pompy abs, abs pump

wiercenie studni

gitarra

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Awatar użytkownika
Arya
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2010-01-27, 13:10

gitarra

Post autor: Arya »

od dlugiego czasu chciałabym zacząć uczyć sie gry na gitarze i dlatego zamierzam kupic tem wspaniały instrument :D czy ktos mógłby mi doradzic jakich firm unikac jak ognia a jakie sa dobre? zaznaczam przy tym ze nie dysponuje ogromnym budżetem
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

Arya Jeśli zaczynasz swoją przygodę z graniem na gitarze proponuje kupić tanią gitarkę (Taką do brzękania) za 150 złotych z nylonowymi strunami i Jazda :)
Ostatnio zmieniony 2010-05-22, 20:43 przez s3r0, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

proponuje kupić tanią gitarkę (Taką do brzękania)
To może najlepiej niech kupi sobie dla dzieci...

Arya znalazłam stronkę na której możesz poczytać o kupnie gitary.
http://www.gitaradlapoczatkujacych.pl/k ... itare.html
Awatar użytkownika
s3r0
-#
-#
Posty: 302
Rejestracja: 2010-05-13, 16:52
Lokalizacja: Poznań

Post autor: s3r0 »

psychiczna pisze:To może najlepiej niech kupi sobie dla dzieci...
To powiedz mi teraz. Zaczynając jeździć samochodem kupujesz od razu Ferrari z full wypasem czy raczej Opla którego można porysować ?
Z gitarą to samo. Lepiej kupić tanią i zobaczyć jak to jest i czy wogóle nam się spodoba niż wydawać grube tysie na coś co może nam się znudzić..
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

s3r0 pisze: 
nelonowymi strunami
nylonowymi.

Gitara za 150 zł to może niekoniecznie, bo to tylko mogłoby zniechęcić do nauki swoim słabym dźwiękiem, lepiej kupić coś porządniejszego, wiadomo, że nie od razu mega super gitarę, ale w miarę przyzwoitą.
BK93
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2010-06-07, 14:32

Post autor: BK93 »

A ja mam pytanie troszke z innej beczki... Ma możesz ktos z Was doswiadczenie z "Guitar Hero"? Czy gra na tym odnosi sie jakois do rzeczywistosci, tzn czy gra na tym pokrywa sie w jakims stopniu z gra na prawdziwej gitarze?
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

BK93 pisze:Ma możesz ktos z Was doswiadczenie z "Guitar Hero"? Czy gra na tym odnosi sie jakois do rzeczywistosci, tzn czy gra na tym pokrywa sie w jakims stopniu z gra na prawdziwej gitarze?
Porównujesz przyciskanie kolorowych guziczkow do grania za pomoca strun?
Awatar użytkownika
Astaq
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2010-06-14, 11:09

Post autor: Astaq »

No jedyne czego moze uczyc do refleksu to lapania coraz bardzije skomplikowanych akordow. Moze to oczywiscie pomagac potem przy prawdziwej gitarce ale gra na niej jest zupelnie inna. Chociaz sa takie momenty w guitar hero ze nawet starzy wyjadacze maja porblem z nadazeniem (gitarowi)
ODPOWIEDZ