pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Elektroniczny nabór do szkół

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Elektroniczny nabór do szkół

Post autor: selene »

Wprowadzili już u Was w szkołach elektroniczny nabór?
Co o tym sądzicie?
Niepotrzebne kombinowanie czy przydatna komputeryzacja nowego świata ;p?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Rejestracja na studiach tylko elektroniczna. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Dojechać musiałam tylko, żeby dowieść papiery, a inne formalności załatwiałam elektronicznie.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Idziemy z duchem czasu!
Jak dla mnie pomysł na plus. Zero problemów z dojazdem o czym wspomniała już Rose.
Niepotrzebne kombinowanie czy przydatna komputeryzacja nowego świata ;p?
Skoro robimy już zakupy nie ruszając tyłka sprzed komputera, to wcale nie dziwi mnie takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Popieram Psychiczną, znaczne ułatwienie, u mnie równiez coś takiego jest;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Rose pisze:Rejestracja na studiach tylko elektroniczna. Jak dla mnie to idealne rozwiązanie. Dojechać musiałam tylko, żeby dowieść papiery, a inne formalności załatwiałam elektronicznie.
Podpisuje się pod tym. Trzeba iść z duchem czasu , teraz nawet można pogadać na stronie uczelni z wykładowcą. Dobre rozwiązanie i dla ucznia i nauczyciela.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

W moim mieście mój rocznik dopiero zaczyna taką komputeryzację i szczerze mówiąc spotykam się również z negatywnymi opiniami. Mawiają, że ci pierwsi zawsze narzekają ; p. Cóż, są zarówno wady i zalety. Z jednej strony nie każdy ma w domu Internet i może to być nieco kłopotliwe. Z drugiej nie trzeba latać po szkołach, a i większość spraw załatwi za ludzi komputer. Zobaczymy jak to będzie ; ).
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

selene pisze:Z jednej strony nie każdy ma w domu Internet
gdy szlam do liceum to juz cos takiego bylo,trzeba bylo sie zalogowac,wybrac szkole,profile itd itd.
Jezeli chodzi o brak internetu w domach to i na to jest sposob. U mnie w gimnazjum byly wyznaczone dni i godziny w ktorych mozna bylo przyjsc do sali informatycznej i wszystko sobie zalawic , nauczyciele pomagali w razie potrzeby,drukawli co trzeba bylo i wszyscy byli szczesliwi wiec brak neta w ktoryms z domow to taki problem wymyslany na sile by wymyslac.

a pomysl sam w sobie b dobry,duza oszczednosc czasu.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

jeśli chodzi o nabór, to bardzo dobry pomysł. Wielka oszczędność czasu i brak kłopotów z dojazdami.

Tylko, że ja np. mam też elektroniczną rejestrację na wszystkie zajęcia na studiach. A wiadomo, że tu obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy, a raczej kto ma szybszy internet ten lepszy ;p Miejsc u tych najlepszych ćwiczeniowców, nie ma już w pierwszych minutach. Nigdy nie ulożysz sobie optymalnie planu, bo nie zapiszesz się na wszystkie zajęcia w jednym czasie.
Jest tez elektroniczna rejestracja na seminaria licencjackie/magisterskie jak i na specjalizację w ramach studiów. Więc w sumie o mojej przyszłości, zadecyduje to, czy zdążę się zapisać czy nie. Dlatego co do załatwiania absolutnie wszystkiego drogą elektroniczną mam podzielone zdanie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

marionetkowa pisze:Jezeli chodzi o brak internetu w domach to i na to jest sposob.
Owszem, sposoby są. Ale tak czy siak bywa to nieco kłopotliwe. No i... Co z własnoręcznymi podaniami? Jakoś mi trochę szkoda ;p.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

selene pisze:Ale tak czy siak bywa to nieco kłopotliwe
klopotliwe moze byc jedynie dla osoby ktora nie bywa w szkole albo nie zna drogi do sali informatycznej.
selene pisze:Co z własnoręcznymi podaniami
i tak musisz na koncu isc zaniesc papiery i tak.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

marionetkowa, masz rację. Ale póki przez to nie przebrnę będę sceptyczna ; ).
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Jak ja sładałam dokumenty do szkoły (rok temu), tozdaje się, że w wszystkich szkołach w Poznaniu już coś takiego było. Ja jednak podania wypełniałam ręcznie i potem tylko sprawdzałam na tej stronce, czy dobrze wbili moje dane do kompa. Jakoś wolałam pojechać i sprawdzić sama, czy na pweno dostałam się do szkoły ;).
ODPOWIEDZ