pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Historia Waszego imienia

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Historia Waszego imienia

Post autor: Empatia »

No właśnie :D Jak to się stało,że macie na imię tak,a nie inaczej? Mówili Wam o tym rodzice?
Ja miałam być chłopcem,ale imienia jeszcze nie dali. Gdy się urodziłam,to podobno opiekowała się mną taka fajna pielęgniarka,którą mama polubiła. A ona miała na imię Lidia i dostałam imię po niej :D
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja dostałam imię w spadku po prababci :)
Nocturn
-#
-#
Posty: 485
Rejestracja: 2008-12-26, 16:56

Post autor: Nocturn »

Gdy się urodziłam,to podobno opiekowała się mną taka fajna pielęgniarka,którą mama polubiła. A ona miała na imię Lidia i dostałam imię po niej
Pewnie nie jesteś jej za to wdzięczna?:D

Ja mam imię Piotr dzięki ciotce, która w ostatniej chwili zainterweniowała i uchroniła mnie od bycia Kacprem.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nocturn,niestety,nie jestem ;P Ale i tak znajomi nazywają na mnie inaczej ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

U mnie to wyszło dziwnie. Ojciec chciał żebym nazywała się Aleksandra, mamie także nawet podobało się to imię. Ale wszystko zmieniło się, gdy na porodówce rodziła z moją mamą fajna Monika. Moja rodzicielka zafascynowana tą kobietą postanowiła, że Ola zostanie nazwana Moniś :|
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Wybór imienia dla mnie nie ma żadnej historii. Po prostu takie się im podobało i takie mi dali:)
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

Mama opowiadała, że gdy miała mnie urodzić bardzo często leciała w tv reklama margaryny 'Kasi'. Spodobało sie jej ;D
Tato chciał żebym nazywała sie Ania, nie wiem dlaczego. Po jakiejś wielkiej awanturze mama postawiła na swoim i odziedziczyłam imie po margarynie [jak miło xD]
Awatar użytkownika
Miyu
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2009-01-14, 20:34

Post autor: Miyu »

Miałam miec na imie Matylda Karolina aale w kosciele tatusiowi ze stresu wylecialo z glowy i tak oto jestem Marta Anna
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ja też miałam być chłopcem xD
A mam imię jakie mam, ponieważ podobało im się oraz kiedyś mama widziała piękną małą dziewczynkę i słyszała jak nazywała ją jej mama, i wpadło jej w ucho i tak oto mam na imię :)
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Moi rodzice jeszcze przed moimi narodzinami zdecydowali, żę jeżeli będzie dziewczynka to Monika a jak chłopczyk to Mateusz.
marchewa0007
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2009-06-04, 22:47

Post autor: marchewa0007 »

Rodzice to wogóle nie dopuszczali takiej opcji że urodze sie dziewczynką:) Miał być chłopiec i tyle... Filip miał być:) A że tu niespodziewanie urodziła się mała bez ptaszka to nie wiedzieli jak mnie nazwać. Podobno moja niespełna dwuletnia siostra tak mnie nazwała:)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Z tego co mi wiadomo, to Mama chciała, bym miała na imię Magdalena, Tata- Małgorzata lub Joanna. Dzięki Bogu wygrała Mama. Jestem Magdalena, na drugie mam Małgorzata :)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

U mnie od razu było wiadomo że ma być imię na M.
Małgorzata było zajęte bo tak ma na imię moja starsza siostra no więc dla mnie wybrali Marta. Pod uwagę było branie również Mariola :shock:
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Mój tata powiedział że jak urodzi się trzeci chłopak (mam dwóch starszych braci Piotr i Paweł) to nazwie go Gaweł ale naszczęście urodziłam się ja i jestem Paulina, a imie to było wybrane już kilka lat wcześniej ponieważ mój brat Paweł miał być Pauliną.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Miałam być Emil . Bo mój tata jakiegoś tam sie filmu naoglądał i koniecznie chciał Emila . Ale urodziłą mu sie córcia dlatego jest Emilia ; )
ODPOWIEDZ