pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Eurowizja

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Eurowizja

Post autor: Destroy »

Wczoraj odbyła się eurowizja.
Co sądzicie o kandydatach?
Kto był Waszym faworytem?
Co sądzicie o Polskim kandydacie?
Zgadzacie się z oceną sędziów?
Co myślicie o dziewczynie, która wygrała?:

Lena- Satelite (Germany)

zapraszam do dyskusji ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

od dawien dawna nie oglądam Eurowizji.
Poziom niektórych piosenek pojawiających się tam, pozostawia naprawdę wiele do życzenia.
A niestety wyniki rzadko odzwierciedlają rzeczywiste zdolności czy piosenkę, tylko są wyrazem politycznych sympatii i antypatii.
Wspomnę jeszcze, że w ostatnich latach nawet nie znam 'artystów', którzy nas reprezentują :?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

ewcia9494 pisze:Co sądzicie o Polskim kandydacie?
To był jakiś ? Chyba nie jestem zorientowana.
Oglądałam kawałek, nawet nie wiedziałam kto wygrał. Pierwsze... Ekhm, piosenki mnie wystarczająco zniechęciły. Pierwsza myśl 'tragedia'.
ewcia9494 pisze:Co myślicie o dziewczynie, która wygrała?:
Myślę, że mogli wybrać gorzej. Ale tam raczej wielkiego wyboru nie było... Nie powala, ale też nie gryzie jak część artystów.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja tylko oglądam występy Skandynawów, oni zawsze coś ciekawego potrafili zaprezentować, le w tym roku jakoś nieciekawie było.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Chociaż siostra włączyła taką jedną piosenkę z wczoraj i doszłam do wniosku, że lepiej byłoby, gdyby to ona wygrała. We could be the same, czy jakoś tak. W każdym razie lepsza od tej niemieckiej.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

O, ja nawet nie wiedziałam, że Eurowizja była, poziom już dawno zniechęcił mnie do oglądania
niepokorna pisze:Wspomnę jeszcze, że w ostatnich latach nawet nie znam 'artystów', którzy nas reprezentują
Ja również, może i dobrze, że nie znam..
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Też nie wiedziałam, że była. W sumie to chyba tylko raz kiedyś tam oglądałam eurowizję.
Empatia pisze:niepokorna napisał/a:
Wspomnę jeszcze, że w ostatnich latach nawet nie znam 'artystów', którzy nas reprezentują



Ja również, może i dobrze, że nie znam..
No i ja też ich nie znam xD
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie oglądałam, również zdziwiłam się, że wogóle była, słyszałam tylko piosenkę Niemiec (dziewczyna po wygranej zaśpiewała ją na koniec), gdyż zaczęła się właśnie wtedy, kiedy skończył się mój film ;)

Nie przeczę, że piosenka, która wygrała, przypadła mi do gustu :>
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Ja oglądałem tylko finał i miałem kilku faworytów.
Serbia mi przypadła do gustu, Bośnia i Hercegowina, Turcja jeszcze, mołdawia jeszcze była fajna.
Polskiej piosenki zacząłem słuchać i zaraz wyłączyłem bo zaczął wyć. Mogli by coś wymyślić lepszego. W zeszłym roku były fajne piosenki, które byłyby przynajmniej w finale, a tu taki szajs ludzie wybierają.
Moim zdaniem niemka słusznie wygrała, choć na początku niezbyt mi się podobała.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie oglądałam. Nie bardzo orientuje się jacy wykonawcy śpiewali jakie piosenki.
Jeśli chodzi o dziewczynę, która wygrała to mnie nie zachwyciła. Owszem, piosenka wpada w ucho. Mózg mi się lasuje, gdy tylko słyszę tą piosenkę w radiu. A leci ona dość często. :?
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Ja zaliczam się do grona tych co omijają Eurowizje szerokim łukiem i których nie bawi wcale a wcale ta żenada w jakimś tam sensie
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja nawet nie wiedziałam że jakaś Eurowizja była Takie imprezy chyba już nie liczą się dobrą opinią
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Myślicie, że mamy szanse w tym roku? Oto piosenka, która została zakwalifikowana do Polskich Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=kiEHcg4X ... re=related
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

psychiczna pisze:Myślicie, że mamy szanse w tym roku? Oto piosenka, która została zakwalifikowana do Polskich Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2011.
http://www.youtube.com/wa...feature=related
pierwszy raz słyszę. Hm, nie podoba mi się ta piosenka. Babka tak jakby trochę "odgapiała" głos od Dody, Pauli i trochę Edyty Górniak... Poza tym chyba ma jakąś wadę wymowy. Włączcie sobie w 39 sekundzie. Czyżby ona nie mówiła "dźwi"? Może się czepiam... :P
Nie podoba mi się. Jakaś taka... hm, może być do "poskakania". Nic więcej. Ach, te częstochowskie rymy... :roll:
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

typowa tandetna piosenka, na polska Eurowizje to jest dobre, dalej nie ma szans, tak sobie myślę kto mógł wysyłać sms'y na taki shit. Az smutno mi sie robi na sama myśl.
ODPOWIEDZ