pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Cyrk jest śmieszny? nie dla zwierząt!

Jeśli lubisz rozmawiać o zwierzętach to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.
Awatar użytkownika
zielony_groszek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-07-08, 16:40

Post autor: zielony_groszek »

pazur pisze:Ciekaw jestem w jaki sposób na ogół tresuje się te nieco większe i groźniejsze zwierzęta.
Ostatni raz w cyrku byłem ze dwa lata temu i wyszedłem w trakcie pokazu tygrysów. Zresztą nie tylko ja, więc coś musiało być na rzeczy. Widok ogólnie był nie za ciekawy, bo gigantyczny kocur przy każdym gwałtowniejszym ruchu treserki mrużył oczy i odsuwał łeb, ewentualnie całkiem uciekał, a wtedy z kolei treserka stawała się coraz bardziej nerwowa.
Do cyrku mi się w każdym razie niekoniecznie śpieszy.
no właśnie! z tego co piszesz ewidentnie ze sie jej bał, czyli coś musi być na rzeczy!

Każe się im skakać przez płonące koła, chociaż większość zwierząt instynktownie boi się ognia. Leopardy są przykuwane łańcuchem do stołków i kłute żelaznymi widłami, ucząc się w ten sposób podnoszenia przednich łap w geście powitania.

Zacytuję informację o jednym z niedźwiedzi ze strony schroniska:
"Fela
Płeć: samica
Informacje dodatkowe: Fela to jeden z trzech niedźwiedzi wykupionych przez panią Magdę ze Zjednoczonych Przedsiębiorstw Cyrkowych.

Fela została w życiu bardzo skrzywdzona, treserka uszkodziła jej kręgosłup. Z tego powodu do końca życia nienawidziła ludzi, zwłaszcza kobiet. Gdy ktoś się zbliżał do jej wybiegu przyczajała się i atakowała znienacka."
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

A ja po raz kolejny mowie,ze przeciez tak nie jest wszedzie.
To co ludzie robia ze zwierzetami jest chore i wiem to ale powtórzę się- TAK NIE JEST WSZĘDZIE.
A takie teksty typu jak o tym niedzwiedziu to mozna znaleźć o każdym zwierzęciu i jestem przekonana,ze np. o psach czy kotach jest ich zdecydowanie wiecej.

Wytłumaczcie mi,jezeli jestescie tak oburzeni faktem w jaki sposób traktuje się zwierzęta to czemu nie zajmiecie sie czymś w tym kierunku?
Co myślicie ,że podpiszecie petycje i w tej spsób spełnicie swój obowiazek i napewno to te zwierzaki uratuje? Gówno prawda. Rozejrzyjcie sie lepiej ,jak juz wczesniej pisałam,co dzieje sie wokół was a nie gdzies gdzie was to wgl nie dotyczy.
Awatar użytkownika
zielony_groszek
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2010-07-08, 16:40

Post autor: zielony_groszek »

Walczyć nie będziemy, trzeba stopniowo przyczyniać się do ich likwidacji
Pozostaje nam zniechęcenie naszych znajomych do cyrków i całkowicie zaprzestać ich odwiedzania, jeśli nikt nie bd ich odwiedzał będzie to cienki interes i zaczną splajtować.


Bo co prawda nie wszędzie tak jest, ale nigdy nie wiesz na jaki cyrk trafisz i jak tam zwierzęta są traktowane.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

zielony_groszek pisze:Pozostaje nam zniechęcenie naszych znajomych do cyrków i całkowicie zaprzestać ich odwiedzania, jeśli nikt nie bd ich odwiedzał będzie to cienki interes i zaczną splajtować.
nierealne.
Lepiej chyba zająć się dbaniem i walką z konkretnymi nadużyciami w stosunku do tych zwierząt, z częstymi kontrolami itp. Cel, który podałaś jest śmieszny i totalnie nierealny do osiągnięcia.
ODPOWIEDZ