pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kino

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Wiesz co...kino to obecnie w Polsce dość droga "impreza" i mało kto może sobie na nią pozwolić. Ja raczej rzadko chodzę do kina (choć chciałabym o wiele częściej, gdyby było mnie stać) i wyczekuję aż wszelakie premiery filmowe pojawią się w internecie.
Adicus91
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-23, 08:07

Post autor: Adicus91 »

Ale nie są aż tak drogie te kina. Weź sobie np. promocje w multi w środy to dwa bilety w cenie jednego. Można spokojnie sobie pójść z dziewczyną.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ja właśnie w środy chodzę :)
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja też staram się korzystać z takich promocji. W sumie to i tak wolę kina studyjne od multipleksów.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Różnie chodzę, ale najczęściej w piątki. :) Nie bardzo są wtedy jakieś promocje, ale nie zawsze też oglądam w sieciówkach, czasem znajdzie się małe kino, gdzie ten bilet za 15 zł można spokojnie kupić.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

W piątki w kinie najdrożej. Ja zwykle zastanawiam się po prostu, czy dany film wart jest takich a takich pieniędzy. Nie lubię żałować wydanej tygodniówki.
Awatar użytkownika
Joan098
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-25, 20:30
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Joan098 »

Ja wybieram kina studyjne, wtedy jest taniej. Zresztą nawet wolę klimat takich kin niż multipleksów ;)
Czasem nawet w kłamstwie można znaleźć ziarno honoru.
gregy
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-04-05, 01:06

zdecydowanie kino

Post autor: gregy »

Ja staram się jak mogę, aby jednak film zobaczyć w kinie, zaraz po premierze. Wiem, że to kosztuje, ale efekty i odczucia są nieporównywalne. Chociażby na przykładzie filmu, który ostatnio oglądałem - Oculusa (swoją drogą warty obejrzenia - na jego temat pisałem już szerzej w innym wątku http://www.wygadani.eu/postlink/170755.htm#170755), po obejrzeniu tego samego filmu online stwierdzam, że gdybym najpierw obejrzał go online, a nie w kinie, to napewno do kina już bym nie poszedł, bo stwierdziłbym, że film to chała :) Jednak co klimat kinowy, to klimat kinowy i żaden telewizor/monitor, nawet ogromny, tym efektom nie dorówna.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Żeby to się jeszcze opłacało. Niestety, w ostatnich latach filmy są coraz słabsze i słabsze, naprawdę nie ma na czym oka zawiesić. Wszystkie praktycznie wyglądają, jakby wyszły z jednej fabryki. Jakby teraz to nie artyści tworzyli filmy, lecz księgowi i marketingowcy. No sami powiedzcie, kiedy ostatnio trafił wam się jakiś film, który by was poruszył, wstrząsnął wami, zaskoczył czy cokolwiek.
ODPOWIEDZ