pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jedwab do włosów

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Jedwab do włosów

Post autor: Rose »

Stosowałyście kiedyś? Jesteście zadowolone z efektów?
Z jakiej firmy?
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

najpierw miałam jedwab z Joanny chyba, z tym że podobno nie był to 'czysty' jedwab tylko z jakimis dodatkami. ale mi pasował, ładne włosy po nim były i nie takie puszące się.

teraz mam z biosilka, ten w malutkiej buteleczce. cudo. maleńkie cudo. włosy po nim stają się miekkie i miłe w dotyku. nie puszą się już tak bardzo. w ogóle stały się dużo ładniejsze. i fajnie pachnie ^^
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Również miałam z Joanny, zadowolona byłam. Jednak planuję zakup tego z biosilka właśnie, fryzjerka zawsze mi go nakłada i nawet po tym jednym razie włosy są cudowne;)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Własnie kupiłam siostrze ten z Biosilka. W Rossmanie kosztuje 4 zł bez grosza, to chyba niedrogo. Może dla siebie też kupię. Zastanawiałam się czy faktycznie daje jakieś efekty.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Ja używam właśnie tego z Biosilka. Niestety jeśli przesadzi się ilością to włosy na drugi dzień wyglądają jak by nie były myte przez kilka dni. Ja stosuje go na same końcówki, mam już 2 opakowanie i różnicy niestety nie widzę. I szczerze nie polecam dziewczyna którym włosy się przetłuszczają to im nie pomoże tylko pogorszy sprawę.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Nigdy nie stosowałam, bo szczerze mówiąc nie stosuje nic do włosów.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nigdy nie stosowałam. (;
Na razie zatrzymałam się na szamponie, odżywce i sporadycznie piance. Może kiedyś spróbuję i jedwabiu.
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

od 2 lat używam jedwabiu firmy Marion. chociaż słyszałam, że innych firm podobno są lepsze, jakoś jeszcze go nie zmieniłam. nie mogę się z nim rozstać.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jedwab do włosów to jest cudo :D Włosy są po prostu ekstra Tylko faktycznie mogą się szybciej przetłuszczać.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Posiadam z Joanny. Nakładam zawsze po umyciu i nałożeniu maski. Wreszcie moje włosy są jedwabiście miękkie i wcale nie przedłuszczają się. Wystarczy proporcjonowana ilość na długość włosów mi akurat fryzjerka wytlumaczyła jak mam to robić.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Używam jedwabiu od czasu do czasu. Na moich włosach nie ma zbytniej różnicy, czy go zastosuję czy nie. Mam tego z Biosilka i jakoś nie mogę go zmęczyć.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

dla mnie jest rewelacyjny. Nie trafiłam nigdy na nic lepszego. Moje włosy są po nim no dosłownie jedwabiste:) Są miękkie, lekkie, a przy tym pięknie pachną. Te jedwab to na prawdę produkt godny polecenia. Ja stosuje go już ładnych parę lat i jestem mega zadowolona
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Biosilka używałam, na dłuższą metę bardzo wysusza włosy :(
boffi24
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-11-14, 15:16

Post autor: boffi24 »

Ja używałam Biosilk i efekty były rewelacyjne: gładkie, zdrowe i nawilżone końcówki. Oczywiście nie można stosować go na skórze głowy, bo to tego nie jest przystosowany i może przetłuszczać włosy.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Zgadza sie,wiele moich koleżanek także używa Biosilka i są bardzo zadowolone. Dzięki niemu włosy mają połysk,a także bardzo ładnie pachną. Sama próbowałam różnych,ale w najbliższym czasie wypróbuję także ten skoro wszyscy zachwalają.
ODPOWIEDZ