pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Coma

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Coma

Post autor: Tandetna »

O ile się nie mylę jest kilku fanów Comy na naszym forum.
Za co lubicie? Który album najbardziej? Podoba się wam nowy teledysk? Słyszeliście, że Roguc wystąpi w filmie? I no, takie tam o Rogucu i całej Comie. :)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Uwielbiam! Kocham teksty, charakter zespołu, zachowanie Roguckiego. Wielbie, wielbie.
Tandetna pisze:Słyszeliście, że Roguc wystąpi w filmie?
Nie słyszałam. :huh:
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Heroine. pisze:zachowanie Roguckiego
Tak, tak, tak! nigdy nie zapomnę mojego pierwszego koncertu Comy! Zachowania Roguca na scenie. *.*


To pewnie teledysku do F.T.M.O. też nie widziałaś. :> To Ci rozświetli sprawę: http://muzyka.onet.pl/10174,2226060,newsy.html
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

o tak, na koncertach są świetni. byłam 2 lata temu chyba, na Juwenaliach, szkoda że nie mogłam zostać do końca

Coma ma niebanalne teksty, po prostu uwielbiam. A muzyka... wbrew pozorom strasznie mnie uspokaja. Kiedyś często na poprawę humoru sobie ich puszczałam.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

"Skrzydlate świnie" ? Hmm... Interesujące. Z pewnością będę wyczekiwać. A teledysku również nie widziałam, ale jest fajny, fajny :D Zapowiada się ciekawie.

To ja się jeszcze tak w ogóle pochwalę! Mam autograf Roguckiego i zdjęcie z nim, ooo tak 8)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Uwielbiam! Kocham teksty, charakter zespołu,
Podobnie jak Heroine.
W tym roku miałam być na koncercie Comy razem z niepokorną, ale koncert praktycznie w ostatniej chwili odwołali, z powodu zaniedbań technicznych, czy coś takiego.

Mam kilka ulubionych piosenek, które mogłabym słuchać i słuchać, ale przyznam się, że ostatnio odbiegłam trochę w kierunku innej muzyki.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Lubię, lubię, chociaż ostatnio rzadko słucham..
Kiedyś miałam na nich większą fazę.
Uwielbiam "Lśnienie" i "Chaos kontrolowany".
Muszę przyznać, że zespół ma ciekawe piosenki;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Mam sentyment do tego zespołu, ogroooomny, więc chciażby z tego sentymentu czasem posłucham.

Leszek Żukowski to mistrzostwo. Oprócz tego do ulubionych należą: Nie wierzę skurwysynom, Zbyszek, Transfuzja, Listopad, Zaprzepaszczone siły wielkiej armi. Dodatkowo Pożegnanie z mistrzami jest bardzo bliską mi piosenką,która jeszcze bardziej wzmaga u mnie nienawiść do pewnej osoby.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Kocham Kocham Kocham <3
Wybiera się ktoś na koncert Krk ????


Uwielbiam 'Popołudnia bezkarnie cytrynowe', 'Leszek Żukowski' , 'Daleko droga do domu', 'Listopad.'
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Moja siostra słucha Comy po trochu. Moim zdaniem słabi są.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Ziou, trochę za daleko mam, ale 3 grudnia, Wrocław, owszem. :)
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Tandetna, być może będę, mam jakoś niedługo urodziny i może rodzice mi prezent zrobią ;k
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Moim zdaniem znają się na rzeczy. Zdecydowanie potrafią połączyć bębny z gitarami tak, żeby wyszła genialna piosenka, nawet bez wokalu. A to, że wokal się pojawia, to po prostu uwieńczenie dzieła. ;)
Awatar użytkownika
Awakening
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-21, 20:23

Post autor: Awakening »

Dla mnie są sentymentalni, w sumie znudzili mi się, aczkolwiek nadal uwielbiam ten klimat. Jeden z lepszych polskich zespołów pod względem tekstowym i muzycznym.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

No ten zespół to chyba dla mnie jest na obecny czas mistrzostwo Polski z tego to powodu że są jak dla mnie fenomenalni. Ale nic nie oddaję tej atmosfery jak ich koncerty które już 2 razy widziałem i które do tej pory bardzo mile wsponam i jakoś nie mogę znależć nic do czego się mógłbym przyczepić w jakimś tam stopniu. No może tylko do tego że naHipertrofii jest za dużo elektryki ale wiadomo może w taki sposób chcą się rozwinąć.
Ale teraz oczekuje co wyjdzie z solowej płyty Roguca :P
ODPOWIEDZ