pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń z ex ?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Przyjaźń z ex ?

Post autor: kakaowa177 »

Albo jestem ślepa albo nie ma takiego tematu.
Myślicie ze to się udaje ?
Rozstajecie się powiedzmy w zgodzie i przyjaźnicie się nadal ? jakby nic sie nie stało ?
Zgarzyło się wam to ?
Awatar użytkownika
Fluxres
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2010-08-01, 17:58

Post autor: Fluxres »

Nie ponieważ według mnie przyjaźń damsko-męska nie istnieje zawsze jest strona która się bardziej angażuje.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA tam się przyjaźnię z byłym Co prawda teraz rzadziej się spotykamy bo każdy ma już swoje życie ale staramy się od czasu do czasu spotkać :)

Poza tym mam wielu przyjaciół płci męskiej bez których nie potrafiłabym żyć.
Przyjaźń jest najważniejsza bo jest na całe życie. Z miłością różnie bywa ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

kakaowa177 pisze:Myślicie ze to się udaje ?
Patrząc na swoje doświadczenia to uważam, że nie.
kakaowa177 pisze:Rozstajecie się powiedzmy w zgodzie i przyjaźnicie się nadal ? jakby nic sie nie stało ?
Rozstawałam się z facetami z różnych powodów. Po związku muszę ochłonąć, czasem zapomnieć więc ostatnia rzecz o jakiej myślę to przyjaźń z byłych, koleżeńskie stosunki ok, ale nic głębszego. Jeśli kogoś kochałam, nie potrafię przestawić to na uczucia jakie wiążą się z przyjaźnią.
Chociaż jeśli po obu stronach wygasła miłość i osoby są na tyle dojrzałe aby się przyjaźnić to nie mówię, że nie może być to realne. ;]
Awatar użytkownika
Cammie
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2010-10-20, 15:47
Lokalizacja: Ze Śląska

Post autor: Cammie »

No pewnie :)
Z moim byłym jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Sama nie wiem. Wszystko zależy od chęci. Właściwie typowo poważny związek przeżywam dopiero teraz pierwszy, jednak miałam wcześniej kilka mniej zobowiązujących, które mimo wszystko wiązało się z jakimś uczuciem.
Jeden skończył się zwyczajnym koleżeństwem, ostatnio nawet umówiliśmy się na piwo jest normalnie, cieszy mnie to. Inny, właściwie chciałam zachować normalne stosunki, jednak on, z dziwnych przyczyn, w sumie może z zazdrości, skreślił tą możliwość.
Życie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Cóż jakoś trudno mi uwierzyć w przyjaźń z ex. Może dlatego, że nigdy nie udało mi się takiej zbudować, mimo kilku zakończonych związków na koncie.
Wszystko zależy, m.in od powodów, z których nastąpiło rozstanie. Jeśli któraś ze stron nadal coś czuje, to owa przyjaźń, nigdy nie będzie taka, jaka być powinna. Poza tym przyjaźń z eks jest naprawdę bardzo trudna. Miałam już sytuację, w której nie udało się zachować relacji koleżeńskich mimo usilnych prób. Coś nas ciągnęło, była jakaś chemia. W innych przypadkach, po prostu nasze drogi się rozeszły.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Przyjaźń z ex? nigdy w życiu! jakbym z nim się przyjaźniła, to bym z takim nie zerwała.
i koniec. the end.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Powodów rozstania moze być wiele Ja sie rozstałam z chłopakiem mimo że sie bardzo przyjaźniliśmy Po prostu nie mogliśmy być razem. Przyjaźń została i wiem ze zawsze mogę na niego liczyć. Nie jest to prosta przyjaźń ale nikt nie mówił że będzie łatwo.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Kiedyś w to nie wierzyłam.
Od rozstania z ostatnim facetem zmieniłam zdanie. Wystarczyło się przełamać i spotkać. Okazało się, że potrafimy rozmawiać bez skakania sobie do gardeł. Teraz on zwierza mi się z najnowszych miłości, ja jemu z ostatniej miesiączki i jest git. Zawsze lepiej wychodziła nam przyjaźń niż związek, uwielbiam z nim rozmawiać.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

bardzo dużo zależy od samych osób Jak ktoś będzie uparty i nakręcał się na niepotrzebne kłótnie to przyjaźń na pewno nie będzie możliwa.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Ja rozstałam się z chłopakiem 4 miesiące temu i od tego czasu się nie widzieliśmy. chciałabym własnie tak ja mówi yel., przełamać się i spotkać.Może jeszcze uda nam się przyjaźnić dalej.
Awatar użytkownika
KnifeInAwife
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2010-11-26, 19:14
Lokalizacja: spierdalaj?

Post autor: KnifeInAwife »

nigdy
Awatar użytkownika
Zielonka
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2010-04-29, 15:37

Post autor: Zielonka »

Moim zdaniem przyjaźń jesli jest juz mozliwa to napewno po dlugim czasie po rozstanie , kiedy nie mieli ze soba kontaktu itd wtedy gdy juz te uczucia gdzies wygasna a czlowiek ochlonie i dojdzie do siebie.
Teraz przyjaznie sie z facetem z ktorym bylam 4 lata i jest to dla mnie ciezkie* w tym wypadke nie mialm kiedy ochlonac i "zapomniec") dalej go kocham i jego jak i mnie dalej ciagnie do siebie i nie jest to zwykla przyjazn, z ta roznica ze on raczej juz nigdy nie bedzie chcial ze mna byc a ja ciagle ludze sie ze cos sie zmieni.
Podsumowujac przyjazn moze i mozliwa ale gdy obie strony juz nic do siebie nie czuja.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

Sama przyjaźnie się z moim byłym z którym byłam 2 lata. Rozstaliśmy się prawie 2 lata temu i od rozstania minął czas 2/3 miesiecy i znowu zaczelismy sie spotykac ale jako przyjaciele.
i do tej pory jest bardzo dobrze, ja od ponad roku mam chlopaka, jestemy paczka i jest fajnie;) ja mu doradzam jak poderwac dziewczyne, gawedzimy sobie, czasem jakies piwo :)
i tak jak wczesniej ktos wspominal ze zawsze wychodzila im lepiej przyjazn niz milosc to ja mialam to samo wiec kontynuujemy ta przyjazn ;)

wg mnie zalezy to w jaki sposob i z jakiego powodu ktos sie rozstał.
u nas nie bylo zadnych zdrad itp poprostu stweirdzilismy ze nie psujemy do siebie jako para.
ODPOWIEDZ