pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co czytacie teraz bądź czytaliście ostatnio?

Wszystko co związane z literaturą. Możesz tu podzielić się swoją własną twórczością (wiersze, opowiadania itp.).
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

U, widzę, że musze sobie zapisać ten tytuł.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Sieciech - spróbuj, autorka jest raczej znana z młodzieżowych książek, ale ta nie jest wcale tyko dla nastolatek. Mi się podobała.
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

Polecam "Krótką historię czasu" Hawkinga, jeżeli ktoś ma ochotę zabrać się trochę za astronomię. Powiem, że książka "ryje banię" :D
A Song of Ice and Fire
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Mnie takie książki nie kręcą. Na ten moment stawiam na poradniki.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

P0radniki?
Od razu powiało nudą :/
torre3
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2016-05-18, 16:43

Post autor: torre3 »

Ja lubię czytać książki związane ze sportem, najczęściej biografie różnych sportowców. Aktualnie czytam http://bonito.pl/k-90319359-ja-ibra i jeśli ktoś lubi Zlatana i ogólnie tematykę piłkarską to myślę, że musi przeczytać tą książkę. Najlepiej zamówić z bonito, bo mają na nią rabat 30%.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ja ostatnio przeczytałem "Przedświt". Takie tam klimaty post-apo.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Kochaj - Reginy Brett - jak i reszta jej książek. Proste, a zmieniają myślenie :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Sieciech pisze:Ja ostatnio przeczytałem "Przedświt". Takie tam klimaty post-apo.
Też lubię takie klimaty w książkach. :) Teraz zaczynam czytać "Gdzie niebo mieni się czerwienią" i trochę wieje grozą, bo światu grozi wielka zaraza. Ale rzecz dzieje się w dawnych czasach, a post apo to praktycznie zawsze sci-fi.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Justynian pisze:
Sieciech pisze:Ja ostatnio przeczytałem "Przedświt". Takie tam klimaty post-apo.
Też lubię takie klimaty w książkach. :) Teraz zaczynam czytać "Gdzie niebo mieni się czerwienią" i trochę wieje grozą, bo światu grozi wielka zaraza. Ale rzecz dzieje się w dawnych czasach, a post apo to praktycznie zawsze sci-fi.

Ja wlasnie skonczylam czytac "Gdzie niebo mieni sie czerwienia". Dobra powiesc fantasy. Nie bede Ci zdradzac szczegołow, ale nie bedziesz sie nudzil. Bedzie kilka ciekawych zwrotow akcji.
Autorka naprawde sie postarala kreujac ten swiat:) Jak bedziesz juz po, to daj znac, jak wrazenia:)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

gadulka - ja też już po. Przyjemna lektura, chociaż chwilami miałem wrażenie, że Ósa może nie przeżyć niektórych przygód. :) Już sam wstęp - idzie wielka zaraza, która dziesiątkuje ludność, a tu się okazuje, że to tylko początek i zaraza wcale nie jest taka straszna.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Justynian pisze:gadulka - ja też już po. Przyjemna lektura, chociaż chwilami miałem wrażenie, że Ósa może nie przeżyć niektórych przygód. :) Już sam wstęp - idzie wielka zaraza, która dziesiątkuje ludność, a tu się okazuje, że to tylko początek i zaraza wcale nie jest taka straszna.
hahah, autorka faktycznie potrafi podgrzac atmosfere. Bardzo mi sie podobala ta nieprzewidywalność. Koncowak tez byla dla mnie zaskoczeniem:)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

gadulka - a ja nie wiem, czy tak mi się akurat końcówka spodobała. Tzn. tak, bo się fabuła zamknęła, ale z drugiej strony coś mi się wydaje, że może nie będzie przez to kontynuacji... Ale w sumie wszystko może się wydarzyć. Skoro tyle wydarzyło się w Skane i o w okolicy, to co mogło by się dziać dalej. :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

gadulka pisze:
Justynian pisze:gadulka - ja też już po. Przyjemna lektura, chociaż chwilami miałem wrażenie, że Ósa może nie przeżyć niektórych przygód. :) Już sam wstęp - idzie wielka zaraza, która dziesiątkuje ludność, a tu się okazuje, że to tylko początek i zaraza wcale nie jest taka straszna.
hahah, autorka faktycznie potrafi podgrzac atmosfere. Bardzo mi sie podobala ta nieprzewidywalność. Koncowak tez byla dla mnie zaskoczeniem:)
Też nie spodziewałam się takiej akcji po tej książce. Pod koniec robi się naprawdę gęsto no i te momenty gdzie robi się mroczniej. To jest to. Naprawdę dobrze rokująca młoda pisarka. Szacun
Młodzieżowa
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2018-01-18, 15:54

Post autor: Młodzieżowa »

No ja parę tytułów ostatnio skończyłam. Głównie Stephena Kinga dzieła, a teraz przerzucam się na coś bardziej delikatnego. Myślałam nad tym nowym tytułem > http://www.taniaksiazka.pl/swieci-grzes ... 26214.html i zastanawiam się co o nim sądzicie ? Jeśli chodzi o fabułe to wydaje się dla mnie interesująca, a cena jaką oferuje taniaksiazka jest na prawdę atrakcyjna.
ODPOWIEDZ