pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezent dla chłopaka.

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Prezent dla chłopaka.

Post autor: Raisins »

Siema.
Potrzebuje waszej pomocy :)
Nie wiedziałam gdzie umieścić mój problem więc umieściłam tu, mam nadzieję, że trafiłam.
Chodzi o prezent dla mojego chłopaka.
Prezent urodzinowy.
Długo myślałam co by mu kupić, ale jakoś nic nie przychodzi mi do głowy więc liczę na waszą pomoc ;]
Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale jak coś to są to 17 urodziny.
Kurcze, mam niewiele czasu! :)
Awatar użytkownika
Morfeusz
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-06-04, 20:44

Post autor: Morfeusz »

Czym twój chłopak się interesuje? Może ma jakieś hobby?
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Wiesz właśnie w tym problem, że hobby nie ma, a zainteresowania? Nie wiem z tego co wiem to on lubi grać w gry, czytuje książki wszelakie, ale nie lubi piłki nożnej.
Sama już nie wiem ustaliłam, że kupię mu spodenki jakieś ładne, bo chciał ode mnie ale chciała bym coś do tego tylko nie wiem co ;)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Zawsze możesz być oryginalna i dać mu coś własnego ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja bardzo często dodaje facetowi, przy różnych okazjach do głównego prezentu, coś co sama stworzę. Jakąś prezentację, z naszymi zdjęciami, coś, co sama o nas napiszę. Ostatnio na Gwiazdkę na dużym formacie nakleiłam ciało, ładnie umięśnionego faceta i dokleiłam głowę mojego faceta, obok ponaklejałam wiele obrazków, które przedstawiały coś, co mi się kojarzy z nim, jego zainteresowaniami itp.
Wiele można takich rzeczy wymyślić, takich tylko od siebie. Kombinuj ;)
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

a co myślicie o tym żebym napisała mu wiersz? nie wiem czy to będzie dobre...no bo do tego mam w sumie talent ;)
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Raisins pisze:no bo do tego mam w sumie talent ;)
Jeśli masz talent, to jak najbardziej, będzie to prezent osobisty i z serca.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Vein pisze:Jeśli masz talent, to jak najbardziej, będzie to prezent osobisty i z serca.

Dzięki ci za pomoc ;)
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

Kup coś co na pewno zapamięta, jakąś pamiątkę ze zdjęciem, coś co może dotyczyć was obojga. W zasadzie takie prezenty zawsze najlepiej się spełniają w takiej roli. Pamiętaj, że wydanie nie wiadomo jakich pieniędzy na prezent nie wzmocni waszych więzi. Liczy się przede wszystkim wkład własny ;-)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wiersz to całkiem dobry pomysł. W sumie fajne są rzeczy "produkcji własnej" ; ). Napisz coś, uszyj mu poduszkę czy coś w tym guście ;P. Albo możesz zrobić dla niego jakąś fajną koszulkę bądź kubek ze zdjęciem (wystarczy znaleźć punkt, w którym coś takiego robią i donieść przedmiot na którym ma być zdjęcie wraz z samą fotografią).
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

selene pisze:Albo możesz zrobić dla niego jakąś fajną koszulkę bądź kubek ze zdjęciem (wystarczy znaleźć punkt, w którym coś takiego robią i donieść przedmiot na którym ma być zdjęcie wraz z samą fotografią).
Właśnie tego bym nie chciała, bo dałam mu już poduchę z nadrukowanym naszym zdjęciem :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Aha ;P.
To może wtedy bardziej zwrócić uwagę na pomysł z wierszami.
Kup jakiś ładny, cienki zeszyt czy coś w tym stylu i własnoręcznie wpisz do niego wiersze. Mogą być Twoje, mogą też być jakieś 'produkcje' sławnych poetów. Albo i to, i to. Tematyka miłosna czy jakoś tak ; ).
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Myślę że to dobry pomysł :)
anuta
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2010-07-05, 08:52

Post autor: anuta »

A co myślisz przykładowo o kalendarzu z waszymi zdjęciami? Trochę poważne ale godne zapamiętania. W kalendarzu możesz dokładnie oznaczyć mu ważne dla was daty, tak by zawsze o nich pamiętał :P Mam również nieco bardziej intymny pomysł :P
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

anuta pisze:Mam również nieco bardziej intymny pomysł :P
Tak? a jaki?? :P


O tym kalendarzu pomyślę.
ODPOWIEDZ