pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Ideał faceta

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Ideał faceta

Post autor: kashmira »

Wiem ideałów nie ma ;-) Ale w tym temacie można ponieść się fantazji ;p Jaki według powinien być ten Jedyny Niepowtarzalny Mężczyzna waszego życia?:)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Jeśli chodzi o wygląd,to typowy.
-Wysoki
-Brunet z ciemnymi oczyma
-Wysportowany
-Zadbany
-Ubóstwiam takie troszkę długie włosy,w stylu emo,ale nie z grzywką na pól twarzy,to jest coś,co po prostu achh.. :mrgreen: Jak widzę chłopaka w takich włosach,to mogę się godzinę wpatrywać w niego :mrgreen:
A co do charakteru.. Nie znoszę,gdy pije :evil: Od razu ma u mnie wieeelki minus,argh. Za paleniem też nie przepadam,nie mówiąc o ćpaniu. Cenię sobie bardzo wrażliwość,opiekuńczość,poczucie humoru. Musi być inteligentny. No i obowiązkowo ma wiedzieć,co to kultura.
Pomarzyć można :roll:
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

Z wyglądu:
-brunecik z krótkimi włosami
-wysportowany żeby w razie czego on bronił mnie a nie ja jego :)
-wyższy ode mnie
-mulat
-przystojny
Inne:
- żeby był starszy o conajmniej rok
- szalony
- zabawny
- troskliwy
- mądry
i dużo takich cech by można było wymienić. Ale jest jedna taka najważniejsza. Musi mieć dużo cierpliwości, bo inaczej ze mną nie wytrzyma:)
Awatar użytkownika
Insomnia
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-02-21, 19:34
Lokalizacja: sama nie wiem.

Post autor: Insomnia »

Jeśli chodzi o wygląd to opalony, wysoki brunet.
Musi być zabawny, opiekuńczy, pomysłowy, romantyczny. ;)
Ahh ta fantazja. ;)
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Wysoki blondyn o niebieskich oczach, nie koniecznie wysportowany, powinien umieć śpiewać. Powinien być również pomysłowy, spontaniczny, opiekuńczy, zwariowany i lubić taką muzykę jak ja :mrgreen:
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Powiem jedno:
... po prostu bądź.
Awatar użytkownika
Justinkowa
-#
-#
Posty: 76
Rejestracja: 2009-02-27, 20:25
Lokalizacja: .. z marzeń

Post autor: Justinkowa »

Musi mieć ciekawą osobowość, to wystarczy, nie będę wymyślała jakiegoś bezsensownego ideału bo po co skoro on i tak się nie zjawi?
Awatar użytkownika
Marta
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2009-03-06, 10:26

Post autor: Marta »

ładny (nie chce mi się rozpisywać o moich gustach), ale bez przesady, żebym kompleksów nie miała :mrgreen: musi być troskliwy, miły,szczery, kochający,ufny i godny zaufania i dbać o siebie musi.
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Musi być brunetem,. inteligentny z ogromnym poczuciem humoru i wlasnym zdaniem ^^ dodam do tego ciekawe zainteresowania i szczerość ^^
Jezzab
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-05, 20:09
Lokalizacja: Pigcity

Post autor: Jezzab »

Uuu, fajny temat:)
Wysoki
zielone oczka
ciemne włosy
wysportowany
szczupły
łagodny
ciepły
delikatny
powinien umieć gotować i sprzątać
OCZYTANY
inteligentny (bo muszę z nim o czymś gadać)
wierzący
żeby mnie ubóstwiał:P
Awatar użytkownika
vaniliowemniam!
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2009-04-05, 21:21
Lokalizacja: Krakóv !

Post autor: vaniliowemniam! »

wygląd:

jasne krótkie włosy (ew. brunet z włosami do ramion)
wysoki
ciemne oczy

charakter:

kochający
zabawny
miły
troskliwy

inne:

najlepiej żeby grał na gitarze ^^
Awatar użytkownika
.NieosiągalnA.
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2009-04-23, 20:30
Lokalizacja: daleko dalekoo...

