam kilka,ale nie lubie tych sklepów.Spotkać tam można zawsze pełno snobów.
ODPOWIEDZ