pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdjęcia do dokumentów

Zajmujesz się grafiką profesjonalnie lub amatorsko? W tym dziale możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Zdjęcia do dokumentów

Post autor: psychiczna »

Korzystnie wychodzicie na zdjęciach do dokumentów czy raczej nie bardzo?
Uważacie że taka jest specyfika tych zdjęć czy może wszystko zależy od fotografa?
Wszystko na ten temat.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Zawsze na takim zdjęciu wychodzę okropnie ;)
To wszystko zależy od fotografa.
Moje ostatnie zdjęcie widać, że zostało przerobione w photoshopie... ;P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Gdy wybierałam się na studia i chciałam składać podania na różne uczelnie musiałam porobić mnóstwo zdjęć. Pózniej, stamtąd gdzie nie chcialam iść mi je oddali i teraz wciąż mam kilka (koło 6) w portfelu. Przydały się bardzo, bo potrzebowałam też do biletu miesięcznego.
Na tym zdjęciu wyszłam bardzo korzystnie według wszystkich. Miałam ładny makijaż, uczesanie, fotograf je trochę wypieścił w jakimś programie :mrgreen:
Dlatego teraz wszędzie używam tego jednego zdjęcia ;] Ale wiadomo, człowiek się starzeje...
Pamiętam, że jak robiłam zdjęcia do paszportu, chyba, to musiałam zdejmować kolczyki, a byłam świeżo po przebiciu, więc fotograf usunął mi je komputerowo ;d
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Zawsze wychodziłam koszmarnie na takich zdjęciach, ale ostatnio robiłam do liceum i o dziwo, bardzo mi się podobały, nigdy jeszcze tak dobrze nie wyszłam na zdjęciach legitymacyjnych. I nawet nie były przerabiane ani trochę. Ale co z tego, skoro zostały mi tylko dwa, bo do reszty dorwały się przyjaciółki i wzięły. :P
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zależy jaki fotograf. Ostatnio kazał mi 'pokazać ząbki'. Cóż, gdy zobaczyłam efekt myślałam, że go zabiję. I obiecałam sobie, że więcej nie dam się ubłagać co do pokazywania zębów. W tym roku byłam po raz kolejny, padło magiczne życzenie, ale się wyparłam i wyglądam nieco bardziej ludzko niż ostatnio. Ale generalnie nie przepadam za zdjęciami do dokumentów. Zawsze jestem zdania, że kiepsko wyszłam, choć większość ludzi twierdzi inaczej.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

U mnie to jest porażka.
Zawsze coś jest nie tak i wyglądam okropnie. Całe szczęście, że fotograf przynajmniej robi retusz ...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Empatia pisze:ale ostatnio robiłam do liceum i o dziwo, bardzo mi się podobały
Mi też. Nawet je mam. ;P
Nigdy nie spodobam się sobie na zdjęciach choćby nie wiem co. Tym bardziej te wcześniejsze kiedy moja twarz była po prostu okrągła z otyłości. Jedyne "normalne" może zdjęcie to te na zakończenie Technikum, bo od razu wszystkie straciłam i jakoś lepiej wyszłam.
I nie cierpię tych retuszy zdjęć, moja cera wygląda wtedy jak porcelana i ostatnio od razu mówię fotografowi, że nie chcę aby je poprawiał.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nigdy nie wychodziłam dobrze na takich zdjęciach.
Za każdym razem wyglądałam co najmniej dziwnie i ogólnie nieładnie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Raisins pisze:Zawsze na takim zdjęciu wychodzę okropnie ;)
dokładnie!
Raisins pisze:Moje ostatnie zdjęcie widać, że zostało przerobione w photoshopie... ;P
my mamy tak na zdjęciach które robił nam fotograf w szkole, strasznie tego nie lubie
Awatar użytkownika
mała mi
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-06-29, 14:13

Post autor: mała mi »

Taka chyba specyfika tych zdjęć, że raczej wychodzi się na nich co najmniej dziwnie:) Już się do tego przyzwyczaiłam:) Moje ostatnie zdjęcia wyszły nawet nieźle. Tylko jestem trochę ulizana, ale nie jest źle:)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Szczerze mówiąc to nie pamiętam kiedy ostań raz robiłam, lecz zawsze wychodzę okropnie.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Zawsze wychodziłam okropnie na takich zdjęciach, do czasu aż znalazłam dobrego fotografa. Już dwa razy robiłam u niego zdjęcia do dokumentów i oba były naprawdę niezłe. Zauważyłam też, że najlepiej mi z uśmiechem, bo w przeciwnym wypadku wyglądam jakbym chciała kogoś pobić ;p
Powiem Wam jedno, najgorsze są zdjęcia do paszportu ;p Patrzy się na wprost uszy muszą być na widoku, oboje uszu ;p (nie wiem czy, to się tak odmienia ;p )
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Dzisiaj sobie robiłam do legitymacji studenckiej i wyszłam jak potwór. W dowodzie mam zdjęcie, na którym wyglądam jak potwór. W szkolnej legitymacji też. Podsumowując - obrzydliwie na takich zdjęciach wychodzę. Ogólnie jestem niefotogeniczna, a u fotografa dochodzi jeszcze spinka, żeby wyjść jak najlepiej. A efekty jakie są, takie są.
Raz tylko mi ładne zdjęcie do miesięcznego wyszło to wszyscy rozkradli.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Jednym słowem tragedyja... Na zdjęcia do dowodu poszłam nie dość, żę wkurzona to jeszcze musiałam wbiec 3 razy na starówkę po schodach. masakra jakaś, ale już nie miałam czasu, żeby zrobić nowe, bo mi urząd zamykali.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Wiem że pan Adam robi zdjęcia ślubne http://adamjaskot.pl/. Jest swietny, przypuszczam, że do dokumentu też od święta zrobi, musisz sprawdzić :)
ODPOWIEDZ