Post autor: .NieosiągalnA. »

Hm..Ideał...
wysoki brunet,włosy dłuższe...piwne oczy ew.zielone, wysportowany tylko nie napakowany.^^ i najważniejsze,żeby miał delikatne dłonie..
Wrażliwy(ale bez przesady), dowcipny,miły,troskliwy. ;)
Awatar użytkownika
Lina
-#
-#
Posty: 208
Rejestracja: 2009-05-07, 16:40

Post autor: Lina »

Ja mam duże wymagania :P Musi to być zbudowany brunet o ciemnych oczach, oczywiście przystojny. Najlepiej jakby był wrażliwy, odważny i przede wszystkim musi wiedzieć czego chce od życia. Oczywiście wierny, posłuszny ale nie za bardzo :D i musi mieć w sobie to coś co by mnie przyciągało xD. To jest mój ideał faceta, nie muszę na takiego trafić, ważne jest tylko żebym była szczęśliwa.
ToMMek
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-05-18, 07:08
Lokalizacja: katowice

Post autor: ToMMek »

hmmm widze ze wiekszosci dziewczyn podobają sie bruneci :lol: to mam taka małą prosbe co sądzicie o mnie zaraz sie opisze nie bede nic sciemniac opisze siebie takim jaki jestem bede pisac prawde bo nie umie kłamac dziewczyn ..
WYGLĄD
Wzrost około 177 cm czarne włosy niebieskie oczy no własciwie takie błekitne ciemna karynacja (po solarium) sylwetka wysportowana nie az tak bardzo ale miesnie widac szczegułowo mięsnie brzucha .. no ale nie jestem zaden koks :mrgreen: .. no i zawsze usmiechniety :) jesli chodzi o ubiur mój to ubieram sie tak ze łatwo mnie rozpoznac na ulicy zucam sie w oczy .. np to co mam teraz na sobie to białe buty białe stopki białe rybaczki rózowa koszulke i na tym taka krutką błekitna koszule z jakims tam napisem .. .. wiem ze niektórym osoba sie nie podoba rózowy kolor u faceta ale tak oficjalnie nie latam w rózowym jedynie ubiore tą koszulke pod jakąs inną .. ubieram sie mniewiecej tak zeby ubiór podkreslał moją karynacje i oczy .. :/

jesli chodzi o charakter to ..dla kazdej osoby jestem inny staram sie byc jak najlepszy do kazdego
dla dziewczyn jestem miły i otwarty bo przeciez bez dziewczyn by nie było swiata bo kto by mnie urodził tata .. :mrgreen: bez dziewczyn by nie było chłopców i dlatego kazda dziewczyna zasługuje na miłosc na to zeby jej umilac zycie ..
powiem czego nie umie zrobic lasce ..
nie potrafie zdradzic . byłem zdradzany i wiem jakie to jest uczucie i dlatego nigdy nie zdradze .
nie potrafie udezyc dziewczyny jedynie pocałowac
nie potrafie sie obrazic na laske ale nie wiem dlaczego to tak jest
nie potrafie krzyczec na dziewczyne
nie potrafie obrazic dziewczyne jaką kolwiek nawet jesli zle wygląda ale bo kazda dziewczyna ma w sobie cos takiego co inna nie ma kazda ma swoje wady i zalety
nie potrafie nic złego zrobic . ale nawet pomimo tego nie potrafie znales miłosci :(:(:(:(

. w moim związku próbuje dziewczynie zapewnic wszystko .. wycieczki gdzies zeby sie nie nudziła .staram sie zeby zawsze było wesołło,miło,romantycznie ..

co o mnie sądzicie ale tak szczerze .. w razie potrzeb moge prZesłac moje fotki jesli ktos nie wiezy co do wyglądu ..

albo podam linka do moich fotek bo pracuje jako fotomodel ..
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Przepraszam, ale, że o co chodzi? Chcesz się dowartościować? Masz cichą nadzieję, że wszystkie panny z forum wpadną w szał? Przecież my nie znajdziemy Ci dziewczyny o_o Moja jedyna rada, to zainwestuj w słownik ortograficzny. ;)
ODPOWIEDZ