pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Grzywki

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Grzywki

Post autor: niepokorna »

macie grzywkę? podobają Wam się?
Jakie lubicie? Proste, na skos, krótkie, długie, przerzedzone?
Szybciej Wam się przetłuszcza? A możne prostujecie tylko grzywkę?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Mam grzywkę. Kiedyś miałam prostą a teraz mam długą na skos.
Przetłuszcza się znacznie szybciej. Jeśli nie prostuje włosów to grzywki również.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Teraz nie mam, ale co idę do fryzjera to wychodzę z grzywką. Lubię, mam wysokie czoło i lepiej czuję się z grzywką, bo mi je zasłania ;]
Choć moja mama zawsze uparcie twierdzi, że lepiej bez.
niepokorna pisze:Szybciej Wam się przetłuszcza?
Niestety tak, ale to chyba normalne. Często odgarniam włosy dotykając ręką, dlatego.
niepokorna pisze:A możne prostujecie tylko grzywkę?
Raczej zawsze prostuję jak ma grzywkę.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

niepokorna pisze:macie grzywkę? podobają Wam się?
Dzisiaj byłam u fryzjera na podcięciu, więc przy okazji jeszcze bardziej ją zagęściłam ;p Tzn. tylko trochę, przed podcięciem wyglądała tak:

Obrazek

teraz podobnie, tylko troszkę bardziej gęsta, no i oczywiście, bez brokatu ;p Marzyła mi się taka asymetryczna, zrobiona z tej, tylko jedna strona wzdłuż twarzy biegłaby na skos w dół. No, ale niezbyt praktyczne. ;x
niepokorna pisze:Jakie lubicie? Proste, na skos, krótkie, długie, przerzedzone?
Jak grzywka, to porządna, asymetryczne, na skos no i takie, jak mam teraz, gęęęęste i proste ;p
niepokorna pisze:Szybciej Wam się przetłuszcza? A możne prostujecie tylko grzywkę?
Przetłuszcza się strasznie, prostuję rzadko, czasem tylko grzywkę, czasem całe włosy.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rok temu zrobiłam sobie po 13 latach(?) prostą grzywkę. Ostatnio zrobiłam sobie asymetryczną, podoba mi się chociaż żeby dobrze wyglądała muszę poświęcić czas na ułożenie całych włosów.
Przetłuszczać, przetłuszcza się najgorzej jest czasem jak się budzę a grzywka albo jest we wszystkie strony, albo stoi.;p Nie prostuje jej , wystarczy że ją spryskam sprejem do prostych włosów i mam spokój.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

mam grzywkę na ukos, taka najbardziej mi odpowiada, prostą grzywkę miałam jak miałam jakieś 4-5 lat ? Mam zbyt okrągłą twarz to takiej grzywki
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Miałam długi czas prostą grzywkę, znudziła mi się i wkurzało mnie, że podczas wilgoci wywijała się na każdą stronę. Zaczęłam zapuszczać, mam już po brodę, potem zrobię sobie chyba na skos. :)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

mam asymetryczną grzywkę, zapuściłam ją i sięga już do brody, czas pójść do fryzjera na podcięcie ;)
nie mogę już jej nosić "luzem", zwykle łapię do góry albo zaczesuję za ucho, lub spinam w taki sposób, by wyglądała na krótką :>
Awatar użytkownika
Eroll
-#
-#
Posty: 112
Rejestracja: 2010-05-04, 15:08

Post autor: Eroll »

Kończę z grzywkami :P Przebrnęłam chyba przez wszystkie możliwe rodzaje, na razie została taka na skos, w sumie lubię ją, jak ją wyprostuję czy zepnę to większych problemów nie robi. Jestem w trakcie zastanawiania się czy ją zapuścić do końca, czy jednak może zostawić.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie lubię mieć włosów na czole, ani w oczach, wiec w moim przypadku grzywka odpada, choć będąc małym bachorem miałam ją.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Mam zbyt.. dużo włosów ;P żeby mieć grzywkę.
Jakieś dwa lata temu, mimo tego, że wszyscy fryzjerzy mi to odradzali, uparłam się i zrobiłam sobie grzywkę. Pierwszy dzień było ok, wiadomo jak to po wyjściu od fryzjera. Później była tragedia. Wyglądałam jakbym miała na sobie hełm w dodatku stała mi na wszystkie strony. Strasznie tego żałowałam.
Teraz mam jedynie lekko ścieniowane włosy w co wchodzi delikatna grzywka na bok.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

przerobiłam chyba wszystkie możliwe grzywki i najgorsza w moim wykonaniu jest prosta grzywka - wyglądam w niej jakbym miała z 14 lat ;p
Obecnie mam taką na skos i myślę, że ją po prostu zapuszczę i to będzie najlepszy pomysł. Wydaje mi się, że chyba najkorzystniej wyglądam jednak bez grzywki.
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Nie mam niestety moje włosy nie nadają się do tego.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mam jakąś krzywą, wiecznie rozczochraną i nieułożoną.
Planowałam prostować, ale nie mogę zabrać się za kupno tej przeklętej prostownicy ;p. Cóż, może w wakacje.
A grzywki? Hm, wszystko zależy u kogo ;).
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

mam taką okropną na skos. Marzy mi się prosta ale tylko się marzy.Przetłuszcza sie bardzo. i prostować muszę bo stoi na wszystkie strony świata.
ODPOWIEDZ